Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

od poniedziałku do piatku to dni mi mijaja tak samo ;) a w każdym razie podobnie, w zasadzie nie bardzo jest o czym pisać, jedyny dobry element to taki że już wiem ile będę miała płacone za te praktyki no i mogę powiedziec że czuję się usatysfakcjonowana ;) w tabelce mam wpisany termin na jutro n@ ale jesli nie dostanę to nawet się nie zdziwię bo wcale mnie piersi nie bolą a zawsze przed @ jednak czuję ból, w każdym razie do końca tygodnia powinnam dostać @, już zresztą wczoraj i dzisiaj miałam schizę że dostaję bo tak jakoś się czułam okresowo ale jeszcze jest cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiec poczekajmy i zobaczymy;P ja tak naprawde powinnam wpisac jutrzejszy dzien ale zawsze dodaje dwa dni tak na wszelki wypadek;) Skoro jesters zadowolona z placy to super;PPPPP Ciekawe kto w tym m-cu zaciazy???? Dziewczyny obstawialy Ciebie;ddd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz co Banmon chyba na serio musze isc do tego lekarza.. bo na serieo.. tak geste uplawy to nogdy nie mialam.. ciagna sie jak nie wiem co no i te piersi.... jak da rade to podskocze w piatek do lekarza bo zaczynam sie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź agnes idź dla świętego spokoju, lekarz powie co i jak a tak to będziesz się zastanawiać i głowę truła głupotkami, szkoda nerwów i czasu na rozmyslanie ;) wiem że dziewczyny rozmyślały ale w tym cyklu nic z tego nie wyszło u mnie. A ty agnes jesli nie dostaniesz @ to kiedy planujesz się testować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero w piatek albo w sobote... Nie mam zamiaru niepotrzebnie psuc sobie humoru... Tym bardziej ze Goga zrobila za wczesnie i wyszedl negatywny, a potem dopiero dwie krechy!! W tym m-cu i tak mam tyle na glowie ze wole poczekac!! Ale i tak znajac zycie pewnie wpadne w depreche.... W ty m-cu wioecej plakalam niz sie usmiechalam... A Ty kiedy jak cos masz zamiar sie testowac???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jakoś o tym nie myślałam bo na prawdę jestem przekonana że dostanę tą @ ale gdybym miała jakieś przeczucie na dwie krechy to w niedzielę bym sobie zrobiła test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To czekanie jest najgorsze.. najlepiej jakby sie wiedzialo ze nie bedzie i juz.. nie teraz a tak to milion mysli w glowie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to prawda czekanie jest okropne, ale ja w tym miesiącu nie mam tego problemu, nie mniej wiem jak to jest bo przez ostatnich kilka cykli wariowałam przed spodziewanym dniem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie.. Dzisiaj czytalam posty na kafe tych dziewczyn co bez wyrzutow sumienia zabily swoje dzieci... szkoda slow na nie... nie umiem pojac tego jakimi sa egoistkami i bezdusznymi ludzmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! U mnie dzisiaj pogoda makabryczna : wieje i pada, dobrze że chociaż nie jest zimno .Pododa na herbatkę, książkę i kocyk :) A jak tam u was? Widzę że zaczął się już stresik przed terminem @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam objawów tzn teraz nawet tak bardzo nie wnikam w jakiekolwiek objawy bo nie mam czasu no i jakoś już tak o tym intensywnie nie myslę i nie obserwuję swojego organizmu, generalnie najczęściej zawsze tak na tydzień przed @ bolały mnie piersi a teraz nie bolą no i dlatego mogę dostać @ troche później chociaż czasami miałam tak że piersi mnie wcale nie bolały lub dopiero na dzień przed @..... takie to trochę zakręcone że nawet nie chce mi się tego analizować ;) ale czuję, że @ się zbliża jak na razie mam tylko fałszywe alarmy z rana a jak polecę do łazienki to się okazuję że to jednak jeszce nie czas ;) no a poza tym pryscze mi wysadziło a tak mam przed @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam już z tego powodu cisnienia i powiem wam że to fajne uczucie :) chyba dzięki tej pracy ;) zresztą jak już mówiłam dałam sobie czas do końca roku a później zacznę angażować medycynę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ola;ppp Juz lepiej sie czujesz??;) No my tu gadamy o.. przyszlosci;p A Ty kogo obstawiasz ze zaciazy??? Bo ja sie przyznam ze w tym m-cu na chcile obecna nie mam pojecia..... Banmon wiec jak nie ma objawow to dobrze... Poczekamy we dwie do konca tygodnia;ppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taki luzik jaki zyskalas czesto pzryczynia sie do szybszego zaciazenia:P Bo gdzie to yakie spiete.. pewnie plemniki tez to wyczuwaja i zamiast do przodu to sie wracaja;))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to bamnon zazdroszczę. Ja sobie co miesiąc obiecuję że przestane o tym myśleć i się przejmować i do połowy cyklu nawet mi wychodzi, potem zaczynam sobie myśleć Ze może tym razem się udało. I jak w końcu pojawia się ta wstrętna @ to już jest masakra na całego. Zauważyłam zreszta że co miesiąc jest ze mną coraz gorzej :( Mąż mi ostatnio powiedział że boi się dni kiedy mam dostać @ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi maz powiedzial ze nie porusza tematu dziecka, bo nie moze patrzec jak cierpie gdy przychodzi @.... Czasami to musial zwalniac sie z pracy bo bylo mi tak zle... ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czuję sie już lepiej, bo za 10 dni będę w domu !!!! Mam już wizytę u gina, zrobie sobie badania krwi, moczu , hormonki. Jednak lepiej wiedzieć na czym się stoi. A potem spóźniona podróż poślubna :) Oj będzie się działo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sobie Olka obiecywałam że nie będę się nastawiac aż wkoncu przestałam sobie cokolwiek obiecywać i jakoś nic mnie nie bierze, pewnie w dzień @ będę chodziła podkurwiona ale przynajmniej teraz nie mam ciśnienia. Trochę może mi w tym pomogło to że mnie piersi nie bolą bo jakby bolały to pewnie bym sobie wałki do głowy wkręcała ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a gdzie się wybieracie w podróż? bawcie się tam dobrze i wykorzystujcie odpowiednio czas we dwoje :) bo pewnie to już ostatnie podrygi samotności ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka!!! Ja to raczej musze ta prolaktyne zobaczyc.. dlatego.. wiec nici z ciazy... Ale Banmon to co innego;) tym bardziej po rocznicy;)))))))))))))))))))00000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw lecimy na 4,5 dnia do Polski, potem do Londynu i stamtąd na 4 dni do Barcelony. Tylko 4 ale i tak strasznie się cieszę :) Nie pamiętam kiedy byłam na prawdziwych wakacjach , bo zawsze jeździmy do Polski. Fajnie ale to nie to samo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×