Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Madwoman

Chcę schudnąć!! Szukam kompanek na dobre i złe

Polecane posty

Wiecie co?? Ja mam chyba jakieś uprzedzenia do firm produkcyjnych i systemu zmianowego :( Odkąd zaczęłam pracować to wpadam z bagna w bagno :o Tam na awans raczej nie mam szans :o Hmmmm, no już sama nie wiem, pogadam z mężem dziś wieczorem. Czy to forum anorektyczek?? Nie sądzę. Przynajmniej mi brakuje jakieś 20kg żeby nią zostać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julcia30
Co niektóre maja tu niedowagę sporą. Więc o odchudzaniu nie powinno być mowy w ich wypowiedziach. Jedyny problem to odpowiedni dobór ćwiczeń, żeby wymodelować sylwetkę. Wpiszcie sobie w google kalkulator BMI i sprawdźcie sobie, jaka macie nadwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julcia ja cale zycie wazylam 45-50 przy moim wzroscie bo trenowalam wyczynowo sport, ale jak sie radosnie polamalam i spedzilam 14 miesiecy w gipsie to waga skoczyla, potem spadla, ale ostatnio znowu wrocila bo siedzaca prac itd, no ale jadlam ok 4000 kalorii dziennie wiec nie ma sie co dziwic teraz jak jem 13000 tygodniowe to chudne hmm straszna anoreksja, no coz taka budowa, wszyscy chudzi w mojej rodzinie co prawda mam kolezanki wazace 5 kg wiecej niz ja, mojego wzrostu a nosza mniejszy rozmiar niz ja wiec moze nie generalizuj :) a tea bo to cwiczenia wymyslone przez faceta - billy banks'a, polaczenie kickboxingu, aerobiku i itd, bardzo energiczne, w sumie do tej pory nie udalo mi sie spotkac z niczym co bardziej mnie meczy - jedyne do czego moge porownac to godzina spinow, albo squash ale to rozwija wszystkie miesnie sa na youtube chyba filmiki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz mam dosc komentarzy, najciekawsze jest to ze nikt nigdy nic nie mowi, dopoki sie nie dowie ile waze, wiec jesli bym powiedziala, ze waze niecale 60 i chce 3 kg zrzucic to by bylo ok a roznicy w wygladzie i tak by nie zauwazyli ide sobie kanapke zjesc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie zjadłam leczo na obiadek :) Po południu śmigam ze szwagierką i naszymi facetami nad jezioro i zostajemy tak do jutra rana :) Moje BMI to około 22 więc daleko mi do niedowagi :) Każda z nas przecież jest inna, inaczej zbudowana więc nie każdy o tym samym wzroście i wadze wygląda i czuje się OK. Na pewno nie propagujemy tu anoreksji, prawda?? Pomyślę co z tą pracą, płaca też nie za cudna, 1065 na rękę :( Może się przemęczę jakiś czas?? Jutro napiszę co zdecydowałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madwoman milej zabawy nad woda :) ja siedze w pracy jeszcze 4.5 godziny :( pogoda byle jaka - 18 stopni i zachmurzone 😠 trudno sie mowi, tak bywa nad morzem polnocnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laura - rozumiem, że mieszkasz w DE?? U mnie z kolei upał, ponad 30stopni w cieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, też do was dołączę jesli mogę, bo chcę miec jakieś wsparcie. Od września przytylam 5kg (!!!) i czuję się z tym źle :/ NIBY nie odżywiam sie jakos strasznie żle, NIBY mam jakis tam ruch, ale to chyba nie wystarcza, wiec musze zaostrzyc walke! Dodam, że mam 26lat i mieszkam bardzo blisko morza (Gdańsk) więc non stop jestem \'narażona\' na ogladanie sexy ciał, ktore idą na plażę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Fanko :) Była tu Tośka z Trójmiasta ale zniknęła, oby nie na zawsze :P Oczywiście witamy i zapraszamy!! Chcę się wybrać tam na 4-5 dni, możesz napisać gdzie najlepiej się zakwaterować?? Gdańsk, Sopot, Gdynia?? A może jakaś miejscowość blisko?? Nigdy tam jeszcze nie byłam więc nie wiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
A co myślicie o steperze??? Jak się wezmę to coś z tego będzie!!!!!!????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madwoman - hmmm...cięzka sprawa bo nie znam Trójmiasta od strony bazy noclegowej, ale Sopot na pewno jest najdroższym z tych trzech miast. Nie wiem jakie masz zasoby finansowe i na co sie nastawiasz ale juz chyba lepiej wybrac jakas kwatere prywatna niz zatrzymac sie np. w pensjonacie za miastem - szkoda czasu na dojazdy, bo np. na plaży dobrą miejscowkę zająć mozna najlepiej już o godz. 9 ;) Moge polecic stronę http://www.trojmiasto.pl znajdziesz tam kwatery (ogloszenia/nieruchomosci/wynajem dla turystow) i ranking hoteli, pensjonatow itp. Jesli chodzi o komunikację to niestety w centrum Gdanska prawie zawsze sa gigantyczne korki, a dla niezmotoryzowanych jest od niedawna bilet metropolitarny - mozna sie na nim poruszac w obrebie calego Trojmiasta (autobusami, tramwajami i szybką koleją miejską). Ps. Trzeba sie nastawic na mega szybkie zmiany pogody (zwlaszcza po południu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Wielkie!! Na korki jestem nastawiona, poczytam jeszcze i poszukam jakiegoś noclegu :) Zresztą zobaczymy czy ten wyjazd wypali... boing - stepper świetna sprawa, zwłaszcza na dolne partie ciała, ja kiedyś chodziłam ale od dawna jakoś weny nie mam do tego, może