Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Nie ma "ktosia"..to i pojedynku nie będzie,a zmyślać nie zwyczajnam Salix pracuje...na nocnej zmianie Ja mamdyżur w wiadomej nsprawie a Tobie jak na razie bezimienny Kmicicu pora i towarzystwo nie przeszkadza...czy dużo się pomyliłam?"" bezimienny???? a Andrzej to juz zapomnialas??? ty sie nie mylisz.....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, ciekawe. Zuzka - stawaj waćpanna na ubitą ziemię. Będziem się bić o Kmicica. Która zwycięży w jasyr go weźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - tchórzliwa z waćpani białogłowa. Nie przystoi mieszkance tej ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam waćpan w jasyr pójdziesz? Zważ co proponujesz. Dla poddanych jestem nielitościwą panią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - wystraszyłaś się mojej groźnej miny! I groźnej postawy. Wszak słynna jestem z tego że orzechy wiadomo czym rozłupuję. Ale nie będę waszmościom stawać na drodze do szczęścia. Pójdę do klasztoru!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba, że jakiś Azja mnie w jasyr weźmie. To ja się jeszcze zastanowię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozgryzłaś mnie! Jakoś tak dzisiaj... ptaki śpiewają. Noc ciepła i miękka jak aksamit. Dzięki za piosenki, będę w domu słuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie samotna
Witam wszyskich 🌻 :) Tak czytam(podgladam) sobie Wasz topik i stwierdzam ,ze swietne z Was kobitki-inteligentne i dowcipne:) dlatego tym bardziej zastanawia mnie fakt,dlaczego takie osoby-jak Wy- nie chca juz kochac?(przynajmniej czesc z Was) takie odnosze wrazenie.... Zamykacie sie na swiat,a tymczasem za zakretem....:) Czytajac Was(te pierwsza czesc topiku) ,nasuwaja mi sie "Rozmowy w tancu" -poetka mówi: Przyjaciele moi i moje przyjaciółki! Nie odkładajcie na później ani piosenek, ani egzaminów, ani dentysty, a przede wszystkim nie odkładajcie na później miłości. Nie mówcie jej "przyjdź jutro, przyjdź pojutrze, dziś nie mam dla ciebie czasu". Bo może się zdarzyć, że otworzysz drzwi, a tam stoi zziębnięta staruszka I mówi: "Przepraszam, musiałam pomylić adres...." I pstryk iskierka zgaśnie. Agnieszka Osiecka sorry to takie moje spostrzezenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie samotna
moze jeszcze cos dopisze:D Zuzka48-czy to Ty, jestes włascicileka tych wystajacych kosci policzkowych,ciemnych włoskow i brazowych ,tudziez ,czarnych oczu?:D jesli tak,tos ładniuchna kobitka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! 🖐️ Ja też lubię Osiecką! Nie pojechałam dziś nad jezioro (ale nudna jestem z tym jeziorem....), miałam sprzątać ale oczywiście mi się nie chciało. Pretekst: pranie nie wyschło i jest rozstawiona suszarka. Jak wam minął dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzisiaj pracowity dzień na działce! Musiałam jednak uciekać bo komary mnie jadły:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komary czują koniec lata i się złoszczą. Przyznam, ze jesień to moja ulubiona pora roku - nie tylko ta złota, wrześniowa, ale nawet ta deszczowa, listopadowa ma swój urok. Zwłaszcza jak się siedzi w ciepłym domku, przy kominku (którego nie mam - mieszkam w bloku), z dobrą książką........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix co masz na działce? Bo ja też działkowiczka ale rekraacyjna , trawka, hamaczek , skalniaczek, oczko ......Moje miejsce odpoczynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zanurzam się w Wasze wczorajsze nocne klimaty i odsłuchuję muzykę, którą się raczyliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz jak to się mówi? " ze wszystkich tytułów szlacheckich została mi tylko migrena i dzisiaj jest przy mnie "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - to moja druga działka, poprzednią ukochaną, bajkową musiałam sprzedać kiedy siadł mi kręgosłup i lekarze groźnie patrzyli na moje hobby. Obecną mam trzeci rok i dopiero tworzę:) Jest już czarodziejski ogród z miejscem do wypoczynku ale mam też część użytkową gdzie chcę mieć "wszystkie" ciekawe owoce i trochę warzyw. erzulie - kiedyś nienawidziłam jesieni. Kojarzyła mi się z przemijaniem, zimnem, biedą. Teraz podobnie jak Ty, polubiłam nawet listopad. W wyobraźni pali się ogieńw kominku, w mieszkaniu palą się świece. Uwielbiam świece. Mam różne, dają niesamowity nastrój. Zapalam je sobie, robię aromatyczną kawę albo herbatę, otwieram książkę i .... chwilo trwaj. Zuzka - piece maja swoj urok. Jak kiedys bede miala dom, ha, ha,ha - to koniecznie z piecami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka - mnie tez dzisiaj glowa boli. Kurcze cos sie dzieje z kompem, nie mam polskich znakow, nie moge wejsc na poczte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mamy wspólnego - ja tez mam świra na punkcie świec. Inaczej wtedy wygląda nawet mieszkanie w bloku. Kominek ? ech marzenie ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikok - ja tez mam blisko, tez pewnie z 300m, to jest duzy plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×