Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Stokrotka no w sumie żadnych objawów nie miałam, no może tylko pare dni temu troche takiego wodnistego śluzu :o a tak to nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to je4stem... Wrocilam chwile temu ale bylam zajete;))))))))))))) Hihihhi;))))))))) Az sama siebie nie poznaje;))))))))))) Kupilam sobie okap a szafke jutro;( Bleee... Masakra;))))))))))) Ale mi tak lekko!!!!!!!!!! Motylem jestem;)))))))))))) Kupilam likier pomaranczowy na dzis wieczor ale moj M. sie smial ze poi ostatniej aferze z amaretto znow jak wroci bedzie pusta butelka;)))))))) Ale postaram sie nie sprobowac.. Goga w pracy jestes mowisz, a kiedy wybierasz sie do lekarza?????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znaczy że się urządzasz :) No nie wiem czy to taki dobry pomysł zostawić ten likier pod Twoją opieką ;) :p Dzisiaj zadzwonie i umówie się na wizyte do swojego gina, ciekawe na kiedy termin dostane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz co Marta???;((((( Szydelkowanie???????????? Napewno niedlugo;))))) Czyli plus minus urodzisz w czerwcu??????????? aAle fajniusnie;)))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie jak babcia zostaniesz to sie wezmiesz za zsydelkowanmie;)) Fajny okres.. lato;)))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty jestes z maja wiec fajnie byloby miec wtedy ko9lejny prezent na urodziny;))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepszego prezentu być nie może :D I też było by byczek jak mamusia ;) a po byczaku to nie wiem co jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pomyslalysmy o tym samym;DDDDDDDDDDDDDDD Goga pisalam o tym ze ja wczesniak jestem.. cala ja;) spieszylo mi sie na swiat;)))) chcialam poznac nowa technologie czyli inkubator;))))))))))))) A napisalam o tym ze razem z bratem mamy fajne daty urodzin ja 30.09 on 30.01 i immieniny on 21.09 ja 21.01;)))))))) Fajnie, co???????? A wiecie o czym mi przedwczoraj mama powiadala??????? W Anglii dziecko urodzilo sie w 22 tygodniu ciazy brakowalo mu 3 dni zeby mialo 23 tygodnie i potrzebowaklo pomocy lekarzy ale oni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh chyba naprawde zostaje mi szydekowanie.... :-( Właśnie wróciłam od gina. Zrobił mi usg zwykłe i dopochwowe nawet i co? wielkie g...no czyli nic. Okazuje sie ze nie mam jakiegos ciałka żółtego, a wiec jajeczkowania nie mam, dodatkowo dowiedziałam sie równiez ze mam jakies tyłozgięcie, które leczy sie operacyjnie ( dzis mam 11dc )Nawet lekarz mi pokazywała na monitorku moje jajniki i ze nic w nich nie ma. Dziwne z tym tyłozgieciem, bo jak do tej pory wielu ginów mnie badało i zaden mi tego nie wykrył. Dostałam jakies leki na pobudzenie cylku clo... cos tam coś... które mam zazywać przez dwa miesiace od 5dc, a 7dc. mam isc do tego gina na usg dopochwowe, zeby sprawdził czy mam jajeczkowanie. Powiedział mi ze jesli w ciagu dwoch miesiecy nie zajde w ciaze, to mam sie zgłosci do kliniki leczenia niepłodnosci razem z mezem oczywiscie, gdzies pod lublinem. Dziewczyny nic tego nie rozumiem, zawsze miałam jak byk jajeczkowanie, stękałam z bólu, bo tak to czułam, wiec do cholery cos to musiało znaczyc? No przeciez tak nagle nie mogł mi zaniknąć chyba? No chyba ze mam akurat teraz cykl bezowulacyjny? Eh sama juz nie wiem co o tym myslec. Rzeczywiscie w ostatnim cyklu nie czułam jajeczkowanie za bardzo, a napewno przez ostatnie dwa cylke czuje go dozo słabiej niz kiedys. Zmykam laski popłakac w poduszke ;-( , bo mi łzy juz ciekna na klawiature i nie widze co pisze. Wyć mi sie chce masakrycznie. Jak wyszłam od lekarza to sie od razu