Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Ja melduje ze jestem ! Niestety w pracy jak to w pracy nie zawsze mam czas siedziec na necie, a jak juz siade to z reguły sie zasiedzie i nic nie zrobie ;-P Goga wiesz co ja zawsze robie na obiad na szybko, jak mi sie nic nie chce robic- ryzz owocami - banał Na 2 osoby - gotuje dwa woreczki ryzu ( moze byc z pół łyżeczka cukru. jak sie ugotuje to dodaje pokriojone jabłka, banany, albo brzoskwinie z puszki, albo wszystko po trochu, w zaleznosci co akurat mam. Ni zapiekam tego tak jak tradycyjny ryz z jabłkami. Pycha polecam. Minimum roboty maximum przyjemnosci podczas jedzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malgosia to powodzenia ;) Marta ja też w pracy do 15.30 :o i jak tylko moge to wchodze na neta ;) O widzisz dobry pomysł taki ryż :) dzięki pewnie wypróbuje bo sie szybko robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to fajnie, tylko ze ja w kuchni to tak nie spedzam za duzo czasu ... tak wiem, kiepska ze mnie gospodyni :) ja staram sie robic szybkie dania ... przepisow Wam za duzo nie powrzucam, ale moze sie czegos naucze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem ale czemu sobie mnie inaczej wyobrazalas wiem ze nie jestem taka ladna jak wy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem... ale jakos dzisiaj mam dola i nie wiem co pisac a nie chce marudzic.... wiec po cichu tylko was podgladam co jakis czas.. zle sie czuje.. grypa przeszla... ale trzyma mnie zgaga i niedobrze mi... i sie pogubilam bo mam jakis taki dziwny ten sluz... owulki w ogole nie czulam.. jesli byla.. nie wiem co jest grane.. i dola zlapalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ale naskrobałyście :) ja się dzisiaj troszkę wyspałam i teraz nawet ok się czuję :) ale i tak chcę już piątku :) a to dopiero wtorek i dołek można przez to złapać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczyny ale naskrobałyście :) ja się dzisiaj troszkę wyspałam i teraz nawet ok się czuję :) ale i tak chcę już piątku :) a to dopiero wtorek i dołek można przez to złapać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mnie kafe wkurza dzisiaj nie moge wysyłac wiadomości a jak już mi się uda to czekam nie wiadomo ile czasu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
😠 no i jeszcze podwójnie mi się wiadomości wysyłają 😡 amerie kiedy kolejny teścik ?? ;) smile kiedy pierwszy teścik ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę że i tobie podwójnie się wysyła ;) coś chyba się zawiesza dziś kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ale się rozpisałyście przez weekend ;) było co poczytać :) Znowu mnie imprezka ominęła, szlag by to... ale zajęta byłam starankami, baaaardzo zajęta he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli nie odwiedzałaś nas z powodu staranek to jak najbardziej jest to dobre usprawiedliwienie :) trzymam kciuki aby staranka okazały się owocne w tym cyklu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzis dziewczyny mam robote na cala noc.. kolezanka z gimnazjum tez jest po slubie tylko 3 m-ce wczesniej wyszla za maz.. ma sliczna dzidzie;) zostal jej ost rok szkoly matura i poprosila mie zebym jej pomogla z polskim ustnym.. tym bardziej ze sama pisalam i mialam 19 punktow.. no wiec musze na jutro wybrac temat i opracowac;))))))0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje ze cos w końcu z tego wyjdzie ( chociaż zasadniczo nie mam nic przeciwko starankom ;) ) Ale jak nic z tego to trudno, jakos przezyje. W październiku jedziemy na spoźnioną i trochę krótką podróż poślubną to może zapomnimy o tym na chwile ;) a podobno na wyjeżdzie liczy się podwójnie he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak podwojnie to napewno bedzie strzal w dziesiatke jesli juz nie jest;pppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze Ola;) tylko wtedy nikogo tu nie widzialam pewnie znowu "udogodnienia" kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaja! Dzisiaj sniła mi się kumpela z liceum z którąnie widziałam sie od ładnych paru lat. Teraz patrze na nk a tam pierwsze zdjęcie jej dzidziusia! a ja nawet nie wiedziałam że ona jest w ciąży ! czyżbym była wróżką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×