Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Banmon no cały następny tydzień ostro działamy w tym kierunku ;) i potem razem będziemy czekac na wyniki naszych starań :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU w sumie to ja w ciepełku w Krakowie ale tez mnie gardło od wczoraj boli i mnie pokaszluje :o Dobrze w takim razie Ty wypróbujesz przepis na dziewczynke a my czekamy co Ci wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że działamy :) nawet zacznę może trochę szybciej ;) no i pewnie podziałam nawet dłużej niż cały następny tydzień bo to w końcu taka przyjemna praca więc nie będę się oszczędzała ;) :D no i czekam z niecierpliwością na tą wizytę u gina mam nadzieję na dobre wieści.... ciekawa jestem co tam u marzenki, już chyba od tego gina wróciła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon masz racje co sobie będe żałować ;) bede się starać jak mi sie tylko ta wredna @ skończy i aż do kiedy się będzie dało...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej.jestem wsciekla.bylam u gin prywatnego i debil mi nic konkertnego nie powiedzial-tylko tyle ze widac ze jest ciaza wczesna ale nic wiecej mi nie powie bo jest za wczesnie i dal mi skierowania na badania i ze mam przyjsc za 2 tyg nigdzie do niego nie ide za 2 tyg mam go w tylku pojde normalnie do siebie do przychodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eeeee tam mnie napewno w tym cyklu nie wyszło, to by było za piękne. Już czuję piersi na @ więc napewno mnie odwiedzi. Zajadam się tym pesto teraz ale nie czuję smaku do końca :-o zobaczymy co mój M powie ale jemu to wszystko smakuje i nigdy nie wybrzydza, kochany jest :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I przez te dwa tyg się nie stresuj, teraz wogóle się nie stresuj. Będzie dobrze najważniejsze że zafasolkowalas i będzie dzidzius :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pon ide na badania krwi i moczu a narazie do konca tyg zajme sie praca zeby sie tak nie stresowac ta ciaza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilam sobie glupiej nadzieii ze wiecej uslysze i zobacze u gina ale faktycznie to jeszcze za wczesnie ale za 2 tyg juz zobacze moja fasolke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopeU uszy do góry i bez pesymizmu mi tu proszę :) mam nadzieje, że przepis się sprawdził ;) szkoda, że cię jakies cholerstwo teraz bierze :o marzena a to mogłaś mu powiedzieć, żeby ci chociaż usg dopochwowe zrobił, chciaż ja się mu nawet tak bardzi nie dziwię, że nic odkrywczego nie powiedzial bo to jeszcze za wcześnie, 'serce' zaczyna pracować w 5 tyg i tak w 6 mogłabys wtedy zobaczyć jak krew sobie ładnie pulsuje. A tak to on nie mogł za bardzo nic powiedziec. Także nie denerwuj się, poczekaj sobie cierpliwie te dwa tygodnie i wtedy usłyszysz po raz pierwszy bicie serduszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenka_s a będziesz robila bHCH? ależ masz fajnie :) ja tez chcę dzidziusia :o pewnie kiedyś się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam robione usg dopochwowe i po tym wlasnie stwierdzil ze jest ciaza tylko ze powiedzial ze za 2 tyg moze dopiero powiedziec jak sie rozwija i mi pokazac to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane a ja dopiero wróciłam do domku, jeszcze na zakupach byłam . Jak weszłam do domu to poszłam siusiu i jak wycierałam to na papierze był taki mały czerwony skrzep krwi...i papier był atk ogólenie troche różowy...:O:O:O ale to było godzine temu...no a teraz nic...Oj nie wiem co mysleć....nie wiem czy to ta cholerna @ się zbliza czy co ?? :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marika27 poczekaj jeszcze parę godzin i wszystko się wyjaśni samo.... ja np mam tak jak mi się okres zbliża to zaczynam od małego krwawienia a później się rozkręca, ale ty wiesz najlepiej jak jest u ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka Ty sie teraz nic nie denerwuj bo Ci kobieto nie wolno :p najważniejsze że ciąża sie potwierdziła :) a w sumie to co więcej miał Ci powiedzieć tak wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie:) spoko do pon wytrzymie w pon zrobie wszystkie badanka i pod koniec tyg na pewno juz bedzie wszystko jasniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak zwykle przed @ tak mam:O Tylko,ze teraz mnie brzuch nie boli...a zazwyczaj strasznie podbrzusze mnie boli i wtedy wiem ,ze za pare godzin jest @...a teraz nic nie czułam :O No tak teraz musze poczekać , za pare h wszystko bedzie jasne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika właśnie te cholerne objawy mnie też tak teraz w konia zrobiły, bo mnie zawsze przed @ bolą piersi a teraz nic...wogóle mnie nie bolały a ta paskudna @ przyszła jednak tak po kryjomu :o Tobie jednak życzę żeby te krwawienia były objawem zagnieżdżania sie fasolki ;) no ale pewnie w niedługim czasie wszystko sie wyjaśni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika, kobieto nie smuć się. Ej no proszę Cię daj spokój :o jeszcze nic nie wiadomo przecież...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz na dzis mam dosc ,zmeczona jestem,kregoslup mnie nawala ide sie polozyc bo jutro trzeba do pracy wykoncza mnie popoludniowki one sie tak ciagna...dzis mialam ulge bo mnie poscil wczesniej na te badania ale od jutra sie zacznie jazda na krawedzi i tak przez dwa tygodnie:( no nic smigam spac.dobranoc.trzymajcie sie:*:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marzenko dbaj o siebie 🌼 Wiem,ze to nie powód,zeby sie smucic,ale i tak mi sie troche smutno zrobio,ze to ta wredna @ może być . Pocieszajace jest to,że do jutra rano wszystko się wyjaśni :O Ale i tak nadzieji duzych nie mam bo ten test był negatywny wczoraj po południu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marika rozumię Cię bo to sie nie da tym nie przejmować :( ale twardym trzeba być nie miękkim ;) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×