pryczałam! Wiedziała ze tak bedzie, kurde ja nie moge miec nigdy z gorki, tylko zawsze pod gorke. Zaczynam powoli mysle ze naprawde nie bede miala dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg swoich przepisow nie maja prawa pomoc dzieciom ktore nie ukonczyly 23 tyg zycia w brzuchu matki i.. dziecko umieralo 2 godz.. Boze!!!!!!!!! A oni na to patrzyli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, moze tak jak mowisz to tylko cylk bezowulacyjny!! Nie mozesz tak mowic!! Kobieto, najpierw trzeba wszystko sprawdzic.. nie wiadomo dokladnie czy to co mowi ta gin to na 100 % prawda!! Poczekaj cierpliwie.. Napewno w te dwa miesiace uda sie Wam;) Wierze w Was.. i nie plakuniaj bo ja tez zaczne.. choc tu przutule Cie!! Jestesmy z Toba;)))))))) Kochana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki agnes sza pocieszenie jestem załamana normalnie,nie wiem co mam robic. nie mam nawet z kim o tym pogadac, bo nikomu nie mowilam ze sie stramy o dziecko. moja przyjaciółka tylko wie, ale ona jest dalekoo i nie chce z nia gadac, bo ona by tego nie zrozumiała.ona aszła w ciązę za pierwszym razem, i jak ja jej powiedzialam, ze mam złe przeczucia, ze mi tak łatwo nie pojdzie, to ona nawet nie wierzyła w to ze ludzie maj takie problemy, skoro sa na pierwszy rzut oka zdrowi. tak wiec ona nie nie zrozumie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No choc tu! Juz Cie pitulam;) Nie wpolno sie poddawac bowiem to jest najgorsze co mozesz zrobic;)))00 Twoje nastawienie jest kluczowe ono rowniez decyduje o powodzeniach i8 na odwrot!! Psychika rozne plata figle!! I zazwyczaj kieruje nas w strone niepowodzenia dlatego tez musisz podniesc wysoko glowe..!! I spojrzec w lustro i powiedziec sobie "DAM RADE" Jak kiedys powiedzialam najwazniejsza rzecza w powodzenisch jest wytrwalosc w postanowieniach!! PAMIĘTAJ! Nie pozwol aby strach przed dzialaniem wykluczył Cie z gry!! Zostanioesz mama!! Zobaczysz!! Teraz albo pozniej.. To juz nie od Nas zalezy!! Ale nie wolno Ci sie poddacd!!] Musisz to przezwyciezyc Kochana bowiem zebysmy mogly zostac matkami musimy byc gotowe na ten trud, bowiem jest to trud!! Ogromny.. Pamietaj Ty jestes szyja a Twoj M. tylko glowa wiec.. wszystko zalezy od Ciebi.. Od Nas!! Jestem z Toba!! Nie pozwole Ci sie zalamac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od tego jest nasz topik- zeby sie nawzajem wspierac;))))) Mam nadzieje ze wkrotce spotkamy sie rowniez na zywo, nie moge sie tego doczekac bowiem jest mi tu z Wami tak dobrze!! Mam nadzieje ze w rzeczywistosci rowniez w chwili gdy spojrzymy sobie w oczy nadal bedzie.. super!! Marto ja naprawde mowie to ze szczerego serducha nie po to zeby cos nabazgrac.. Nie!! Zalezy mi na Waszym szczesciu i nie pozwole aby zadna z Was sie poddala!! Wczoraj jak uslyszalam ze Goga jest w ciazy.. chociaz i tak sie domyslalam to.. Ojj!! Masakra Moj M. najpierw pomyslal ze to ja jestem w ciazy i to taka zmyla!! I tak samo w tej chwili gdy Ty cierpisz ja tez to przezywam, my wszystkie i jestesmy z Toba.. i jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!! Bedzie dobrze!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jajcara Amerie??? Ja zmierzch ogladam prawie codziennie;)))))))) A ksiazki mam w domu wszystkie czesci;)) I mam sobie zamiar zarezerwowac bilety na listopad juz ogladalam oficjalny zwiastun ksiezyc w nowiu.. zagladnij na you tube i zobacz;)))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta choc tu szybciutko!!!! Bo Cie po pupie wystrzelam- choc tu i mow, mow i jeszcze raz mow!! Pisz wszysciutko.. raz dwa.. nie plakuniaj tylko rozmawiaj!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×