Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

amerie jak miło, że się odezwałaś :) będziesz miała co robic w te paskudne jesienne wieczory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Agnes fajnie że udało się Wam sprzedać autko :) ja tez niedawno swoje opchnęłam ;) Asia szkoda żę to dziadostwo przyszło do Ciebie :o Ola fajnie z tym basenem :) ja mam basen tak blisko a nie moge sie nigdy zebrać żeby chodzić :o Ale mam dzisiaj śpiączke cały dzień :o najpierw nie mogłam sie dobudzić a teraz znowu mi sie chce spać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Banmon za odpowiedź :) Problem polega na tym że ja nie mam właściwie innych objawów owulki. Nawet gin kazała mi ostatnio zwrócić uwagę na lewy jajnik bo tam miałam owulkę. Owszem czułam kłucie chyba jajnika , ale po prawej stronie ;) Date tej owulki wyznaczałam na podst długości cyklu jaki zazwyczaj miałam, boję się tylko że to sie teraz zmienił i tyle. Pozostaje mi tylko kontynuować mój, oby genialny i skuteczny, plan rozpłodowy :) A czy wszystko dobrze oszacowałam okaże sie dopiero za ponad 2 tyg :O Jak ja to wytrzymam !!! Cześć Amerie, fajnie że sie odezwałeś 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goga my po prostu kupiliśmy sobie kartę członkowską i szkoda kasy, a poza tym motywujemy się nawzajem, no i zdecydowanie powinniśmy zrzucić trochę kilo ;) Ale szczerze powiem że najgorzej jest dojechać na basen, jak już wejdę do wody to zaczyna mi się chcieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie, jakbym już zaczęła chodzić to pewnie bym chodziła, ale trzeba sie najpierw zezbierać do tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to widać teraz masz owulkę z lewego jajnika ;) ja mam to samo, najgorzej jest mi się zebrać ale jak już się gdzieś wybiorę to najczęściej zadowolona z tego faktu jestem ;) i też stosuję taką taktykę, że jak już to wykupuję pakiety całe później już chodzić muszę, tak było np. z moim angielskim, od razu opłaciłam 6 m-cy i czy się chciało czy nie chodzić musiałam ;) może z basenem powinnam zrobic to samo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczególnie dla kogos takiego jak ja :) ze słomianym zapałem do wszystkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Im więcej myślę o moich jajnikach i tej nieszczęsnej owulce tym mniej wiem ;) z czego wniosek że, powinnam chyba mniej myśleć na ten temat a więcej działać :D A słomiany zapał to również moja domena, chodzę też dlatego że mi głupio przed m tak sie migać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja doszłam do wniosku, że im mniej się wie tym bardziej jest się szczęśliwym ;) i masz rację, nie myśleć a działać :) ja zwijam się do wyrka, przyjemnej nocki dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z pracy wstawilam pranie, zupę i sacze sobie piwko i jem orzeszki pistacjowe mniammm Wasze zdrowko. Ola ja też mam problem z rozpoznaniem owu. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wróciłam z pracy wstawilam pranie, zupę i socze sobie piwko i jem orzeszki pistacjowe mniammm Wasze zdrowko. Ola ja też mam problem z rozpoznaniem owu. Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:P przepraszam za sporadycznośc moich odwiedzin, jednakżę nie mam ostatnio czasu:( Najwiekszym moim zjadaczem czasu jest sen:) spie w dzien, w noc- tudzież prosze brawa🌻 ponadto musialam wczoraj jechac wieczorem do apteki, moją gehenna sa mdłości- nie potrafie sobie z nimi poradzic!!!! Dzien, noc- katastrofa... Nie to, ze wymiotuje potem, ale wszystko mi sie zwraca z gardla do jamy ustnej, a nastepnie zgaga:( J sie juz przyzwyczail, ze non stop spie, bo przynajmniej na te mdlosci nie narzekam:( Amerie jeszcze nie bylam w kinie, jakos mi sie teraz to nie uśmiecha;( musze wziac sie za generalne porzadki, bo wczoraj sen i dupa ze sprzątania!!!! Najlepsze jest to ze sie dzis obudzilam pod szafa:p chyba bylo mi za goraco:P dobra zmykam napisze potem!!! A!Asia przykro mi... Ale trzymam kciuki za następny cykl😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo....................ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............5.........ok. 11.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laseczki - ja znowu sie nie odzywalam, bo bylam w szpitalu. W niedziele pojechalam ledwo zywa, a powodu "niepowsciogliwych wymiotow" i sie odwodnilam troszke. Ju zjest lepiej chodciaz mnie caly czas muli i sie zbiea na wymioty. No ale to takie uroki ciazy :-) heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............12............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010..........