Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość słomiana słomka

chce szybko schudnac 10 kg - ktos chetny?reaktywacja

Polecane posty

Ja owoców za często nie jem bo za bardzo za nimi nie przepadam. Czasem piję koktajl z truskawek albo malin bo to lubię bardzo (bez cukru oczywiście) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
_ladybird_ ja jem owoce , najczęściej jak mam głoda brzoskwinie jabłka nektarynki arbuzy oponka kilo poszło Ale muszę przyznac jedną rzecz okropnie się czuję , nie mam siły nawet na cwiczenia ( co kiedys mialam do nich taki zapał i chec) jestem senna i nic mi się nie chce ogólnie źle się czuję jestem jakaś nerwowa moze 8 kilo w ciagu 2 mies i 15 dni to z duzo nie wiem moze te 59 kg narazie mi starczy i bede sie starała to utrzymac jak najdłuzej , a moze to dzis taki dzien i jutro bedzie lepiej nie wiem sie zobaczy pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Witam was babeczki;)) pogodzilam sie z chlopakiem ale nie zwazylam sie rano:( bylam dzisiaj w krk skladac dokumenty na studia;) od pazdziernika zaczynam 2 kierunek;) Dzisija mama gdzy sie przebieralam powiedzial mi ze brzuch mam mniejsz ale sie ucieszylam, tym bardziej ze moja mama nie mowi takich rzeczy zeby bylo milo:) nie jest taka osoba;p wiec tym bardziej sie ciesze A teraz lece do miasta zalatwiac z wakacjami;)) papa;) Ale mam dobry humorek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DONKA111 8 kilo w ciagu 2 mies i 15 dni to faktycznie dużo i możesz być wyczerpana :-( paulisia_21 i obyśmy wszystkie miały taki humor jak Ty :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
hejka ja dzisiaj kolejny dzien biegałam :classic_cool: DONKA rzeczywiscie mozesz byc zmeczona po stracie tych kilosów teraz sie staraj zeby nie wrocily z nawiązka wtedy to mozna sie wkurzyc ja wlasnie wcinam owoce jablka, banany, kiwi to najczesciej chyba trzeba bedzie sie przerzucic na grejfruty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejny dzień przed nami :-) _ladybird_ odpuść sobie te banany, strasznie tuczące :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *szeherezada*
Hej Dziewczyny ,przperaszam ze nie pisalam ,ale zagladalam tutaj i was bacznie obserwowalam...widze ze wy tutaj sobie niezle chudniecie..... a ja nie pisalam....boooooooooo.....nie mialam co pisac...... to myslenie o odchudzaniu juz mnie zniechecilo tak bardzo ,ze rzucilam to w kat i dzisiaj sie zawzylam i chcoiaz mam okres to na wadze 58kg!!! a wiec ok, zwalszcza ze jem glownie wegle i nic wiecej....a dzisiaj na obiad pierogi z jagodami!!!!! pyyyyycha...... ale co tam nie bede wam robic ochoty... za miesiac wracam do Lonydnu ,moze tam sie za siebie wezme i zaczen odchudzac,bo w polsce jest mi napawrde bardzo ciezko. zycze Wam powodzenia i tak beda tu zagladac i mam nadzieje ze niedlugo dojdzecie do swojej wymarzonej wagi!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
dzis jest juz lepiej o wiele lepiej mam nadzieje ze te kilogramy nie wróca bo ja nawet nie mam ochoty jesc dzis to ledwo co wepchalam w siebie sniadanie ( tzn wafla ryżowego z serem żóltym i papryka) i oczywiscie herbatka czerwona . mam nadzieje ze dzis juz bede ciwczyla , no moze zrobie z 5 okrążeń ale się nie poddam i dalej bede się odchudzac powoli a do celu bo na następne wakacje musze miec 50 kg i strój 2częściowy choc z miomi muskularnymi udami nie wiem czy to jest możliwe pozdrawiam was dziopki i życze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*szeherezada* zaglądaj i pisz! ///DONKA111/// z Tobą nie jest tak źle jak ze mną :-( Jak ja mam wyskoczyć w stroju kąpielowym???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesiak
