Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

Agnes trzymam kciuki, żeby w końcu udało wam się opchnąć to auto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak planujecie iść na film tzn że sprawy między wami się maja dobrze :) a nie mówiłam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes trzymam kciuki żeby kupiec sie zdecydował :) Wiem o czym mówisz Banmon, chociaż mnie najbardziej wnerwia jak m mnie przeprasza dla świętego spokoju, tak bez przekonania, już lepiej by sobie darował... A wiecie że dokładnie za miesiąc już...Świeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rzeczywiście za miesiąc Święta, nawet nie skojarzyłam tego dzisiaj ;) ale czuje, że Świeta już tuż, tuż i powiem wam, że mam lekkiego stresa, tyle rzeczy trzeba kupić i przygotować a ja jeszcze nie mam konkretnego planu jak sobie to wszystko rozłożyć w czasie, nawet nie mam pomysłu jak mają wyglądać nasze pierwsze wspólne Święta oj,oj ;) a jeśli chodzi o facetów to chyba takie zachowanie jest u nich typowe, pfiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle to kwas foliowy mi się skończył i tak sobie myślę, że powinnam mieć jakiś rabat dla stałego odbiorcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo mi też niedobory kwasu foliowego nie grożą ;) A mam pytanine: ma któraś z Was pomysł na jakis fajny prezent dla mążusia ? Błagam o pomoc, bo jedyne na co wpadłam to nowy samochód , no ale to z wiadomych względów odpada ;) chyba że Burago :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mojemu kupuję porządny portfel, w tym roku przebąkiwał mi na ten temat dwa razy, więc mam nadzieję, że mu się spodoba ten pomysł..... :o chociaż im bliżej zakupu tym mam częściej wątpliwości.... no ale trudno postawię na ten prezent i do tego dokupię jakąś pierdółkę ...... pomysłu chyba ci nie podrzucę bo sama zawsze mam ogromny problem z wymyśleniem prezentu dla M lub dla mojego taty, z facetami jest strasznie trudno szczególnie jeśli nie mają specjalnych zaineresowac albo jak już mają to nie stać mnie na takie wydatki ;) pod zeszłoroczną choinką mój M znalazł torbę taką na ramię, prezent był udany bo stara zaczynała się pruć i do tego coś tam jeszcze dorzuciłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oryginalnością to ja nie grzeszę ;) ani inwencją twórczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki spadam do wyrka może szybciej zasnę udanej środy ;) jeszcze tylko trzy budzikowe poranki i weekend :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no i zapomniałabym.... nie rozwalcie tego łóżka do końca bo jeszcze się przyda :P owocnych staranek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za pomoc. Problem mam z tym moim gamoniem straszny :) Ciuchów nie chce, perfumów też, ksiązki odpadają ( nie mam gdzie kupić) , może jakies gry ale jakie? cholerka...A jak się go pytam co chce to odpowiada że dzidzie (wyszłoby taniej :P ) najgorsze jest to że w styczniu ma urodziny i znowu będzie problem. Myśle nad golarką elektryczną ale portfel też wezmę pod uwagę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzedany:P a ja mojemu nic nie kupie bo wiecie co on sobie dzis kupil?????? samochod zdalne sterowany!!!!! za prawie stowe!!!! normqalnie pdlam!!!!! wiec zapowiedzialam ze ja mu prezentu nie kupie!!!!! nie wiedzialam ze ja mam dziecko w domu!!! i na dpdatek przyszlo dwoch bbraci i jezdzili tym czyms po calym domu, prawie mi szkod narobili a psa tak wystraszyli ze sie trzesie do tej pory!!!!!! za ten zakup to mnie j popamieta!