Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

No to moim zdaniem nie ma na co czekać , lepiej żebys teraz wiedziała czy masz łykać tbl żeby była owulka :) Po co czekać pół roku ?? :) A ten monitoring to naprawdę działa, wiem od kumpeli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ciekawe ile będzie mnie to kosztować ;) bo pewnie troche pociągnie po kieszeni ale to w sumie nie jest aż tak istotne przynajmniej na razie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojęcia ile to może kosztować :O No ale troche na pewno :O Ale lepiej chyba to zrobić, przynajmniej wtedy jest pewność :) A testy owu mogę nic nie wykazać, a tez kosztują:) wprawdzie mniej,ale zawsze jakieś pieniądze to są :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zobaczymy na jutro kiedy mi termin ustawią :) kurczę ale mi się dziś nudzi :o i w ogóle nie mam na nic nastroju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki. ale naskrobalyscie :-D mam tylko chwilke dzis wczoraj mialam super dzien spedzony z moim kochaniem a dzis wrocilakm z pracy i czekal na mnie pyszny obiadek ahhh Ale mam jeden problem :-o Moje kochanie zrobilo mi prezent i kupil dwutygodniowe wczasy na czerwiec 2010 tam gdzie zawsze chcielismy jechac. i co teraz? I chyba musze odlozyc starania 😭 nie wiem co robic juz prawie sie pozarlismy wczoraj bo to 10 m-cy do czerwca. jak bym zaszla teraz to nici z wczasow a juz zaplacone a w ciazy w takie miejsce nie polece :-( No i d***a blada Mam takie nerwy ze nie moge co robic?? STARACZKI NICK............WIEK........CYKL STARAŃ.........TERMIN @ marika..........27................2...................14 .08 -=Goga=-.......29................1...................14. 08 Ascha33........33................duzo...............21.0 8 Dagus83........26................4...................22. 08 amerie..........23................3...................22 .08 HopeU...........27...............2....................26.08 Olka.P...........28...............3....................27 .08 AsiaAaK..........19..............duzo.................?? ? Marta82........26................3....................03. 09 banmon........26.................3...................ok11.0 9.09

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialo byc 😡 Iwogole dziewczyny 3mam kciuki za was robcie te testy bo sama sie nie moge doczekac ktora nastepna :-o A ja coz , chyba sie musze wstrzymac , tylko to tak dlugo, sama nie wiem, niby ciesze sie z wczasow bo beda super i moj mowi ze tam zajde. a ja chcialam teraz we wrzesniu jak gdzies wyskoczymy na kilka dni 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ehhh tak sie cieszylam ze mi sie spoznia a tu dzis mnie tak jajniki bola poszlam siusiu i patrze troszke brazowego blamienia czyli na bank dzis albo jutro dostane@...:(:(:( zalamka .... teraz juz sie zalamalam bo juz robilam wg rad gin i nic....po @ bede robila test owulacyjny jak to tez nie pomoze to chyba znowu odwiedze gin zeby dala mi jakies tabletki wspomagajace albo jeszcze raz mnie zbadala bo juz nie mam sily:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie tez sobie tak probuje odpowiedziec, ze w sumie nie patrzec zaraz bedzie koncowka roku, pozniej szybko wszystko leci i w tym czasie zrobie sobie wszystkie badania ktore chcialam, nie wiem czy nie potrzebuje szczepienia na rozyczke a jesli tak to po szczepieniu i tak nie mozna zajsc 3 miesiace. I moj twierdzi ze zajde na tych wakacjach. sama nie wiem..... z wczasow sie ciesze bo miejsce jest naprawde super ale wiesz musze wszystko poodwracac w glowie :-o i ulozyc na nowo. a moze w tym czasie sie zdazy wpadka jak nie bede o tym myslec :-p W kazdym razie jak przerwe starania, a narazie duzo na to wskazuje to i tak bede z wami tutaj i pewnie do tego czasu bede juz "ciocia" sporej gromadki" :-D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:(:(:( chyba popadlam w dolek...moj facet dzis wyjezdza juz do pracy nawet mu nie