Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

Gość normany12644712
No pewnie zwe jedz. Mozesz jechac nawet do Milena nie przejmuj sie niczym. Nikt nie bedzie cie wytykal palcami, a czytanie tych idiotycznych komentarzy sobie daruj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
komiczne , hahaha-na plaży w Mielnie to opalony umieśniony tors jest potrzebny i gruby portfel a nie charyzma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale to wszystko zalezy od toku jej myslenia" Flejko droga - aby zmienic tok myslenia trzeba pracy nad sobą STOPNIOWEJ i zmiany wlasnego wizerunku... A wyjazd do Mielna, to jakby cierpiącego na arachnofobie wrzucić do akwarium z setką ptaszników i tarantul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Na plazy zawsze jest tak ze sa grubi chudzi niscy wysocy dobrze zbudowani zle zbudowani. Czym ty sie przejmujesz ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cokolwiek zrobisz - w przyszłym roku jedź wyszczuplona. Wszystkim zrobi się lepiej. P.S. Cóż. Nawet grubą nie każdy zdradzi. Na trzeźwo. Wcześniej łyknie na uspokojenie sumienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny photoshop
autorko a możesz napisać ile ważysz i przy jakim wzroście? Bo zaraz się okaże że masz 170 cm wzrostu i ważysz 60 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"hahaha-na plaży w Mielnie to opalony umieśniony tors jest potrzebny i gruby portfel a nie charyzma" zalezy od targetu... są dresiary i sa panie managerki.. ale najepiej miec dobra wymienione przez Ciebie i cechy, ktore ja wymieniłem :) jesli jestes cipą wołową to i z duża kasa nic nie wyrwiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
No ale tez bez przesady, komiczne, juz mnie nawet nie boli to co piszesz, nie waze 100 kilogramow i nie przypominam wieloryba. Nie jestem nawet otyła... Szacunku troche dla człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Sa tez staruchy, faceci z miesniem piwnym, kobiety z obwislumi piersiami. Ja pierdole nie wpedzaj sie w kompleksy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja bardzo szanuje wieloryby :) to dostojne, piękne stworzenia :) nie wiem czemu odbierasz porównanie do nich jako pejoratywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Sa tez staruchy, faceci z miesniem piwnym, kobiety z obwislumi piersiami" ale oni to maja w dupie... autorka nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
Może dlatego, że nie przypominam wieloryba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne to co dziewczyna ma zamknac sie w czterech scianach? Nie popadajmy w skrajnosci. Owszem sama sobie winna ze ma zbedne kilogramy, ale takim osobom tez sie cos od zycia nalezy. Ma faceta to niech sie z nim dobrze bawi, to juz od niej zalezy czy bedzie sie przejmowala zgrabnymi dziewczynami, moze ja to zmotywuje do pracy nad soba...ale rpzyznam racje Ci ze na to potrzeba czasu...a dziewczyna zostanie wrzucona na gleboka wode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
No to niech acznie miec to w dupie, bo ty probujesz jej wmowic ze bedzie sie w jakis sposob wyrozniac na tej plazy co jest oczywista nieprawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wazysz? jaki masz wzrost? ja waze 69 kg i mam 173 tez nie jestem szczupla a jade nad morze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie do pojecia
ale dziewczyno, masz czas o siebie jeszcze zadbac. skoro wygladasz niezle jak jestes ubrana to znaczy ze bez ubrania tez nie wygladasz zle. zaloze sie ze pewnie wazysz jakies 75-80 kilo przy wzroscie 165-170 cm i przezywasz. zrob sobie co drugi dzien do wyjazdu pilling kawowy i foliowanie, zacznij robic jakies cwiczenia, zdrowiej jesc i nawet jak nie schudniesz 20 kilo to i tak to co schudniesz i jak ci sie wyglad poprawi to juz bedzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie możecie jechać sami bez kumpli? i komiczne dobrze pisze. bo widać że sie wstydzisz swojego wyglądu a tam w mielnie dodatkowo się zdołujesz. nie lepiej byłoby jechać gdzieś we 2? i na dzikie, puste plaże? a nie się tłoczyć? ja tam nienawidze zatłoczonych plaż :/ puste też nie bo nudne ale dla was dobre tzn dla ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
W czyjej opinii nie przypominam wieloryba? No w ciuchach jestem nawet ładna i nie wygladam grubo bardzo. To zatem moja opinia W bikini jest gorzej, ale nadal nie przypominam wieloryba ani nawet morsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalineczka
zaraz, zaraz-po kolei...to ile ważysz i le masz wzrostu? bo coś mi sie wydaje , że wyglądasz normalnie i tylko histeryzujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Kurwa tylko ja nei wiem w dalszym ciagu czym ona ma sie tam dolowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"bo ty probujesz jej wmowic ze bedzie sie w jakis sposob wyrozniac na tej plazy co jest oczywista nieprawda" niech jedzie na wyspy kanaryjskie... tam są anglice, wiec bez wzgledu na to, jaka ma nadwage tam bedzie mega lachą... Ale na Boga!! :P Nie do Mielna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, autorka powiedziała tylko, ze jest gruba...wiesz- teraz nastolatki ważąc 46 kg mówią ze mają cellulit i sa spasione;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile wazysz? jaki masz wzrost? ja waze 69 kg i mam 173 tez nie jestem szczupla a jade nad morze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdgdfg
Nie ma dziewczyn, które nie mają kompleksów! ja mam 170 cm wzrostu, waże 54 kg, każdy zachwyca sie moją figurą, a ja się wstydzę w kostiumie kąpielowym łazic po plaży, bo to mi się wydaje, że moe ciut za małe mam piersi, a to się zastanawiam jak moja pupa wyglada! Uwierz mi nie ma co marnować wyjazdu nad morze jak nigdy nie byłas, przez jakies tam kompleksy! fajne teraz są rózne tuniczki, spódniczki zwiewne zakładane na strój, także wszystko będzie napewno fajnie wyglądać!!!:_D JEDZ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
nie wiem ile waze... mam 174 wzrostu wpisane w dowodzie i waze pewnie prawie 70 kg. na wiosne wazylam 68, ale przytylam chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Nie do Milelna bo co ??? Ta plaza tak sie wyroznia bardzo ?? Nie sadze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
Komiczne, spiesze Cie poinformowac, ze czasy sie zmieniły. Ty nadal jestes w latach 90-tych:o tak, jakies 15 lat temu w Mielnie byly prawie same superlaski, ale teraz juz tak to wcale nie wyglada 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×