Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Gość oj ale Cie porwalo
jak nie daja wez sam, i po sprawie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Chlałam. Nie z gazownikami. Z koleżanką. Zabawne, bo zasadniczo jestem abstynentką. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Ja się upijam z szalonym wdziękiem. Myślę nawet,że Szapołowska upija się znacznie brzydziej ode mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myrevin hej ktoś coś napisał.......lubię jasne sytuacje,a Ty dobrze wiesz kto i co... } Nic nie wiem.. 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło usłyszeć, że jestem abstynentką :) też upijam się z wdziękiem . Dzisiaj spędziałm wieczór na swojej działce w blasku kominka , świec i światełek.....Upiłam się nie tylko winem ale i ciszą , kóra mnie otoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Obawiam się,że niczego nie rozumiem z pogawędki Myrevina, Zuzki i niezidentyfikowanej pomarańczy. Nieczytelne to dla mnie, zatem pozwólcie,że oddalę sie niczym udzielna księżna. Idę popachnieć na kanapie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uhm.. jeśli mnie ktoś bierze za pomarańcze.. cóż, każdemu wolno. Opuszczam to miejsce. I Pozdrawiam.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Hej, pikok. A którą ciszą? Tą na zewnątrz, czy tą w tobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vitare
Pisałam o 3 osobach i nie utożsamiam cie z pomarańczką. Widzę,że dziś wszyscy w dziwnych nastrojach, to tez znikam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka jak weszlas w posiadanie moich listow do tej zdziry Olenki????:P znowu trafilem na dobranoc....:( nic nie szkodzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic - kolorowych snów :) Kobietki - zazdroszczę, że upijacie się z wdziękiem. Ja niestety kiedy się upiję i spojrzę do lustra to widzę kobietę, delikatnie mówiąc, UPADŁĄ. Zdecydowanie nie do twarzy mi z procentami i papierosami, może to sprawa pospolitej urody:( zuzka - to nie tak, ze chciałabym nic nie robić a leżeć i pachnieć. Chciałabym tylko raz w życiu spróbować jak to jest. Nie martwić się o niezapłacony czynsz, zepsutą pralkę, cieknący kran itp. Po prostu na co dzień jestem mężczyzną i kobietą w jednym. Babochłopem? Na dodatek wykonuję obecnie męski zawód i z przerażeniem zauważyłam, że przejmuję męski styl życia. Czasem, w codziennej gonitwie, na chwilę zatrzymuję się i myślę - kiedyś byłam kobietą, ach jak znowu chciałabym być... To nie jest broń Boże narzekanie, po prostu tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix!!!! nie wolno Ci tak mowic!!!!! dziewczyny,widze ze duzo pracy trzeba bedzie wlozyc w SAlix.....:D a teraz to juz naprawde ide lulu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erzulie - też mi się zdarza obserwować ludzi i widzieć w nich tylko piękno. Jednak nie zawsze tak było. Jako młoda dziewczyna, przyznaję ze wstydem, myślałam, ze człowiek otyły jest sam sobie winien. Zauważyliście, że dojrzałe twarze są piękniejsze i bardziej interesujące niż gładziutkie, młode buzie? Na twarzy maluje się życie człowieka. Przyznaję, że nie mogę oderwać wzroku od twarzy starszych kobiet. Ostatnio kilka razy widziałam w telewizji Małgorzatę Braunek. Bez makijażu, bez retuszu, twarz pokryta zmarszczkami. Nie można oderwać od niej wzroku. Ta twarz jest jak okładka książki. Mam ochotę ją "przeczytać". Poznać jej życie, zbliżyć się, zaprzyjaźnić lub choćby tylko przycupnąć gdzieś w kąciku i posłuchać. Z męskimi twarzami jest trochę inaczej. Mimo wszystko, przyznaję nie wyzbyłam się do końca patrzenia pod kątem "seksualnym".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicho wszędzie, Kmicic zasnął na kanapie. Siedzę sama, sięgam po książkę, w ekspresie parzy się kawa. Może ktoś zajrzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj obawiam się że w banku to niemożliwe. Tam zawsze psują humor:( Napij się dobrej kawy a do torebki włóż czekoladę, najlepiej Milkę (nomen omen). Jak Cię wkurzy jakaś lala to pomyśl o błogiej chwili gdy wyjdziesz z banku i poczujesz w ustach ten błooogi smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywa i tak! Najważniejsze, że wróciłaś do swojego pierwszego Ja :)) Wysłałam Ci zdjęcia ale nie wiem czy doszły bo cosik namieszałam. Upał daje się we znaki, czuję, że powoli zaczynam rozmijać się z rozumem. Mam nadzieję, że to przejściowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix skad wiedzialas ze zasolem na kanapie??? (mieszka gdzies kolo mnie czy co?) Zuzka .Kmicic Zauważyłam tekst piosenki Queen....przepadam za nimi. Czy to tylko przypadkowy fragment czy naprawdę tak myślisz"" naprawde tak mysle :( a tak wogole 🖐️ i 🌼 dla Pan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozna wierzyc we wszystko co oni mowia,zwlaszcza ci od pogody: Wicherek,Piorunek i ta no....Chmurka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz calkowita racje ale pamietaj ze bylismy wtedy dziecmi i raczej duzo nas nie interesowalo:D ja nwet pamietam taka bajke o smoku Filomidanku ( tak chyba sie nazywal) i mieszkal w takiej szklanej kuli....ale to juz naprawde bylo daaaaaawno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bardziej pamietam galabilabazur....heheheheheheh dokladnie tak bylo..... jeszcze z moja makowka nie jest tak zle jak na ten wiek:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×