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) oj Agnes mój wczoraj się uparł na play station:p Ale że już kupił taki prezent mojemu bratu w tym roku na komunię to wczoraj kupiliśmy tylko grę i oczywiście też miałam wieczór z głowy:) A mój brat dzisiaj caaały dzień przed Tv siedzi i gra, bo coś go jakieś przeziębienie wzieło i ma przynajmniej rozrywkę. Taki prezent na mikołaja wcześniejszy, ale jaka radość:) A jak rzeczywiście dojdzie do tego że mój sobie kupi takie cacko to wieczory normalnie z głowy... Z facetami jak z dziećmi, niestety... Ale szczerze Ci powiem że J powinien wiedzieć,że ważniejsze zakupy by się przydały a nie samochodziki:/ Też bym miała nerwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Agnes nie dziwię się że masz bulwersa. Ale jak to mówi moja mama (przedszkolanka) na podstawie wieloletnich obserwacji : chłopcy bardzo szybko rozwijają sie do trzeciego roku życia , a potem to już tylko rosną :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej... jednak nie kupilismy tego testu bo stwierdzilam ze nie warto bo i tak napewno dostanie okresu na dniach...w ogole dzisiaj jest jakis glupi dzien...:( dowiedzialam se ze kolega w moim wieku zginal wczoraj w wypadku...:(:(:( jakies takie rozmyslania mi sie wlaczyly bo wydaje sie ze czlowiek mlody i cale zycie ma jeszcze przed soba a tutaj pare nieszczesliwych minut i po czlowieku zostaja jedynie wspomnienia...:(:(:( i jego nk...i dzisiejsze komentarze do profilu...ja juz spadam bo i tak sie poryczalam a nie wyobrazam sobie co czuje jego dziewczyna teraz...no i rodzina...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki z facetami tak właśnie jest zgadzam sie ze wszystkim :-o nie uwierzycie co mój sobie zamówił kiedyś na ebayu- klocki lego i mam teraz dwa pudełka w domu :) U nas też atmosfera trochę bojowa i nie muszę wam mówić kto jest za to odpowiedzialny i dokładnie mam to samo jak przychodzi do pojednania myśli ze zaraz zapomnę i nic nie będziemy rozmawiać. Co do prezentów to nie mam pojęcia chyba zabukuje weekend gdzieś na luty bo wiecie co będzie w lutym :) zaczynam starania :) Asiak przykro mi niestety takie czasem a raczej często jest usrane to życie. Ja bym z testem sie też wstrzymała, poczekaj do końca tyg di piątku :) A ja mam dziś 9dc i czuję jakbym miała owu i bądź człowieku mądry kiedy jest owulacja Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ asiaaak a już liczyłam na dobre wiadomości dzis rano od ciebie - takie potwierdzone ;) faceci rzeczywiście to duże dzieci, mój chciałby w zasadzie dostac xbox'a ale powiedziałam mu, że jak kupi nowy telewizor to mu kupię grę bo przy tym co mamy to komicznie by to wyglądało :D telewizor jest mega stary bo to facet zostawił ale odbiera chociaż :P najważniejsze Agnes, że auto sprzedane ;) ty może sobie lale kup :P :D i powiedz mu, że się będziesz razem z nim bawiła, on będzie ratował twoją lalę swoim mega wypasionym autkiem przed strasznymi potworami :D może dotrze do niego, że to niekoniecznie czas na takie zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no i tak prezent mialam mu kupic komplet plyt z filmewm czterej pancerni i pies no ale sam sobie kupil:p dzidzus moj:) ale niech ma:P zmykam sprzatac:p ale Twoj M HopeU z tymi klockami to dal;0 ja to lubie gry planszowe i may ich kilka ale trzeba miec na to czas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczekam jeszcze z tym testem ale jestem na 99% pewna ze dostane okresu...:( no ale jak nie to w sobote rano juz zrobie ten test no...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wszystkim. Ja znowu na chwile bo jak zwykle czasu malo;/ Moj K wrocil w niedziele z delegacji spedzilismy mily pon na jezdzeniu po spoldzielniach i szukajac mieszkania,,,sa w miare tanie na przetargu ale znajac zycie i tak sie nie uda wygrac;/ i dalej siedzimy u mamy...masakra;/ dzis K spal u swoich rodzicow bo ja pracowalam do 23 z reszta pracuje tak do piatku dopiero od soboty mam wolne;/ nie mam na nic sily przez szukanie tego mieszkania,a idzie jak krew z nosa z tepem mojego K;/ Dzis mam o 12 wizyte u gina ciekawe co mi powie,ale jak widac dopoki mieszkania nie zalatwimy moge zapomniec o dzidzi;/ nie moge w ciemno zajsc w