Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

amerie9

LIPIEC=ropoczynamy starania D

Polecane posty

i wcale nie chodzi mi o to żeby wykorzystać biedne zwierzatko jako zywy test ciążowy ;) tak w woli jasności :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) Wiecie co mam dokładnie tak samo jak wy. Pomimo tego że mam przerwę w staraniach to mam już totalna schize i ciągle coś wyliczam, sprawdzam dni płodne nieplodne itd o wkurza mnie to na maksa. Wymyśliłam sobie że w lutym zajde i nie wiem czemu tego sie trzymam :-o Ola ja też mam wrażenie że sie tu uwstecznilam totalnie. Dzisiaj miałam jeszcze większego nerwa bo zatrudnili w pracy sezonowo parę osób bo mają dużo zamówień przed świętami i jest polka 18 letnia która oczywiście nic nie rozumie i nie wiem co i gdzie będzie robić , jest w ciąży ( ukryła to na rozmowie) i ja za nią musiałam tlumaczyc dlaczego nie powiedziała ale mniejsza z tym. Oczywiście gówniara pali papierosy w 5 mcu i ma na to wyjebane ze tak powiem. Dziecko ma z kimś od kogo uciekła a mieszka z cpunem. I dziś stwierdziła ze ma plamienia po stosunku i nie wie co to może być. Jednym słowem Patologia. idę do łóżeczka Dzisiaj padał śnieg u mnie :-o Papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............6/7.........10.07.2010... .......?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banmon przykro mi ze i do Ciebie ta wredna @ przyszla...:( ale bedzie dobrze nie martw sie:):* Agnes a jak tam u Ciebie?:) ode mnie juz @ sie wyprowadzila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010...........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmom bylas na galeriankach? Ja strasznie chcialam obejrzec ten film, ale w moim miescie czyt. zadupiu nie krecili go w kinach ;-( Jakbys miala jakis link do sciagniecia z neta to rzuc go. Ja niestety jestem kiepski "haker" i nie umiem sciagac filmow z neta :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie ściągam filmów, ale mozesz sobie emula zainstalować i przy odrobinie szczęścia i cierpliwości sciągniesz film ;) Agnes a co ty tak milczysz? Hope u nas śniegu póki co nie ma ale jest dziś strasznie mroźno i tak się zanosi na prawdziwą zimę ;) tak to jest z tymi ciążami ci co nie chcą to mają a tym co zależy do kłody pod nogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej co tu takie pustki? Jak ja sie dzisiaj w miare w miare czuje i chetnie bym popisała to nikogo nie ma :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ostatnio jakos słabo się dzieje na topiku no i Agnes milczy jak zakleta ......;) coś się chyba u niej szykuje :) ja dziś padnieta jestem w nocy spaćnie mogłam, jutro wstaje o zabójczej godzinie bo wymyślili w pracy że trzeba badania porobić i lekarz ma byc już o godz 7 rano !!!! 😡 dodam, że ja dojeżdżam 50km więc godzinkę mi to schodzi bo korki są straszne 😠 więc przed 6 będę musiała wstać 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh banmon ja codziennie wstaje o 6. To kwestia przyzwyczajenia. No ostatnio sobie spie do 8, bo jestem na chorobowym, ale w przyszlym tyg. mam nadzieje ze wroce do pracy. A co sie dzieje z Agnes? NO i Amerie? Przyznam , ze sie ostatnio opuscilam w czytaniu topiku, ale to wszystko przez to ze sie czuje fatalnie , i tylko spalam i wymiotowalam i wogole prawie z łóżka nie wstawalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amerie mam nadzieję, że chociaż nas podczytuje i że same dobre rzeczy się u niej dzieją :) a Agnes ostatnio tylko pojawia sie na chwilke i zaraz zmyka....hmmmm cos mi to podejrzane jest ;) wiem ze wstawanie to kwestia przyzwycajenia, tyle tylko że to wcale nie oznacza ze szybciej do domu wrócę z pracy :( bo dopiero po 17 będę w domu :( jak codziennie kiedys wstawałam