Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Nie gadaj glupotek!!! Ja wiem swoje;))))))))))) a Goge piersi w ogole nie bolaly;)0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glowka do gory Banmon!!! Nie mysl tak o tym;)))))))))))) poprawka Goge nic nie bolalo nic nie czula ze to ciaza wiec Amerie.. czekajmy az zrobisz wreszcie tesciora!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie ja już też sama nie wiem... ale mysle, że jednak u nas sprawa leży gdzie indziej niż niemożność trafienia w owulkę, bo my dosyć często mamy te staranka i nie ma opcji żebym nie trafiła więc skoro ciąży nie ma to problem leży gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytalam i juz kiedys o tym chyba wspomionalam ze sa faceci ktorzy moga zaplodnic kobirty tylko gdy wspolzyja codziennie a inni przez to codziennie nie moga bo ich plemniki traca waznosc;) ze tak powiem;(9 wiec czasami ytzeba miec szczescie albo badania..;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie nie ma się co czuć winnym chociaż ja sama też tak mam, np ostatnio czułam się winna bo się średnio odżywiałam i jeszcze niepotrzebnie się denerwowałam na mojego M, poprzednio miałam wyrzuty sumienia że na saune poszłam, no ale kurcze nie możemy popadać w paranoję bo do tego ta sytuacja prowadzi, dlatego też nie powinnysmy się w żaden sposób czuć winne. No i widzisz amerie szkoda że nie mozna się dowiedzieć czy akurat w naszym wypadku to lepiej codziennie czy może co drugi dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj amerie, będzie dobrze, najważniejsze że @ nie masz więc kochana duże szanse że tym razem udało się. Życzę ci tego z całego serca. Ja niestety już czuję że dostanę i pewnie znowu szybciej, brzuch zaczął mnie boleć kilka dni po owulacji... raczej to chyba kłucie jajnika a nawet i pachwiny mnie ostatnio bolały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musi sobie Twoj M. Banmon badanka zrobic i bedziecie wieciec;))) Amerie i Stokrotka!!! Najwyzszy czas aby tabeleczke dolna dopelnic wiec przygotujcie sie;))))))))))))00 ja po obiadku z mama;))) ale mi z nosa leci..;( bleee!!!!!!!!! mnie tam codziennie brzuch boli jakby na okres a gdzie tam jeszcze... ehh!! ewenement ze mnie jesli chodzi o okred! i mam sluz taki plynny i przezroczysty i bialy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc nic nam nie pozostało jak tylko cierpliwość, bynajmniej w tym m-cu dałam sobie trochę luzu, pozatym mojego M. ciągle nie ma. Chociaż żeby był jeden cały m-c w domu a tu.. niestety. Trzymam za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania porobię razem z M jesli się nam nie uda do końca roku stokrotka trzeba czekac cierpliwie, oznaki ciąży ciężko wyczuć a są one takie same najczęściej jak na @ więc nic poza czekaniem nie pozostaje, no chyba że dla bardziej niecierpliwych możliwość zrobienie bety ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę trzymac kciuki, żeby jednak te badania były już niepotrzebne ;) a którego października się dokładnie wybierasz do gina?? dziewczyny ależ mi się nie chce jutro iść do tej pracy :o jak tak ma wyglądać każda niedziela przez najbliższe 2,5 m-ca (tyle mi jescze zostalo tych praktyk) to ja dziękuję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze powiedziawszy amerie to nie mam pojęcia jak to będzie po praktykach niby mnie karmią gadkami, że zostanę doradcą ds. żywienia zwierząt ale jakoś watpię.... na 22 powiadasz, to może już przedzwoń i się umów bo nie raz to trzeba długo czekać ja np czekam na wizytę ok miesiąca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amarie ja żadnych objawów ciąży nie miałam dokładnie tak jak pisze Agnes :) a piersi bolą mnie dopiero od paru dni :o a dokładnie to sutki tylko przy dotyku :o I wiesz tak samo chodziłam na solarium bo nie wiedziałam że jestem w ciąży :o Trzymam kciuki za Ciebie :) rób teściora bo czekam na Ciebie tu na dole tabelki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie no że tak ciężko pracuję to może bym nie powiedziała :D na pewno nie jest tak fajnie jak miało być i powoli zaczyna mnie to wkurzać ale chyba do końca listopada jakos dam radę, przynajmniej będzie co w CV wpisać a to się u nas liczy :o amerie rób teścik jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze Amarie to czekamy z Tobą cierpliwie do wtorku ;) 🌼 Dzięki czuje się dobrze i tak zamierzam się czuć cały czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musiałam kompa zrestartować bo jak naciskałam na y to mi się z pokazywało i w ogóle coś mi się popieprzyły literki i znaki ;o ja jestem na nk :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że dobry pomysł, nieraz zastanawiam się jak wyglądacie, wiesz taka zwykła ludzka ciekawość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi a przed kim ty się tak ukrywasz ;) a masz gg? to wyślę ci link do mojego profilu bo tutaj to jakos tak dziwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślę ci link na twój adres mailowy ten co masz podany na kafe ;) chyba tak będzie najlepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę cię ;) a ja sobie wyobrażałam że ty czarnulka jesteś ;) śliczne zdjęcia ślubne i piekna suknia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze z m-c temu też miałam koło 50 fotek ale z okazji jakiegoś doła już nawet nie pamietam jakiego w ramach buntu pokasowałam wszystkie ;) i zostawiłam tylko pare

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
później trochę żałowałam, że ja pokasowałam ale to cała ja, raptus jakich mało :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej ja tez chce was zobaczyc;))) wescie mi napiszcie na maila wasze nazwiska i znajde was na nk..;) prosze;)))))00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się ostatnio zaczełam zastanawiac czy nie zrobic sobie jakiegoś kursu z robienia tipsów, od czasu do czasu chodzi za mna ta myśl, teraz mi się przypomniało bo byłam akurat na wizycie, ale myslę, że dobrze jest umiec robić coś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×