czas go w końcu \"odkurzyć\" ?? bardzo dobra jest również skakanka, działa na wiele partii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, pomalutku pakuję się nad jeziorko :) Dziś pewnie zgrzeszę bo wpadną jakieś % jak to nad wodą :O Oby tylko jutro waga nie ścięła mnie z nóg... MIŁEGO POPOŁUDNIA :) Do jutra 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale bym poleżała na plaży, ale w tym roku wakacje w domu :( Nogi mi wchodzą w cztery litery, zachciało mi się zakupów i do tego korek z jednego miasta do drugiego. W efekcie czego czekałam na autobus 40 min w upale :( właśnie jem obiadokolaceje, potem jeszcze jakiś jogurt i koniec na dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Witajcie! Uuuuuuuuuu ale się rozpisałyście dziewuszki :) A ja dzisiaj nie mam za ciekawego dnia... boli mnie glowa ( to chyba od tej gorączki jaka panuje na dworze) i tylko cały dzień bym dzisiaj spała, taka nie do życia jestem. Zrobiłam sobie dopiero 1 kawę więc może doda mi trochę energi :) A ja dzisiaj na śniadanie o godz.8 zjadłam 3 kromki chleba razowego z pastą z Makreli, na obiad o godz 13- zupkę smakosza (grzybową) i kolację o godz.17. 3 kromki razwowego z kiełbasą słoikową. Ja jutro też się będę ważyć, ale na wadze lekarskiej bo ja niestety mam w domu wagę ,ale nie elektroniczną i na dodatek trochę oszukuje. Mam nadzieję, że w końcu zobaczę na wadzę 55 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
Dziewczyny o 8:30 Ja jem rano 3 kawałki ciemnego chlebka z pomidorem i ogórkiem o 11.00 kawa z mlekiem bez cukru o 13. płatki z mlekiem do 17 3 kawałki ciemnego chleba z czymkolwiek Waga 72 kg wzrost 166 cm wiek 27 lat zawsze ważyłam koło 60 kg po ciąży została reszta. Dajcie znać czy coś zmienić czy tak zostawić i ile na tym steperze latać!! a może jeszcze ta A6W Wspomóżcie bo czytając Was człowiek dostaje powera!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimło, że z przybywacie :) Mam nadzieje że wytrwamy. I śniadanie jajecznica, wafel ryżowy 235 kcal II śniadanie banan,marchewka 105 kcal Obiad 2xpapryka faszerowna 400 kcal Kolacja 200 ml jogobelli 200 kcal Ok. 940 kcal 1,75 wody 8 Min Abs Legs 950 podskoków na skakance Dziś było ciężko kilka godzin w centrum handlowym z mamą, powiedziałam kategoryczne nie dla: -Pikantnego Kurczakburgera -Lodów :(ta kawiarenka ma takie pyszne no ale cieszę się że się udało -prince polo -lila stars crispello Ogólnie bardzo zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Twiggy- cieszę się, że wytrwałaś :) oby tak dalej:) ja też jestem z siebie zadowolona bo od 17 nic nie jadłam tylko cały czas piję na przemian, raz woda muszyna zdrój niskonasycona CO2, a raz zielona herbatka :) a poza tym poćwiczyłam trochę tzn. 100 brzuszków:) Nie mogę już się doczekać jutrzejszego dnia, bo wiadomo ważenie...:) Ciekawe czy wyjdę uśmiechnięta :P anouk6- fajnie, że dołączasz do nas :) w grupie zawsze raźniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja do anorektyczek też nie należę, przed dietą moje BMI wynosiło ponad 27... (można obliczyć na www.fitella.pl). Tak czy tak, jeśli mogę coś doradzić, pamiętajcie żeby jeść 5 posiłków dziennie, węglowodany głównie na śniadanie i troszkę na obiad, na II śniadanie owoce, na kolację białko + warzywa i nie jeść później niż trzy godziny przed snem. I będzie git. Schudniemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no ja też raczej do anorektyczek nie należę Ha Ha :D Mój wynik BMI: 21,34 - prawidłowa masa ciała :) ale chciałabym dojść do wagi 52-54 kg wtedy będę szczęśliwa wcześniej przy wadze 77 kg mój wynik BMI wynosił 29,34 - nadwaga bez otyłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieeettaaa
Mam pytanko. Które warzywo lub owoc najleprze przy odchudzaniu.? Które wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej.?????????//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Myślę, że jabłko, to najlepszy owoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boing0000000
Oj kobitki wczoraj nawaliłam ale dziś już mam nową motywację. Żeby mój mąż tyle na noc nie jadł to bym się nie skusiła!!!! :-) Nieważne dzisiaj zacznę od nowa!!! Jesteście bardzo wytrwałe, Najlepszego na ten nowy dzionek i powodzenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, oto mój wczorajszy bilans: 1 - pół grahamki z miodem, brzoskwinia 2 - warzywa na patelnię, jablko 3 - gorzka czekolada 4 - ziemn. + kalafior + skrzydełko kurczaka ruch: godzina spaceru Ostatni posilek zjadlam o 16, ale potem mialam atak migreny wiec to dlatego, a dzis dostalam @, buuuu. Dzieczyny nie ma żreć shitu, zycie jest krotkie wiec chybna nie chemy go przezyc jako grubaski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja mialam wejsc na wage i zapomnialam, przypomnialam sobie w drodze do pracy :( wiec musze jutro- tyle, ze dzisiaj jem wiecej wiec jutro pewnie bedzie to widoczne ee trudno sie mowi a na dietke polecam ananasa i grapefruita - maja naturalne wlasciwosci spalania tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×