Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Wiesz Zuzka że to tak u nas jest. Mało wolnych facetów w naszym wieku. Nawet do przyjacielskich związków. Koleżanka mieszka w Danii i mówi że tam jest mnóstwo wolnych facetów. Niestety, Polki są nimi zdegustowane bo uważają, że mają zbyt luźne podejście do związków. Nikt się z nikim nie męczy długie lata tylko po przyjacielsku się rozstają. Uważam, że takie podejście do życia jest zdrowsze choć mi się obrywa za takie myślenie. Kmicic [ cześć]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Witam Przestańcie się nad sobą rozczulać . :) Nie ma tak źle. Zuzka już znalazła Kmicica :) A ty Salix też chwilkę poczekaj może jakiś Wołodyjowski zabłądzi w Twoje strony... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmiciec to jeszcze nie widziałeś? Jest co brać :) super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I z czego rżysz? Ja widziałam to wiem :) i polecam Sorry Zuzka :) ale właśnie Cię swatam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok..... Kmiciec to jeszcze nie widziałeś? Jest co brać super babka tego postu nie zdazylem przeczytac bo wystapil w tym samym czasie co moj:) wierze ci ze jest extra kobietka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka nie daj się! Kmicic mieszka na drugiej półkuli, tam ludzie chodzą do góry nogami, to już bliżej masz jasnowłosego Duńczyka! pikok - uchowaj Boże, ale dzięki bo wiem że dobrze mi życzysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic- to jednak jestem lepszym detektywem niż ty :) Znalazłam ją bez jej zgody :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix......z tym chodzeniem na glowie to strasznie wygodna pozycja...zwlaszcza jak sie z kims witasz:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - z córcią to jak na karuzeli. Dobry z niej człowiek tylko przez to moje niepoukładane życie wyrosła na zakompleksioną dziewczynę choć jest bardzo ładna. Jest bardzo samotna więc siłą rzeczy jestem dla niej jedyną bliską osobą. Kiedy ma gorszy dzień to wybuchają kłótnie. Staramy się nad tym pracować bo powoli dociera do nas dlaczego tak się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - to już wszystko za mną. Chcę się zająć czymś innym, jeszcze dokładnie nie wiem czym choć mam pewien pomysł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix Moja przez moje niepoukładane życie swoje samodzielne ropoczęła w wieku 20 lat. Wiele musiała sama zrozumieć , wiele przeszła ale życzę Ci żebyś kiedyś była tak dumna jak ze swojej. A moje przesłanie dla niej jest tylko jedno " masz zyć tak żebyś była szczęśliwa, zebyś nie płakała " - ja zaakceptuję wszystko. Jest na drugim końcu Polski ale wiem ,że jest, oglądam ją w necie zawsze staram się być na bieżąco. ( Jest osobą publiczną _ tak to się chyba mówi ) . Ale moja była jakaś taka dziwna, bardzo książkowa - moze dlatego że jej nie wyskrobałam ? sorry ale tak chciał jej ojciec gdy dowiedział sie że jestem w ciąży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz dlaczego dziwna? Bo to było moje pierwsze dziecko, miałam podręcznik Spocka - i ona jakoś tak ściśle jak napisane było w tym podręczniku :D Jak kolki do 3 miesiąca - tak miała - skończyły się dokładnie w dniu kiedy skończyła 3 m-ce, jak dojrzewanie - to też tak jak tam było napisane :D i dokładnie wszystko....:D więc dlatego mówie że dziwna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×