Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

agus*

King MJ... przyznac sie kto sie popłakał ogladajac to...

Polecane posty

Na portalu Hazardzisci to jakaś fajna dziewczyna musi być...podoba mi się ,że miała odwage to powiedzieć... W TVN nie przypomnieli jego biografii, jego twórczości...Nie pokazali koncertu , ani nawet jednego teledysku... Tylko ten szmatławy film bashira!!! Nie bedę tego nazwiska z duzej litery pisać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Domestosuuuee
Jezu, jakie on miał długie nogi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto to jest ten z hazardzistów ale szacun sie nalezy...wiecie chciałabym zrobic taki zlot albo cos tylko e kutfa tak daleko jestem i nie mam pomysłu jak by tu oddac hołd moze jakies propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakl
Abraja mam pytanie czy to prawda ze w Bydgoszczy wystąpiłas w telewizji z rysunkami z MJ?mam nawet gdzies filmik i tak teraz skojarzyłam ty jestes taka blądyneczka byłas przynajmniej wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nina to bylo ze 15 lat temu albo cs kolo tego no nie mów ze masz to nagrane?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Birmingham mieszkam a w Polsce w Bydgoszczy ale zadko latam a mam ochote na cos szalonego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakl
nio mam nagrane ale na kasecie jak pzegram jakos to wkleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
t chyba jakis faklu założe he he wiecie ile ludzi pisze do mnie maile?ze to tytuł piosenki podac alb z jakiego roku albo cośtam....bardzo mnie to cieszy ale za eksperta to sie nie uważam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ninakl...gdyby abraja była była jak piszesz "blądyneczką" to nie pisała by tak mądrych, fajnych , czasami cietych i zabawnych postów... Jesli nie jest ruda, ani brunetka ani szatynką to może byc co najwyżej blondyneczką! Bladyneczką...NIGDY W ŻYCIU!!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze bysmy zrobły najwiekszy portret na świece zeby nas do ginesa wpisali?taki wyrabany w kosmos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pieknie spiewa lubie jak oglądajac cos przechodza mnie ciarki...tak jak przy MJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninakl
no tak blądynka ze mnie....;) a wogóle to chciałam jeszcze powiedziec ze kocham cie Abraja i czytamy cię z dziewczynami w szkole bo drukuje te wypowiedzi i zanosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×