Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Salix

Pogaduszki samotnych czterdziestolatków...

Polecane posty

Jesteś pewien, że nie chcesz kobiety u swojego boku? } Jestem pewien że się do tego nie nadaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Zuza Luzik , 8 godzin na kafeterii z małymi przerwami na pracę :D Ale obiecałam ci coś i zagladaj czasem do skrzynki , poszperam w swoim archiwum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok - lecę popatrzeć na pocztę. Myrevin - kobieta jak unika to jeszcze nie wzystko stracone i ta iskierka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znajomy/nieznajomy
Zuzka.....a o mnie juz zapomnialas...???? o uniesieniach......delikatnych......jak poranny dotyk faceta ktorego nigdy niz poznalas,a moze jest na wyciagniecie reki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzka Kmicic Pikok - przyłączam się do zachwytów Zuzki. Wielkie dzięki za poprawienie nastroju. Jest mi to potrzebne bo nieciekawe czasy w mojej pracy, pewnie oglądasz czasem Regionalną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix Tak oglądam, Ciebie to dotyczy:( A tak na marginesie masz wolne w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Salix wysłałam ci nastepną porcję poprawiaczy nastroju :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kliknęłam, kliknęłam :) Jeszcze godzinę muszę się przemeczyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam aparat cały czas na działce, wczoraj ich nie widziałam, może były schowane, bo kręciła się właścielka. Zobaczę dzisiaj. Sama bym chciała je upolować do zdjęcia. Są kapitalne: matka i 5 maluchów. U tej sąsiadki na działce jest dośc duzy nieporządek i ona mają schronienie pod jabłonką , pod taką folią a wokół pełno gnijących jabłek :) Bądź dobrej myśli , może mi się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale właśnie kupiłam na allegro pnącze na pergolę i winobluszcz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza, tak naprawdę to Ci powiem za rok :) jak wyrośnie :) Ze mnie taka ogrodniczka :). Ale już kupowałam rośliny na allegro i jak do tej pory nie mogę narzekać. W jednym tylko chyba zostałam lekko oszukana. W rózy na pniu, miała być dwukolorowa a jest jedno. Natomiast ładnie rośnie, drugi raz puści kwiaty. A sprzedawca już nie istnieje . Już po moim zakupie zebrał sporo negatywów i się zwinął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie przypuszczałam, że tak mnie weźmie. Rodzice mieli działkę - nigdy tam nie chodziłam , wogóle mnie to nie interesowało :) Jak bardzo człowiek się zmienia z wiekiem :) Mój tato były ze mnie dumny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I chyba przez te Twoje zdjęcia na NK myślałam, że masz jakiś ogród, a to był ogród Twojej koleżanki :) Zmykam do łóżka, jutro znowu od rana przy kompie, i znowu czeka mnie raczej nudny dzień :( Ale to już piątek weekendu poczatek :) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pikok - pracuję cały weekend :( Na domiar złego łapie mnie przeziębienie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja już na posterunku :) Czeka mnie kolejny luźny i raczej nudny dzień. No cóż takie stanowisko :) Kto chce pogadać - jestem do dyspozycji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Myrewin Migasz się od odpowiedzi na nasze pytania :) Nie zjemy Cię , nie obawiaj się.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza - przyjmij gościa :) ja dzisiaj rano na przystanku też tradycyjnie miałam żulika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry pomysł, zafunduj mu tez kąpiel :) I będziesz miała oddanego przyjaciela :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuza Podaj choć 1 powód dla którego on odkęcił wizytówkę :) Czyżby ze szlachetnego kruszcu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ktoś zapewniał, że życie jest sprawiedliwe? Nic nie dzieje się bez przyczyny, Tak mawiała moja młoda przyjaciółka, którą zabił pijany kierowca. I tylko dlatego pogodziłam się z jej odejściem . Ale zostawiła po sobie duży ślad w sercach innych. Pola też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Hej, witam :) Pamiętacie mnie jeszcze? Widzę że się topik rozwija, to dobrze, ja teraz może znajdę trochę więcej czasu żeby coś popisać, na razie czytam Was prawie systematycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość booogusia
Miło że ktoś się cieszy na mój widok :) Smutno mi, to poproszę o ciepłe słówko. Bardzo mi smutno. Ale jutro przejdzie, jutro będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×