Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Hej dziewczyny! Marzenka nie denerwuj się, wszystko będzie dobrze, trzymam kciuki :) Agnes dobrze że w końcu wybrałaś się do lekarza, mam nadzieję że teraz się troszkę uspokoisz :) Banmon zazdroszczę ci tego opanowania i luzu, ja to chyba popadam już w obsesję :( A propos kawki , to widziałam fajne syropiki w starbucksie Smile ty opalona szczęściaro ! A wiesz że na wyjeździe liczy się podwójnie? ;) A już nie mogę doczekać się wyjazdu, już mam umówioną wizytę u gina, poza tym będzie badanie krwi, moczu i hormonki, a może i nasionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opanowania i luzu powiadasz.... nie do końca jest tak różowo ale rzeczywiście już tak nie wnikam i nie czekam z nerwami na spodziewany dzień @, doszłam do wniosku że jeżeli w naszym przypadku jest potrzebna pomoc medycyny to ja na to wpływu nie mam, mam czas do końca roku później zacznę cos działać, wiadomo że jak dostałam @ to nie spłynęło to po mnie jak po kaczce no ale co ja mogę..... NIC Moge się wkurzac i szarpać sobie nerwy ale to absolutnie nic nie da :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon domyślam się , że nie jest tak że kompletnie cię to nie rusza ale mam wrażenie że bardziej wyluzowałaś niż na początku :) Też bym tak chciała, ale ze mną jest coraz gorzej, jakies początki obsesji chyba, lekko zaczyna mnie to przerażać. Zaczynam sobie wyobrażć że coś jest a nami nie tak, niby wiem że nieraz trzeba czasu na zafasolkowanie itp ale i tak myślę swoje :( Niestety w pracy mam za dużo cxzasu na myślenie ;) Liczę na to że ta wizyta u gina mnie uspokoi, oby... Jeszcze cały czas tylko słysze , żę ta urodziła i inna zaciążyła, no i myślę dlaczego ja nie mogę? ehhh życie to nie bajka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc kobietki. Dopiero teraz mam chwilę żeby napisać coś. Siedzę na lotnisku i czekam na wylot bo dziś do Pl lecę :) z tegoco widzę to pogoda przez ten tydzień wręcz zimowa więc mam totalnego pecha :-o myślałam ze trafię na złota polska jesień a tu lipa, śnieg ma być. Marzenka myśl pozytywnie, każda ciąża jest inna i nie doluj sie, będzie dobrze 🌻 banmon a to mleko do kawy to ubijasz zwykłym mikserem, ciepłe czy jakie ? ehhh dziś pójdę do fryzjera, na solarium i generalnie muszę sie chyba odmłodzić bo przez ostatnie tygodnie nie mam dla siebie czasu kompletnie :-o Ale jestem nie wyspana wstałam o 3 :-o Amerie a co u ciebie? Ty też sie do pl chyba wybieralas i Ola też :) ja jadę na 6 dni ale zawsze to coś. Pozdrawiam was dziewczyny. Muszę sie psychicznie na lot przygotować bo strasznie nie lubię i zawsze sie boję :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka - bez paniki!!! Dobrze dziewczyny Ci pisza n;-) nie ma sie co martwić na zapac. Każda kobieta jest inna, każda inaczej ciążę przechodzi i nie ma co sie zamartwiać i wpadać w panikę. Nie martw sie bo dzidzius to czuje! Trzmajcie sie ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sie boje ....;( Moj K dzis pojechal do Gdanska na dleegacje...znowu sama...;( Nie potrafie tych zlych mysli wyrzucic z siebie;( K ciagle mi powtarzal ze bedzie dobrze...az go podziwiam za ten optymizm....;( Na dodatek taka paskudna pogoda;( bleee... Wczoraj K na poprawienie humoru wyviagnal mnie na zakupy do centrum handlowego...ale jak wrocilam to znowu te paskudne mysli....ja chce juz srode i dobre wiesci;(;(;(;( W ogole musze wam powiedziec ze K sie starsznie zmienil...po te ostatniej akcji...normalnie inny chlopaczek;) ciekawe na jak dlugo;) Teraz musze wymyslec cos na obiad....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenka a wiesz ze podobno tak jest ze jak się myśli ciągle ze cos złego się stanie to tak sie dzieje!!!Więc masz zakaz złego myślenia!!!!!!!! Kategoryczny!!! Normalnie musze na ciebie nakrzyczeć!!! Masz myslec pozytywnie i koniec! Nic złego nie bedzie. Dzieciaczek sie super rozwija i chce miec mamuske tura nie smeci tylko chce mieć uśmiechnieta i szczesliwą mame! Jak chcesz zeby dzieciaczek był szczesliwy to ty tez musisz buc szczesliwa! Wszystko bedzie dobrze ;-) zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon widze ze myślimy podobnie, z ta różnicą ze ja czuje ze u mnie potrzebna bedzie interwencja medyczna ;-P może dlatego ze z natrury jestem pesymistką. Pożyjemy zobaczymy. Na razie jestem przed owu, wiec na dniach zaczynam starania :-) Miejmy nadzieje ze beda owocne hehe. Bo czuje ze cykl bedzie dobry, juz czuje od kilku dni jak moje jajeczka pracuja ;-D W tym cyklu robie badanie progesteronu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) U mnie tez deszczowo i buro :O Ja w domku siedzę :) jest juz ok no ale oszczędzać się musze i duzo leżeć przynajmiej do 22 tyg. teraz troszkę spanikowana jestm bo mi dziecie choruje i tak ubolewam bo w maseczce chodze i zapobiegawczo czosnkiem mioden cytrynką się faszeruję :o No ale teraz