ciaze a potem myslec gdzie sie podziejemy:( totalna masakra,nie mam na nic sily;/ buziaki...zmykam sie myc i szykowac do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeka a może zajście przyspieszy decyzję o mieszkaniu. Ja w moim też nie mam warunków na dziecko bo mamy tylko 1 sypialnie i mi ciągle zimno w tym domu. Planuje zmienić już od dłuższego czasu ale wlasnie nie mam czasu a jak pomyślę gdzie musiałabym dzwonić żeby zmienić adres to masakra, bo tutaj w zasadzie wszystko sie zalatwia przez telefon. Ale i tak trzeba zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzeka a może zajście przyspieszy decyzję o mieszkaniu. Ja w moim też nie mam warunków na dziecko bo mamy tylko 1 sypialnie i mi ciągle zimno w tym domu. Planuje zmienić już od dłuższego czasu ale wlasnie nie mam czasu a jak pomyślę gdzie musiałabym dzwonić żeby zmienić adres to masakra, bo tutaj w zasadzie wszystko sie zalatwia przez telefon. Ale i tak trzeba zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i jednak mialam racje z tym zeby nie kupowac testu... to wredne malpisko do mnie przylazlo!:( ale nie przejelam sie tym bardzo jak w zeszlym miesiacu boteraz bylam pewna ze dosane i tak...zycze szczescia dziewczyny:) ja narazie mowie pas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekujaca...
Witam, Mam do Was pytanie dokładnie do dziewczyn które są już w ciąży. Jakie miałyście objawy w czasie od owulacji do terminu miesiączki? Czy wystąpiło u Was tzw plamienie implantacyjne? Czy zauważyłyście więcej wydzieliny w tym czasie? Jaki rodzaj bólu czułyście w okolicach podbrzusza? Jak bolały piersi? Może mam dosyc standardnowe i niezbyt madre pytania ale wlasnie mam kilka dni do okresu dokladnie 4 i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ marzenka może własnie ciąża przyspieszyłaby działania twojego lubego :) wtedy człowiek sie bardziej spręża asiaaak 🌻 a miałam taka nadzieję oczekujaca ja myslę, że najlepiej jest poczekać tych parę dni :) każdy ma inne objawy i na pewno jak się chce dziecka to wszystkie znaki można podciągnąć pod dwie kreski alez mnie dzis lep nawala :o okropnie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Znowu nic mi się nie chce :O a zaraz trzeba iść na basenik. Mam problem. W poniedziałek miałam trochę śluzu płodnego, wczoraj nic i dzisiaj znowu tylko trochę. Zgłupiałam kompletnie. Jak to jest z tym śluzem , szczerze mówiąc nigdy wcześniej za bardzo nie zwracałam na to uwagi ale teraz nie wiem czy po tej ciąży bioch coś mi sie nie pomieszło z tym cyklem. Oczekująca - wstrzymaj się kilka dni i zrób test, nie doszukuj się objawów, bo jeśli chcesz być w ciąży to objawy na pewno znajdziesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AsiaAk przykro mi że ta wredota jednak przyszła, niestety moje kciuki nie pomogły. Marzenka myślę że Hope ma rację i ciąża da wam sporego kopa do działania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ola ciężko mi ci cokolwiek poradzić, z tego co zaobserwowałam u mnie to ten płodny sluz mam w każdym cyklu różny raz jest dużo i wtedy nie mam wątpliwości, że jest owulka a innym razem jest dużo mniej, ja poznaję u siebie owulację po bolącym jajniku i generalnie podbrzusze mnie wtedy boli, utwierdziłam się co do moich objawów kiedy byłam u gina i on mi powiedział, że rzeczywiście owu była wtedy kiedy mu powiedziałam (to jak miałam ten monitoring) no i jest jeszcze jedna zasada owu jest zawsze na 14dni przed @ ;) :P ale to nie wiele akurat pomaga ;) musisz sobie przypomnieć czy oprócz śluzu miałas też inne objawy owulki dziś znowu basenik :) fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN AsiaAaK..............19............dużo................. .ok.23.11 agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........? ola a napewno dobrze sobie wyliczyłaś dni płodne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×