Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hope -a ja na Twoim miejscu i tak bym sie starała ;-) Szkodami by było czasu. Wiesz mówie tak dlatego, ze teraz to załuje ze nie zaczęłam starań zaraz po ślubie, no ale z drugiej strony wtedy to wogóle nie miałam intynktu macierzyńskiego. Załuje ze chociaż w jednym cyklu nie spróbowałam wczesniej ;-( A miałam taka ochote nie raz, ale bałam sie co to by bylo gdyby sie za pierwszym razem udało. Teraz wiem ze to nie takie proste. I dlatego z perspektywy czasu załuję. Teraz jestem juz 2 lata po ślubie, a gdybym zaczęła wczesniej to moze juz bym była mamusia??? Eh nie ma co się rozczulać... Wiem Hope ze Ty na razie nie chcesz ze względu na twój wyjazd. Ale zreszta co się wtrącam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu jak ja jestem na kafe, to nikogo z was nie ma? Wiecie co dziewczyny, ja chyba zwariuje, póki sie nie dowiem czy moj maz ma dobre plemniki! Męczy mnie to jak cholera! Musze go koniecznie wysłac na te badania nasienia, bo zostane kłębkiem nerwów. Wiem, ze bede spokojniejsza i bede bardziej lajcikowo podchodziła do zajścia w ciaże jesli bede wiedziała czy u niego jest ok. A nawet jak nie bedzie całkiem ok, to bede wiedziala na czym stoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie czytam dzisiaj troche na innych forach wypowiedzi dziewczyn, to normalnie az mnie zaczyna skrecac z nerwów! To leczenia, badania, tyle róznych chorób i problemow, ze mnie juz sie zaczeło robic niedobrze i sama sie stresuje i nakręcam jeszcze bardziej ze moze u mnie jest cos nie tak. Lepiej musze sie zabrać za pracę i nie wchodzic na inne fora, bo zeświruje i sie u siebie czegos złego doszukam. Musze zaczac myslec pozytywnie ;-D Aj tak mi sie dzisiaj na pisanie zanosi, szkoda ze tylko nie mam skim popisac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Jakoś dzisiaj nie wiem co pisać... Marta szkoda że to dziadostwo do Ciebie przyszło. Banmon fajnie żę rocznica się Wam udała :) wszystkiego najllepszego 🌼 Ja dzisiaj ide wreszcie do gina. Ciekawe co mi powie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Marta chyba lepiej nie czytać takich rzeczy bo sama sobie jeszcze coś wmówisz i zaczniesz wynajdywać różne dziwne rzeczy :o a może u Ciebie to nic takiego. Nie ma się co nakręcać. Najważniejsze jest pozytywne myślenie :) Jak masz dobrego gina to wszystko będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie zamierzam juz czytac nic bo sie bede nakrecać niepotrzebnie. A jak cos poczytam to prosze o kopa w d... Goga daj znac jak bedziesz po wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO :-) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33...........2...................... ? ?? Magda8080..........29............3.....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... 0 7.10.09 agnes19..............19...........dużo!!! .............ok.9.10 HopeU................27............2.................... o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... . ok.02.11 Marta82..............26...........5................... ..02 .11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........6............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro miu Marta ze ta @ przyszla..;) Ale trzeba miec nadzieje na kolejny cykl;p teraz na Banmon czas.. Mam nadzieje ze @ poszla na urlop;pppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta szkoda że ta cholerna @ nie daje spokoju.... ale jak tak patrzec na to chłodnym okiem to się wcale długo nie starasz i nie trzeba się jescze martwić zresztą ja tak samo..... no ale ja wiem, że my na to tak chłodno nie możemy patrzeć..... jeśli chodzi o mnie to ja dostanę @ na bank, i nie pytajcie skąd to wiem po prostu wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurczaki ale pustki :( pecha cos mam, jak wy jestescie to mnie nie ma a jak ja jestem to znowu żywej duszy na topiku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO :) NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29...........1..................... ok.29.09 Agawa33.............33...........2...................... ? ?? Magda8080..........29............3.....................o k 02.10 banmon...............26...........4..................... 0 7.10.09 agnes19..............19...........dużo!!! .............ok.9.10 HopeU................27............2.................... o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... . ok.02.11 Marta82..............26...........5................... ..02 .11 ZACIĄŻONE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3............11............23 kwiecien.........?.........? xkalanderka22.................11............24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ......? Natalya123.......2............7.............07.05.2010.. .........?........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie mowię tak agnes tylo po to zeby mówic, po prostu tak czuję :) byłam już w ciąży i wiem jak się wtedy czułam ale nawet pomijając ten fakt po prostu wiem, ze teraz się nie udało. No ale jakoś nie mam ciśnienia tak jak ostatnio :) chyba 'dzięki' pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale za dwa dni wszystko sie okaze.. podobno kazda ciaza jest inna wiec mozesz to odczuwacv inaczej;pp Ja tam trzymam kciuki za Ciebie, a moze Ty wiesz cos o bialych sutkach?? Bo nadal tak mam.. biale;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
białe!!! o przykro mi ale nic nie wiem :( pierwszy raz słyszę..... na ciążę to brodawki raczej robią się ciemniejsze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie pytam czy na ciaze bo wiem ze nie ale poczekam do okresu jak nie przejdzie to do gina ide...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes jescze tylko parę dni i będziesz się mogła testować ;) mam nadzieje, że kwas foliowy elegancko łykasz :) ja to czasami zapominam ;) ale kijnia z tym :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Marta przykro ze @ przylazła :( na ewentualnego doła polecam dziki szoping , sprawdziłam w weekend i działa :) pod warunkiem oczywiście że omijasz dział dziecięcy i tzw maternity szerokim łukiem ;) Bamnon super ze wyjazd udany, ja i tak trzymam kciuki że spadniesz na sam dół tabeleczki, zaraz za Natalią ;) Agnes nie mam zielonego pojęcia co oznaczają białe sutki, może problemy z ich ukrwieniem? goga jak było u gina? Widziałaś kogos? Czy wiecie co u Amerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O i Ola przyszła;P A Amerie to wiekow tu nie bylo i nie wiem czemu:(((( z ukrwieniem mowisz??? Sama nie wiem;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes nie jestem lekarzem, ale jak piszesz biale to pewnie znaczy blade no to tak wykombinowałam z tym ukrwieniem. ale najlepiej to smigaj do profesjonalisty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes może to przez tą twoją diete tak ci się porobiło, jeśli konsultujesz ją z lekarem to zapytaj się czy nie mogą wystąpić żadne zmiany..... no i czy taka dzieta jest wskazana przy staraniach bo jakoś to do mnie nie przemawia, kurdę właśnie jak się powoli zaczyna ruch na topiku to ja muszę się do łazienki zbierać ..... a tak mi się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie to ty w końcu dostałaś @??? o kurczaki nawet nie zauważyłam wpisu, ależ guła ze mnie !!! już niedługo pójdziesz do lekarza i wszystko się rozjaśni :) trzymam kciuki 🌻 na pewno wystarczą tabsy aby wyregulować ci cykle a później to już wiadomo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie tak mi przykro, wiem co to znaczy jak kilka dni czekasz, łudzisz się, testujesz, denerwujesz a potem przychodzi @. Moze po wizycie u polskiego gina okaze sie ze wszystko ok i uspokoisz sie. Trzymam kciki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×