Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Górna i dolna tabelka juz sa prawie równe. szkoda tylko, ze nie spowodu zwiekszającej sie liczby ciężarnych, tylko dlatego ze dziewczyny od nas odchodzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Wam widze ze za duzo tra Was nie ma? buziaki ide do lzka grzac sie bo chyba chora jestem.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Trzymam kciuki za testujace :) Ja nie mam za bardzo o czym pisać :-o Chcialabym już weekend Pozdrawiam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie bede testowac bo sie boje zobaczyc jedna kreske, a zreszta i tak pewnie jutro dostane @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Otóż zrobiłam rano test i znowu nic z tego :( Jak wcześniej nie przyjdzie @ to z nastepnym testem poczekam do piatku. Chcaiłam do soboty ale w piatek po południu będą nam ustalać plan treningu w ośrodku sportowym i raczej powinnam wiedzieć czy nie zafsolkowałam , nie to żebym była jakoś specjalnie niecierpliwa ;) Poza tym brzuch mnie juz tak nie boli :) ale i tak mam serce w gardle za kazdym razem jak ide do kibelka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopóki nie ma @ to zawsze jest nadzieja i trzymam kciuki :) Ciekawe co u Banmon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopóki nie ma @ to zawsze jest nadzieja i trzymam kciuki :) Ciekawe co u Banmon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopóki nie ma @ to zawsze jest nadzieja i trzymam kciuki :) Ciekawe co u Banmon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny dopóki @ nie ma to zawsze jest nadzieja i trzymam kciuki :) Ciekawe co u Banmon...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Ja na becie nie byłam-ale mam nadzieję że wszystko jest ok.Jutro będe dzwoniła się umawiać do ginekologa -myślę że umówię się tak za 2 tygodnei to wtedy będzie juz 7.5 tc.Bolą mnie piersi i troche pobolewa brzuch , ale nie cały czas.Spać mi się w dzień trochę bardziej chce-ale tak ogólnie to mam bardzo dużo energii.Aha schudłam 1,5 kg bo mam słaby apetyt.Pozdrawiam was wszystkie A do dolnej tabelki wpiszę się jak potwierdzę u ginekologa-nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczyny Ja na becie nie byłam-ale mam nadzieję że wszystko jest ok.Jutro będe dzwoniła się umawiać do ginekologa -myślę że umówię się tak za 2 tygodnei to wtedy będzie juz 7.5 tc.Bolą mnie piersi i troche pobolewa brzuch , ale nie cały czas.Spać mi się w dzień trochę bardziej chce-ale tak ogólnie to mam bardzo dużo energii.Aha schudłam 1,5 kg bo mam słaby apetyt.Pozdrawiam was wszystkie Do dolnej tabelki się wpiszę jak potwierdzę u ginekologa-nie chcę zapeszać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zrobilam jednak test przed chwilka. sa dwie kreski. jedna troche slaba, ale sa dwie. jestem w totalnym szoku. z tego wszystkiego nie pojde do pracy tylko pogonie kupic drugi test i pojde do gina. nie wiem co pisac - jestem w totalnym szoku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzieki Goga:d jednak nie rozchorowalam sie:P jakos bokiem przeszlo:P tylko meczy mnie jajnik prawy boli mnie a najbardziej wieczorem:( coraz wiecej zafasolkowanych, tak fajnie sie dowiadywac o kolejnych dwoch kreskach!!!!A Ty Goga???? jak sie czujesz???? A Ty Smile???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agnes przez dzień dobrze sie czuje, siedze sobie w domku, tylko jak wieczór przychodzi to mi jakos tak jakoś niedobrze :o Marta zrobiłas ten drugi test? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drugiego testu nie robilam, za to bylam u gina. Najprawdopodobniej jestem w ciazy. Najprw. dlatego ze to jeszcze zawczesnie, bo dopiero 2 dniu mi sie okres spoxnia. w kazdym badz razie mam cos na ksztalt pecherzyka ciazowego i rozpulchniona i zaczerwieniona macice - co jest oznaka ciazy. mam przyjsc do gina za tydzien w zasadzie by potwierdzic ciaze. a co dalej to zobaczymy. Moj mezusiek oczywiscie juz wie - tylko jak zrobilam test to sie dowiedzial. uradowany jest :-) a ja przerazona i szczesliwa, ale bardziej przerazona, bo to nowa sytuacja. Laski moze potem jeszcze zagladne, narazie ide polozyc sie spac bo druga noc z rzedu nie spalam z nerwow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale Super :) a widzisz cuda się zdarzają nasza pesymistko :) Gratulacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta a tak sie bałaś :p po dupsku powinnaś dostac za te głupoty co pisałaś ;) ale nie bede bić kobietki w ciąży ;) wszystko bedzie dobrze :) 🌼 Ola a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje martus;*;* wszystkiego dobrego dla ciebie i fasolinki:) a ja sie umowilam do ginekologa na wizyte i usg zeby zobaczyl czy wszystko juz ok ze mna po zabiegu....i zeby mi powiedzial czy moge sie dalej starac o nastepne...mam nadzieje ze uda sie szybciutko:) mam wizyte na 18 listopada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co może oznaczać lekkie jasno brązowe plamienie w dniu spodziewanej miesiączki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hope - ale mnie fajnie określiłaś, ale masz racje zawsze wydaje mi sie ze cos musi byc nie tak ;-) Obiecuje ze sie poprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olik.BB -rozne rzeczy moze oznaczac-np plamienie przed miesiaczkowe,ciaze...badz inne jakies zjawiska...jak nie dostaniesz miesiaczki idz do ginekologa to sie dowiesz co i jak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Juz trzecia zafasolkowana:P jak fajnie:) ja zdycham bo mnie tak brzuch boli.... ehh.... zmykam dalej sprzatac.. caly dzien to robie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×