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta, doskonale wiem co czujesz, przechodziłam przez to samo :( Wprawdzie nie wylądowałam w szpitalu, ale bardzo schudłam i wyglądałam jak chodzący trup. Nie mogłam na siebie patrzeć, bo byłam ciągle blada jak ściana, słaba jak mucha i żyć mi się nie chciało. Pocieszające jest to, że już prawie mi minęło :) Ostatni raz wymiotowałam w sobotę, a od soboty czasem mnie tylko muli, więc jest dobrze :) Jak byłam w 6tc i się to wszystko zaczęło to odliczałam do 12tc, wtedy zaczęło się uspokajać. Ale to było najdłuższych i najcięższych 6 tygodni w życiu :( Mnie dzisiaj brzuch pobolewa, w sumie to pobolewa mnie od niedzieli tak trochę, ale dzisiaj jakoś bardziej, poza tym nic mi się nie dzieje, żadnych plamień itp. Pewnie boli, bo mi się więzadła rozszerzają, brzuch mi się trochę zaokrąglił :) hehe Jutro idę do mojej gin i znów zobaczę naszego szkraba :D Asiu, szkoda że ta wstrętna @ przylazła, ale bądź dobrej myśli, napewno się uda :) Agnes, dziewczyno Ty się wykończysz! Ja nie powiem na co mi Twoje objawy wyglądają ;) Ale dobrze, że w nocy znów zaczynasz spać :) Fajnie, że udało Wam się sprzedać wreszcie auto. A chłopem się nie przejmuj, oni zawsze muszą sobie znaleźć jakieś zabawki. Mój to miał różne, gry komputerowe, telefony komórkowe, samochody, teraz jego zabawko jest e-papieros (elektroniczny papieros), już miał ich chyba z pięć różnych :P Dziewczyny wogóle to mogę się Wam pochwalić, że zmieniamy mieszkanie. Dostaliśmy z moim mężulkiem kredyt i kupujemy zupełnie nowe mieszkanie na poddaszu z antresolą pod dachem do zagospodarowania, będziemy mieć tam sypialnię :D Zawsze o czymś takim marzyłam :D Sprzedajemy mieszkanko 24m a kupujemy 42m :D Wreszcie będziemy mieć jak się w domu ruszyć. Bo na tym co mamy, z małym dzieckiem i dużym psem to byłoby ciężko :D A nowe mieszkanko będzie śliczne, sami będziemy je remontować, położone jest poza centrum, prawie na obrzeżach miasta pod lasem, okna i balkon mamy na las, więc cisza spokój i natura :D Jestem taka happy, że szok :D hehe Miłego dnia dziewuszki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 banmon...............26...........6..................... . ...01.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........14...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010... .......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marta ale i tak jesteś szczesciara :) Wszystko minie i będziesz mieć cudowna nagrodę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marta jeszcze trochę i wszystkie dolegliwości miną, dałabym wiele za takie 'meczarnie' ;) Agnes to według twojego opisu to mi te objawy cos przypominają ;) Daguś ależ fajnie, że nowe mieszkanko macie :) to jest kolejne moje marzenie ;) piękna sprawa, ogromne gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja:p Dzieki za pelne optymizmu komentarze:) ale ja zolza jestem, ale to przed @.. j zabral mnie do kina na new moon:p, kupil komplet nozy, ktore sa mi potrzebne bo mam tylko trzy;) a ja ciagle narzekalam i zrzedzilam:p a teraz mam takie fajne na dodatek zolte:) pobadto dzisiaj odwiedzila mnie przyjaciolka:P co tam Banmon?????? Ide pazurki robic 3:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest tu kto???????? Marta alez ta dzidzia Cie kocha ze tak daje znac o sobie?:p dgaj o Was:P Dagus- gratuluje mieszkanka:p jak sie urzadzicie to potem sie na swiecie dzidzia pojawi i bedzie super:p HopeU a Ty czekaj na dziewczynke:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja juz wstalam:p i o dziwo sie wyspalam a raczej juz nie moge spac:( zmykam cos robic moze usne w trakcie:p potem napisze papapapa:P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakos powoli ten czas leci:P przygotowuje liste dan, ciast i przekasek na swieta:) jak macie cos ciekawego to piszcie:🌻 ide robic sniadanie bo J ma jechac niedlugo:p buziaki mam nadzieje ze niedlugo ktos wstanie😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.! Odnośnie tych Waszych komentarzy to nadmienie, iż to Banmon sie rozpulchnia nie ja:D Sama sie przyznała do bólu brzucha, tudzież bolu typu- rozszerza mi sie macica🌻 Takze ja stawiam na te bole Banmonowe:P Mnie nic nie boli ani piersi choc ani brzuch, wiec okres murowany, ale w tym miesiacu nie bede rozpaczac😘 Idą Swięta- bedzie ok:) Kupie sobie lalke baby born i bede sie bawila w mamusie:-D of course zart to był:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes normalnie ci w dupę dam, co ty robisz o 4 przy kompie ! Masz nie spać w dzień tylko w nocy. I powiem ci kochana ze przemeczenie też nie służy zafasolkowaniu. Masz być wypoczeta i mieć siły bo w nocy sobie jeszcze posiedzisz nie raz z dzidziusiem, napewno ci da popalic a teraz to masz spać! Może przemecz sie w dzień, znajdź zajęcie, może jakaś praca czy coś i wtedy zasniesz jak bejbik :) klapsa dostaniesz za te nocne harce! Mam nadzieję banmon ze agnes ma racje z twoimi bólami :) Narka :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×