Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

banmon tak popijała redsika za redsikiem....i nagle zniknęła , ciekawe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poszłam się wykąpać :) a wy już niegrzeczne myśli w głowach miałyście :P ale już spadam do łóżeczka :) :P pa dziewczyny miłej nocki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczuchy z was :D aż się zaśmiałam jak wyobraziłam sobie to majtanie nóżek w górze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez już spadam bo m nawołuje z góry niczym jeleń na rykowisku he he Miłej nocki życzę i oczywiście owocnej ;) Agnes do wyra !!! Natychmiast !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki :) 🖐️ co tu taka cisza :o ja dziś mam prace w domu ;) Agnes pewnie chrapie :) a gdzie reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny wychodzcie z kryjówke ;) Goga, Marta, Joasia, Asiaaak, Ola, Hope, Smile, Stokrotka......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz nie chrapie:p wstalam wlasnie:) w domku mowisz? o to bedzie pisanina:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze że już nie chrapiesz :P za obiad będę się musiała wziąć ale jeszcze nie teraz :D tak za godzinkę jak się wezmę to myślę, że wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie piszę bo od zmysłów odchodzę. Muszę jechać jutro do lekarza bo dziś krwawiłam:( Nie zbyt dużo, ale jednak. Brzuch mnie boli jak na okres i wszystko jest do dupy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile, skoro Cię brzuch boli i nawet lekko krwawisz to biegusiem do szpitala!!! Nie zwlekaj z tym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smile biegiem do szpitala !!!!!!!! KONIECZNIE nawet nie myśl żeby z tym czekac do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lec Smile do szpitala albo do kielc jedz do jakiegos gina prywatnie:( dziewczyny maja racje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej;) u mnie juz @ nadchodzi wielkimi krokami...brzuch juz tak okresowo boli...:( smileeveryday trzymam kciuki zeby wszystko bylo dobrze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was wszystkie. Smile dziewczyny mają rację jedz szybko do lekarza, krwawienia zdarzaja się podczas ciązy ale niezwłocznie trzeba to zgłosić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak chyba ci się lańsko należy, do terminu @ masz jeszcze trochę czasu.... nie nastawiaj się na nic.... za wcześnie żeby czuć czy to ma być @ czy ciąża, zreszta na ciążę brzuch tez boli okresowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN HopeU................27.........przerwa...............o k .13.11 stokrotka987.......30...........6 /przerwa/ ........ok .17.11 Joasia1982..........27..........5....................... .ok. 22.11 AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.24.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........12...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D ........? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? SmileEveryday....4............7.............30.06.2010.. ........?............?........? Marta82...........5...........4.........ok. 11.07.2010..........?.........? A Ty HopU mialas dzis test robic!!!;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrota była i zwiała i nic nie powiedziała..... :o może nie chce zapeszać..... a mi się obiadek robi, jeszcze tylko ziemniaki do obrania i mogę czekac na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czuje ze okres wypadnie mi wczesniej niz w terminie bo ogolnie to mam nieregularne...i wiem ze to bedzie okres:(:(:( nieraz juz myslalam ze to moze tak ciazowe sa te bole ale za kazdym razem sie rozczarowalam tylko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiaaak uszy do góry :) wiem, że się łatwo mówi ale postaraj się o tym nie mysleć, co ma być to będzie teraz i tak już na to wpływu żadnego nie masz, jak miało się cos zadziać to już się zadziało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×