do pracy z rana bo mialam na 6,15 to luz bo się przyzwyczailam, gorzej jak raz na jakis czas trzeba sie pofatygowac wtedy to jest dla mnie bol ogromny :( a poza tym ogromnym spiochem jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banmon znam ten ból ;) też jestem śpiochem a do pracy wstawałam około 5,30, masakra była za każdym razem rano :o i jeden plus tego że jestem na zwolnieniu to jest to że mogę się wyspać do woli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amerie fajnie że potrafisz w zdrowy sposób podejść do tematu ja ciągle mam z tym problem :o jesli chodzi o cykle to wszystko jest w normie, krwawienie samo jest bardziej obfite no i @ przychodzi o każdej porze dnia a kiedys miałam zawsze tylko z rana, ale nie wiem czy mogę takie rzeczy zrzucić na poczet zabiegu..... z medycznego punktu widzenia niby też jest wszystko ok, pęcherzyk był wysmienity jak to mój gin stwierdził i gotowy na przyjęcie gościa, owulka też była tak jak to powinno być, sama nie wiem co ze mna jest nie tak ale coś jest i wydaje mi się że duży na to wpływ miał zabieg..... trzymaj się amerie :) mam nadzieję że cykle ci się unormują, może gina odwiedzisz w polszy to jesli będzie potrzeba tabsy ci przepisze trzymam kciuki żeby wszystko się układało ku dobremu i mam nadzieję, że finalnie każda z nas doczeka się swego potomka ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Agnes dostanie w tyłek bo na NK siedzi a na topiku sie nie odzywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:P ja dzis wrocilam z nowymi pazurkami😘 czarny zel po skosie z bialym kwiatuszkiem- stepelek:) nie moge sie napatrzyc!!!!!!! Przeprtaszam ze nie pisze ale odstresowuje sie:( znaczy sie nie chce myslec czy sie udalo czy nie.. Wiecie po prostu nie chce debatowac na ten temat tym bardziej ze dzis sie obudzilam.. bo snilo mi sie ze robilam test i byly dwie kreski a moje sny zawsze sprawdzaja sie ale na odwrot!!!!!!!!! Nie dostalam okresu ale mam pewnosc ze jutro nadejdzie, wiec ja tez nie spadam do dolnej tabelki.... Pomadto fajnie ze Amerie nas podczutuje:P czekam na dobre nowinki od Ciebie:) Banmon.... wiem co czujesz... ja dzis na nk widzialam znajomych... wstawili zdjecie we trojke... ona w ciazy.. zaszla tuz po slubie a przed sie zabiezpieczali i of course nie wpadli a teraz juz duzy brzuszek... glupia jestem bo mi przykro... wiec widzicie jak smece....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie Agnes ja właśnie będę sobie też taki wzorek robiła, czarny po skosie ale taki brokat żeby się błyszczało no i stempelek na to :) hihi to się zgrałysmy ;) możesz przecież pisac do nas a debatować nad tym czy @ do ciebie przyjdzie czy nie (druga wersja powinna się sprawdzić ) nie musimy debatować ;) ile ty Agnes płacisz za pazurki? kurcze może ty byś zdjątko cyknęła..... mój M dziś aparat zamówił więc moje nowe pazurki zostaną uwiecznione na fotografii i przedstawione tobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robilam tipsy bo mialam przerwe i placilam 80, a za uzupelnianie place 50:P ja nie chcialam brokaatu bo x\zawsze z nim robilam wiec chcialam inaczej:) a zdjecie moge Ci pokazac jutro:) dzis nie mam weny:( a o tej drugiej opcji... to napewno nioerealne bo jutro sie obudze z @:( mowie Ci... a Ty ile placisz???????i tez czekam na zdjatko:P no i na serio sie zgralismy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARAJĄCE SIĘ O DZIECKO NICK.................WIEK......CYKL STARAŃ.........TERMIN agnes19...............19.........duzo................... .. .2.12 Olka.P.................28...........6................... .......12.12 HopeU.................27........ przerwa................. .ok.13.12 SmileEveryday.......22.........-........................ ....???? Joasia1982..........27..........5....................... .????? AsiaAaK..................19........duzo................. ...ok.24.12 banmon...............26...........7..................... . ...29.12 CIĘŻARNE nick................cykl.....tydz.ciąży....termin porodu.....płeć....imię xkalanderka22.................16...........24 .04.2010.........?..........? -=Goga=-.............2.........15...........28.05.2010. .........?. .......? Dagus83...........4............14............26.05.2010. .........D .......? Natalya123.......2.............7............07.05.2010.. .........?........? Marta82...........5............7............10.07.2010.. .........?.........?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozmawiajmy o twojej ewentualnej @ :P za pazurki płacę 50zł, żel mam nakładany na swoje paznokcie bo mam dosyć dłuuugie ;) 50zl płacę za każdą wizytę, jak przychodzę to maszynką mi lekko szlifuje paznokie i nakłada nowy żelik, żel ma trójfazowy na zdjątko czekam z niecierpliwością, i jak tylko będę miała nowy aparacik to cyknę zdjęcie swoim paznokciom ;) może nawet zdąże jeszcze tym starym zalezy kiedy aparat przyślą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ogóle na nk moja znajoma napisała, ze w czerwcu zostanie po raz drugi mamą, jest w moim wieku...... fajnie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie gadajmy:P jednak pazurki uwielbiam jak mam nowe i zrobione:) a zrobilam aparatem teraz zdjecie ale marne wyszlo i nic nie widac pozycze od kogos cyfrowke i zrobie ladne:) kupilas juz prezent dla M"a:P??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie parę minutek temu zamówiłam i zapłaciłam i w przyszłym tygodniu powinna dostać może nawet i w tym bo gls wysyłają :) mam nadzieję że będzie w rzeczywistości się tak fajnie prezentował jak na zdjęciu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, zapewne dużo osób zagląda, ale mają lenia tak jak ja i tylko czytają :P hehe Ja z Wami jestem kilka razy dziennie, ale naprawdę tak mi się nie chce nic robić. Dzisiaj np. spałam dwie godziny popołudniu co mi się już dawno nie zdarzyło, tak mnie jakoś ścieło ;) Teraz pewnie będę siedziała do północy, bo nie będzie mi się chciało spać ;) hehe Agnes, ja czułam że @ dostanę, a nie dostałam, więc nie mów hop... Banmon, skoro lekarz mówił że z Tobą jest wszystko ok, to może być tak że za bardzo chcesz i dlatego nie wychodzi :( U mnie tak było. Wiem, że ciężko jest odpuścić, ale czasem to jest najlepsza i jedyna metoda. Niestety nasza psychika jest pod tym względem choro skonstruowana :/ Nic wracam oglądać film. Miłego wieczorku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam za to kciuki:P wiecie jak dzis bylam na pazurkach to prawie z moja kosmetyczka sie poplakalysmy:( gadalysmy o zyciu, o problemach:( jest cudownym człowiekiem, a poznalam ja dzieki mojej fryzjerce:) malo jest takich ludzi... swiat schodzi na psy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Dagus:P milego ogladania i dzieki za słowa otuchy...:) ale ja wiem swoje... juz dzis raz zabolal mnie brzuch na @ wiec albo jutro albo pojutrze dostane... jakby nie bylo to kobieta powinna wyczuc ze sie zmienia.. ze moze to ciaza.. ja tam nic nie czuje rycze tylko a J nie wyrabia z pocieszaniem mnie i tym czemu placze:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam nadzieję Agnes że jutro zdjęcie pazurków zobaczę :) wydaje mi się że będziemy mieć bardzo podobne :) ja sobie będę robić 17 bo chcę żeby na Świeta i Sylwka były w miarę świeże ;) Agnes a na giełdzie są jakieś fajne obrusy? może zwróciłaś na to uwagę.... bo tak sobie pomyślała, że tam by mogły być ale pewności nie mam a na próżno nie chcę jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×