mowie ze cos sie szykuje na nadejscie@...to plamienie jeszcze nie jest na zewnarz tylko zauwazylam je na papierze toaletowym razem z bardzo bialym budyniowym sluzem....:(:(:( tak nie chce dostac...cholerka:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka glowa do gory bedziesz w ciazy :-) wszystkie bedziemy :-) przejdzie @ i znow starania i nie mysl wogole o tym ja nawet nie patrze juz kiedy bedzie @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU piękną ci M zrobił niespodziankę :) jaką podejmiesz decyzję to juz od ciebie powinno zależeć ;) niestety jest tak jak mówi amerie9 nie można mieć czasami wszystkiego ale ja mysle, że warto próbować żeby jednak wszystko mieć ;) i nie zaprzestałabym staranek, w końcu do czerwca to kupa czasu jeszcze i na prawde wiele rzeczy się może przez ten czas wydarzyć marzenka_s to widzę, że mam takie samo plamienie jak ty, tyle tylko że ja już dziś trzy razy widziałam brązowy śluz ale np teraz go nie mam, tyle tylko, że ja takie brązowe sluzy to mam zawsze na @ więc nawet się nie łudzę, że to może byc coś innego. Ale powiem ci że póki nie ma krwi to nie wolno tracić nadziei ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s a jakie gin ci dal rady jeśli można spytać? może i ja skorzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja slyszalam ze takie brazowe plamienia przed @ to sa pozostalosci z poprzedniego cyklu a krew to juz oznaka zaczynajacego sie cyklu. Sama nie wiem co robic z tymi staraniami :-o Jesli dalej bedziemy kontynuowac i sie uda to wczasy na bank przepadna bo nie polece w ciazy 11h samolotem. chociaz moja kuzynka byla w 4 czy 5 m-cu w Tajlandii ale ja bym sie nie wybrala bo co to za wczasy ze sie nie bede mogla drinka napic i poprobuwac atrakcji sportowych. aj nie wiem poza tym pewnie moj nie bedzie chcial dzialac. mowi mi ze za bardzo o tym mysle, a bedziemy miec dzidzie. 10 mcy to nie tak duzo. I sama wiem z doswiadczenia ze jak czegos wyczekujesz to nic z tego a jak nie myslisz to wtedy masz mila niespodzianke. wiec ja juz o tym nie mysle. co bedzie to bedzie! tylko pragnienia nie da sie oszukac :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU ja się właśnie zastanawiałam dlaczego przed @ są te brązowe plamienia bo przeciez to jest stara krew, chyba rzeczywiście masz rację i jest to jeszcze pozostałość po ostatniej @, zapytam się gin jak w końcu umówię się na wizytę :) prawdą jest że najlepeij nie myśleć o dziecku jeśli chce się je mieć ;) jakkolwiek to nie brzmi ;) 11h w samolocie to mordęga, ja z moim M w marcu tyle czasu spędziliśmy w samolocie i idzie jajo znieść a jeszcze jak się jest w ciąży....to chyba nie da rady.... a gdzie wy się tak daleko w podróż wybieracie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wam za slowa otuchy,bo az sie poplakalam:( wiesz co ja bylam u gin i ona mi zrobilam usg dopochwowe i powiedziala w jakie dni moge spokojnie sie kochac bo juz mialam lewy jajnik przygotowany na pecherzyki. No i kazala mi jesc falvit bo kwas foliowy zle moj organizm przyjmowal...no i ze mam po stosunku od razu nie brac prysznicu i nozki troszke w gorze czyli nic nowego co tu slyszymy na forum,tylko tyle dobrze ze zbadala mnie i powiedziala mi te dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego ja też muszę iść na ten monitoring i mam nadzieję, że w tym m-cu się dopcham ..... ja też się dziś popłakałam, w zasadzie to płaczę dziś co jakiś czas ;) do mojego M się wcale nie odzywam, próbował mnie pocieszyć ale jakoś to nie wyszło, chyba źle dobrał słowa... trochę mi nawet głupio, że nic nie gadam do M ale jakoś nie jestem w stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon jedziemy na Kube :-) gdzies w ktoryms topiku przeczytalam ze kazda kobieta jest zdolna urodzic dziecko, wiec dziewczyny kazda z nas bedzie miala dzidziusia tylko jedna szybciej druga wolniej :-) jesli organizm sam nie zaskoczy to nawet beznadziejne przypadki zaszly po