Hej Dziewczyny chciałabym się do Was dołączyć Mam do zrzucenia 10 kg powoli zaczynam mniej jeść ale niestety póki co waga nie chce spadać praszę o wasze rady i wsparcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
witam was oponka5 banan to prawie jak jeden posiłek :classic_cool: jeszcze nic dzisiaj nie zjadłam pozno wstalam i na razie mi sie nie chce jesc macie cos do poczytania o diecie niskoweglowodanowej ? jakies linki ? ///DONKA111/// ja probuje zrzucic wlasnie z ud i lydek i dlatego wybralam bieganie, chyba najbardziej wyszczupla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
a ja dziisja zjadlam 4 male ciasteczka:(( jak nigy nie jm slodyczy tak dzisiaj moj tata przyniósł paczke ciasteczek i nie mogem sie powstrzymac;P Ale za to kosialm dzisiaj wiec mam nadizje ze wyszlam na zero;)) W ogole ostatnio wybralam sie na basen z moim chlopakiem na basen a tu... BASEN ZAMKNIETY Z POWODY REMONTU! :D RAz na rok, jak nie rzadziej wybiore sie na basen a tu jescze zamkniety:] JA w przeciwienstwie do was nie stosuje zadnych dziet, poprostu ograniczylam jedzenie i straam sie nie ejsc rzeczy ne zdrowych i tlustych i wiecie ze powoli zauwazam ze moj brzuch staje sie plaski:);) bardzo jest to motywujace dla mnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nesiak dołączaj. Napisz ile ważysz i ile masz wzrostu :-) _ladybird_ o niskowęglowodanowych masz w necie mnóstwo, ja też podałam linka, z którego korzystam :-) paulisia_21 ja nie ograniczam jedzenia bo nie lubię chodzić głodna za to słodyczy już prwaie dwa tygodnie nie jadłam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
oponka5 to ty ile masz wzrostu ???? ja tam juz tam nie wiem mam koleżanki co waża tyle co ja i maja tyle samo 160 cm a sa chude jak patyki i smukle a ja , ja to zawsze inaczej wygladam _ladybird_ nie wiem jak z tym bieganiem jest naprawde ale ja słyszalam ze bieganie rozbudowuje mięsnie , wiec jeszcze jak bym sobie je bardziej rozbudowala to nie chce myslec jak bym wygladała . Ja to nigdy nie jestem z siebie zadowolona wszyscy mi mowią ze widac ze schudłam , tata nawet juz się wscieka ze tak jem i wyglądam jak po jakieś ciężkiej chorobie tylko ja jakoś nie widzę efektów diet i cwiczen fakt robie jeszcze jedna okropną rzecz , jak czuję ze jestem napchna , pomimo tego ze mało zjadłam tj . lekki obiad ( jedno danie bo tak juz jem ) i za jakiś czas zjem brzoskwinie i wypije wode to czuje się ocięzale i cięzko i jest mi z tym źle i musze cos z tym zrobic wiec staram się to z siebie wyrzucic , wiem ze takim czyms mogę się do bulimi doprowadzic ale to nie jest tak ze jem jem, jak świnia i nagle bllleeee i ubikacja to raz na tydzien lub raz na dwa tygodnie tak mi się zadaz moze to jest tak przez tą wode lub tego arbuza co jem nie wiem ale jest mi po tym lepiej duzo lepiej fakt powinnam się cieszyc ze jestem zdrowa i nie jestem kaleką dzis to juz zrobilam 6km spacerku , strasznie się zmachalam i spochilam bo jest cieplo i duszno pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
///DONKA111/// ja mam tylko 160 cm, jak Ty :-( Nie sądzę, żeby bieganie rozbudowywało strasznie mięśnie u kobiet. Jesteśmy inne niż faceci i żeby rozbudować u siebie mięśnie (tak strasznie) to musiałybyśmy żreć odżywki dla kulturystów. Bieganie może co najwyżej zarysować mięśnie a to ładnie wygląda. Przynajmniej jak dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