taka pogoda i wiadomo jak to z chorobami a tak pozatym to OK :)Rosnę i rosnę i jak tak dalej będzie to chyba na porodówkę będę się toczyc :) Ale wiecie stwierdziłam że w drugiej ciąży szybciej widac brzuszek :Dwiadomo nie jest duży ale ja go juz lekko widze hihihi:)Czytałam że macie siebie w NK ja swój profil skasowałam bo nie miałm i tak czasu by tam klikać :Ono ale może założę sobie specjalnie dla WAS :) MARZENKA- co to za czarne mysli mówimy im akysz, akysz trzymam kciuki i zobaczysz że wszystko jest ok :) BANMON- ale kusisz tymi kawkami :) Normalnie slina mi na klawiaturę kapie hihii:) Bo ja mam zakaz kawki jak narazie :( Ale po porodzie zgłoszę sie do ciebie po jedną hihihi:) OLKA.P,MARTA28,AGNES19,GOGA i reszta dziewczynek 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5.................... ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........7............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plasiam...juz tak nie krzyczcie;( nie moja wina ze tak sie starsznieee boje;( ale mam nadzieje ze bedzie dobrze....musi...nie ma innej opcji...lepiej zabiore sie za jakies sprzatanie mieszkanie zeby juz tyle nie myslec i za ten obiad bo jesc tez by cos wypadalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Xklanderka - to Ty teraz nie pracujesz i jestes na chorobowym? jesli tak to musisz czesciej do nas zaglądać. Koniecznie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Marzenka nie zamartwiaj się na zapas bo to nie ma sensu, musisz wierzyc że będzie dobrze :) Agnes jak tam po rocznicy ? Wogóle to wszystkiego naj... ;) HopeU no niestety pogoda nie udała sie na Twój przyjazd ale zawsze to Polska ;) udanego wypoczynku:) Xkslanderka dobrze że jest ok odpoczywaj sobie w domku :) ja chyba za 2 tygodnie też do Ciebie dołącze bo gin powiedzial że na następnej wizycie wyśle mnie na zwolnienie i też będe odpoczywać w domciu. Marta to trzymam kciuki za owocne staranka ;) Banmon ja Ci spokoju nie dam z tą kawką :o jakie mleko dajesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN malagosia............29............1.................... ok.29.09 Magda8080..........29............3....................o k 02.10 HopeU................27............2...................o k .16.10 stokrotka987.......30............6....................ok .22.10 SmileEveryday......22............4....................o k.26.10 Olka.P................28............5................... ..ok.02.11 Marta82.............26............5..................... ....02 .11 banmon...............26...........5...................... ...04.11 agnes19.............19...........dużo!!! ...............ok. 11.11 CIĘŻARNE ;-D nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię marzenka_s ........3..........11............3 kwiecien.........?..........? xkalanderka22.................13...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2..........8............28.05.2010. .........?. .......? Dagus83.........................3............26.05.2010. .........? ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta muszą byc owocne :) tylko za mocno o tym nie myśl ;) Goga ja mleko daje zimne i ubijam takim małym spieniaczem do mleka, ale generalnie mleczko należałoby podgrzać tylko nie zagotowywać ;) Marta ja też mam takie mysli że nam to bez lekarza się nie uda..... ale do końca roku żadnego angazowac nie będę.... w ogóle dziś dowiedziałam się, ze koleżanka z pracy jest w ciąży a starała się ponad rok..... widać jednym się udaje za piwrwszym razem a inni muszą swoje odczekać. No i oczywiście zaszła w tą ciąże w cyklu w którym sobie w zasadzie odpuściła bo miała masę stresow na głowie ;) więc dziewczyny nie myslimy tylko cieszymy się chwilą a w końcu się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to w czwartek idę robić nowe pazurki, jak na azie wygrywa opcja biało-czarne ;) no i henne będę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to super!!;) zrob sobie te czarno-biale;) i wklej na nk;))))))) ciekawa jestem;p co porabiasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon odrobina luksusu cio ;) bardzo dobrze :) Mam taki spieniacz :) a mleko dajesz zwykłe czy to mleczko do kawy? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga mleko daję zwykłe ale można też ubic taką śmietankę słodką, jednak ja wolę mleko no i z tego co słyszałam to mleko najlepeij się nadaje, radze też je podgrzać delikatnie ;) mój M zadowolony bo zaoszczędzi na zabieraniu mnie na kawkę :) muszę sobie kupić amaretto albo jakis inny likierek i będę sobie taką lekko procentową kawkę robiła ;) w przyszłym m-cu chyba whisky se zakupie i szklaneczki to po irlandzku se kawkę strzelę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes zdjęcia nie wkleje bo chyba moi znajomi by sobie pomysleli że mi odbiło i to konkretnie ;) :) ale mogę ci na maila posłać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×