stymulacji lekami a my wszystkie chyba nie jestesmy beznadziejne :-o Ja juz sie nie wkrecam i nie nakrecam :-) bo przez to jest tylko blokada psychiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziwie ci sie...ja mam to samo...moj wyjezdza dzis w nocy a ja taki humor...a jak jutro dostane@ to nawte nie bede w stanie z nim gadac przez telefon. wszyscy czekamy na nowego potomka w rodsiznie a ja tak zawodze:( tzn moj organizm:(:(:( moj dzis chcial isc po test ale dobrze ze nie poszedl bobym pewnie jeszcze bardziej sie zdolowala jedna kreska:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja byłam dosyć blisko Kuby bo na Jamajce ;) lot męczący to prawda ale za to ciepła woda wszystko wynagrodzi :) Kuba-piękne miejsce na zafasolkowanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s ale może to wcale nie jest @, wiesz czasami tak jest, że nawet w ciąży występują takie plamienia.....moja szwagierka miała tak prawie przez całą ciążę i urodziła zdrowego chłopca a dodam, że pierwszą ciąże poroniła. Też strasznie przeżywała te plamienia i za każdym razem się załamywała ale wszystko miało szczęśliwy finał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka_s glowa do gory! Na pocieszenie podam Ci przyklad z mojej ciazy. Okolo 30 dc tez mialm 2 dniowe plamienia, okazalo sie ze powodem tych plamien bylo zagniezdzenia sie jajeczka w macicy:):):) Po tych 2 dniach znow sluz byl bialy. Nie wiem czy mierzysz temperature, ona spda przed okresem dla mnie to taki namacalny znak ze dostane@ Jesli utrzymuje sie w gorze to dobry znak:) Acha i jeszcze jedno dzien po plamieniach zrobilam test i byl pozytywny:) I podobnie jak ty ten "owocny" cykl mialam monitorowany przez gin i tez mialm wyznaczone dni kiedy mialm sie przytulac z mezusiem..i wsxytsko zakonczylo sie super:) Wiec moze podobna sytuacja jest u Ciebie:) I tak na marginesie polecam monitorowanie cyklu... daje to przynajmniej pewnosc ze owulka odbyla sie. Trzymajcie sie Kobietki dzielnie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te starania u mnie poki co odbywaja sie bez monitoringu... pierwszy cykl, pierwsza proba choc... raczej niewycyrklowana w owulke... nadal nadzieje mam:) choc szanse naprawde nie duze byly:) No ale ja wierze w cuda:) Jutro przewidywany termin @ choc mysle, ze przez zmiane klimaty wczasie wyjazdu moglo mi sie wszytsko o prade dni przesunac... wiec tak naprawde jurzejszy dzien niewiele znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowe_marzenie tzn że jajeczko może się zagnieżdżać aż w 30dc? ale ty chyba miałaś takie cykle nie regularne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zawsze myślałam, że jajeczko się zagnieżdża tak tydzień po owu czyli 7 dni przed @, ale widac nasze organizmy nie są wcale takie proste ;) dobrze wiedzieć takie rzeczy :) ja czekam na @, nie żebym strasznie się stęskniła ale chyba sprawa jest już przesądzona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zycze, zeby nie przyszla@. Nie wiem ile trwa przesuniecie sie jajeczka z jajowodow do macicy. Sprawdzilam moje zapiski... z przed poltora roku:) Plamienia milam 27 i 28 dc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lipcowe_marzenie więc jak miałaś cykle 33dniowe to by pasowało ;) ale w sumie organizmy czasami płatają nam figle :D marzenka_s uszy do góry :) może to właśnie twoja fasolinka się zagnieżdża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak.... to by pasowalo:) Ja zmykam wziac kapiel i do lozeczka dzis ta pogoda dala mi sie we znaki-ehhh:) Spokojnej nocki zycze...i kolorowych snow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane ale popisałyscie :D HopeU to super prezent mąz Ci zrobił :) Musimy korzystać z życia jak się da, bo jak nasze bejbiki bedą na świecie to bedziemy mieć mnóstwo ograniczeń;) Marzenka S jeszcze róznie możebyć z tą @ ------> nie trać nadzieji :) A u mnie @ nadal nie ma :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×