dzięki oponka nie wiem bo na necie idzie kota dostac od czytania tych róznych cwiczeniach i na co one sa ale powiem tak cwicze 6 srei cwiczen po 100/130 razy i jakos szału nie widzę a wiec teraz przerywam cwiczenia i bede do końca sierpnia biegała fakt nie mam gdzie ale działka jest duza bo 60 arow wiec jak sobie pobiegam na okolo to się zobaczy jak bedzie to wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
oponka ty masz 160cm i 66 kg a może jestes zgrabna i krucha a ja mam tak mało tego ze mała jestem to jeszcze mam duze plecy male cycki "oponka"pod cyckami duze uda i łydki i jak to wyglada szok ;o;o;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
Brała któraś z was aqua slim ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ja nie brałam i pierwsze słyszę o aqua slim a co to ? wróce do biegania wystarczy spojrzeć na tych wszystkich długodystansowych biegaczy - kobiety, one sa szczupłe i maja tylko zarysowane mięsnie, własnie to bardzo ladnie to wyglada zeby nabrac masy trzeba robić cwiczenia siłowe i aerobowe dość długo i jesc wlasnie kupe odzywek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
160cm i 67 kg - zgrabna i krucha??? :-D :-D :-D Aqua Slim pijam od prawie dwóch tygodni :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _ladybird_
ok, już sprawdziłam ten aqua slim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulisia_21
Dziewczyny ja mam kolezanke ktora trenowala bieganie i uda miala piekne, zero celulitu no poprostu marzenbie za to łydki miala okropnie umiesnione. nie wygladala to wcale ladnie. tylko ze ona treningi miala kilka razy w tygodniu i naprawde ostro cwiczyla;] Ja tez kiedys mialam tak ze zwracalam jedzenie... ale to jest strasznie zgubne. Zaczyna sie od zwracania raz na tydzien a pozniej sobie myslisz, a zjem to i tamto a pozniej pojde do ubikacji i bedzie tak jak bym nic nie jadla... zastanow sie nad tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
paulisia_21 wiem źle robie , i to był mój może nie pierwsz raz ale napewno OSTATNI raz oponka a ile zaplaciłas za to aqua slim i czy masz ( moze nie tak odrazu jakies efekty???) jak będzie coś się działo to pisz , bo chcę to kupic a nie wiem czy warto , czy lepiej dopłacic i kupic lepszy dopalacz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Saszetka u nas w aptece kosztuje 2,19 ale na Allegro można znaleźć tańsze. A efekty? Z dietą i rowerem jak widać w stopce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
stopce ?????????????- nie kumam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
a jak smakuje ma jakis smak fakt piję te czerwone i zielone herbaty i się juz przyzwyczajilam chyba to kupie jutro pujde do apteki i zapytam oponka a ty to pijesz 3x1 dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
oponka5 TO NIE ŹLE CI TA WAGA IDZIE POWOLI ALE SPADA jutro zapierniczam w aptekę i to kupię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedną saszetkę wlewa się do 1,5 l wody i pije cały dzień. Ma lekko słodkawy smak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ///DONKA111///
jednak nie kupię na razie tego aqua slim bo w aptece kosztuje 67zl za ok 30 sztuk a jak dla mnie to duzo wole kupic clarinol cla bo za 60 sztuk place 48 zł i jest tez dobry ale mialam dzis ochotę na chipsy z biedronki paprykowe ale nie kupiłam i nie kupię bo nie chce mi się juz na miasto jechac ( tobrze ze mieszkam po za miastem ) mam takie dziwne uczucie jem mnie juz czasem nie mam w cale apetytu zwłaszcza rano a wydaje mi się tak jak by mi wiecej cialka narosło choc waga stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×