Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Została kotka. Ciekawe jak to będzie, gdy na zimę weźmiemy ją do domu. Może zgłupieje po takiej dawce wolności jaką dostała. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja godzina nadeszła. Ty chyba masz urlop , a ja niestety do pracy. Ale jutro bedę bardziej dostępna, pracuję przy kompie. A teraz dwa razy w tygodniu mam młodą, którą przyuczam na zastęptwo. Dobranoc , ma nadzieję że sake Cię nie zmasakruje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza A co będą robić kociakowi? :) Jak tam poranek po sake?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej, co chcę otworzyć te utworki to mi wyskakuje wirusek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyślij, chętnie posłucham. Ja nigdy nie zwracałam uwagi kto i jaki tytuł, lubię różne style, w zależności od nastroju. Nie trawię jedynie rąbanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na 50 urodziny mojego faceta kupiłam mu zamiast np. gatek dla starszych panów - ipoda, i nagrałam jego ulubione płyty . Dodalam do tego swoje zdjęcia z lat od kiedy jesteśmy razem i podkład piosenki ze słowami tylko dla niego. Zuza - to było niesamowite - Łzy w oczach dorosłego faceta :) On namiętnie gromadzi płyty analogowe. I właśnie te mu nagrywałam.Siedziałm po nocach , a;le opłacało się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra to teraz coś na humor: mój alzhmeirek pochłonął dzisiaj mój obiad :) jego mina - bezcenna :) zazyczyła sobie pierogów w zamian :) A tak na poważnie - zaświeciło się świateło w tym psychicznym tunelu. Zwrócił się o pomoc do kolejnej kobiety - dawnej przyjaciółki swojej byłej żony . Mój był dzisiaj u niej bo obawialiśmy siępowtórki. Ale okazało się, że kobieta doskonale zna sytuację , znała jego pożycie z żoną i wie jakim jest człowiekiem. Powiedziała, że zrobi wszystko , żeby nam pomóc, bo wie, czego Roma chciała . :) mam dobry nastój po raz pierwszy od ponad tygodnia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kmicic- to jest piękne, zapodawaj dalej - lata 70 . Będę dalej ściągać i wrzucać na i poda. I nie było wiruska. Zuza - :( to od ciebie przychodzą te france, masz jakiegoś anty wirusa? masz bo mówiłaś, więc co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uwielbiam go. Ale wiesz od jakiegoś czasu nie słucham i staram się unikaćt ych utworów , które wprawiają mnie nastój melancholijny. Robię to świadomie, żeby nie ruszać tego co kiedyś głęboko zaszyłam . A takie utwory źle na mnie wpływają.Na mój nastój psychiczny. Nie wiem, czy to dobrze ale wygodniej napewno. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Zuza Każda z nas tego pragnie. Nade mną ten tam na górze się ulitował. Kiedyś tak stwierdziłam , podsumował moje plusy i minusy i dostałam swoje koło ratunkowe. A już niewiele mi brakowało do dna ...:( I szanuję to co mam bo wiem, ze drugi raz szansy nie dostanę. :) więc cieszę się każdym podarownym mi dniem. I nawet jak dopada mnie dół, to wiem że to chwilowe i przejdzie. :) Na Ciebie teżprzyjdzie czas :) Ja to wiem :) Taka "sztuka" jak Ty nie moze się marnować :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz zmykam, Wybiła moja godzina :) Dobrych snów Zuza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka......nie odpisuje na maila bo mi tlen nie worka...:((( ale sie nagadalista wczoraj.....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pada! 😭 A nawet leje! 😠 A taką ładną spódniczkę wczoraj kupiłam - typowo letnią i chciałam ją dziś założyć...... 😡. Skończyły mi się odpowiednie buźki, więc kończę temat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka tamm
Zuzka nie nakrecaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka wstawaj,! dołożyłam do kominka. Jak zwykle spóźniona, ale tak fajnie mi się siedziało na działce, zę dopiero wróciłam. Dzięki za emaila. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×