Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

podstawą dobrej zabawy to fajny zespół ludzi a jak się to połączy z alkoholem to dobre pomysły same do głowy przyjdą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HopU!! sTESKNILAM SIE? Ciebie tez odwiedze jak pojade.. Postukamy sie brzuchami i napijemy picollo;)))))))000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz sie nie moge doczekac jutra Amerie! Mowie serio.. Ale saie nakrecam jak z Goga;) Moj M znow pomysli ze ja jestem w ciazy bo po tesciorze Gogi prawie go zgniotlam sciskajac ze szczaescia!!!!!!!!!!!1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tydzien jesli w ciagu tego znqajde prace to zostane;)))))) i bedziwmy sie stukaly codziennie!;) Hahhahah!! I HopeU zastukamy;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam żadnego pomysłu żeby ci coś podrzucić, na panieńskim byłam tylko dwa razy i żadnych większych atrakcji nie mieliśmy ale i tak bylo fajnie :) HopeU ty się nam wykończysz z tymi twoimi pracami, może jednak zmienisz zdanie i nie będziesz odkładać staranek na tak długo ;) oki laseczki ja zmykam do wyrka, bo już widzę jak jutro płaczę rano :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy nadchopdzi ochota i wolny czas;))) wczoraj byly i moze dzisiaj.. ale nie wiem bo slaba jestem i jeszcze zemdleje..;(( mialam tak kilka razy;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu luz!! Pelen kuz.. moze to smieszne ale mysle o Was i czekam na Was iu naprawde mi z tym dobrze;)))))))))) Nie nakrecam sie.. Ale niecierpliwie czekam na Was.. Ide zgodnie z tabelka a ja jestem ostatnia;))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czekam na M....:( Jeszcze troche ale z Wami szybko mi leci ten czas;))))))))))))) I milo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To smacznego!!!! Ja sie najadlam.. ale cosik mem jeszcze ochote;)))))))))))))0 M. ma mi zrobic bo wrocil;)))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ale zaczne znowo od jutra;))))))))))))))))))))))))) Masz super fighure wiec nie narsze3kaj!!! Tez tak bym chciala wygladac;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
J. tez Cie pozdrawia i trzyma kciuki;))))))))))0 to do jutra;)))))))))))) ja tez dziekuje!!! Z Wami wszystko jest prostsze;))))))))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amerie9a
jestem pierwsza :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Ale się rozpisałyście wczoraj ;) ja tez miałam do Was dołączyć ale poszłam się wykąpać a później mnie taaaka śpiączka ogarnęła że już było po mnie ;) zero kontaktu z otoczeniem :D Amarie normalnie nie doczekam się chyba aż Ty ten test zrobisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To może jeszcze za wcześnie :o Ojej Amarie a co się stało jeśli można wiedzieć? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc!!! Amerie, nie smutaj sie.. Prosze Cie;( Az mi sie serducho kraje;( Kochana jestem z Toba!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co sie stalo Amerie.. Jak bedziesz chciala to napisz o tym, czego sie dowiedzialas... Hej Goga;) A ja dzisiaj znowu gorzej i chyba jednak zainwestuje w tego gripexa czy tam jakies inne dziwadztwo i wylecze sie bo to zaczyna byc meczace... Nasza Amerie niech sie wyspi... Poczekamy az wroci;) A Ty w koncu umowilas sie do gina????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes no chyba najwyższy czas żebyś wzięła jakies lekarstwo bo się chyba nie zapowiada żeby samo przeszło :o Nie umówiłam się jeszcze do gina bo cały tamten tydzień nie mogłam sie tam dodzwonić i nie wiem czemu :( może jakiś urlop mieli czy coś :o dzisiaj znowu będe dzwonić po 15.00 a jak nie to tam pojade bo zanim termin dostane to jeszcze troche pewnie poczekam :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×