Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

Gość normalny12644712
Juz wykasowalas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
brzuch to nieduzy problem, robilam szóstke weidera niedawno i i tak nie jest najgorszy.. wiekszy problem to nogi bo mam mega celulit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
ja pierdole spaslak to jest 170 i 100 kg. To jest spaslak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w ubraniu moze być... w razie czego mozesz autorko wychodzic po zmroku... albo wkręcic, ze masz uczulenie na slonce - antybiotyki np bierzesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
cud miód, to masz krzywy, wielki nochal:P:D a tak w ogole... ten topik to klasyk:D dziewczyna pisze, ze jest grubase, przylatuja kafeteryne cioty ja zbluzgac od wielorba, ZAWSZE wspmominany jest Greenpeace:D pozniej ona mowi, podaje swoje wymiary, inni mowio:" no to nie jest tak tragiczine", a na koniec fota i wszycy sie zachwycaja:D zwroty akcji niczym w telenoweli brazylijskiej :classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
nie jade nigdzie, pod wpływem emocji napisalam juuz sms.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
autorko- ok.90% kobiet ma cellulit nawet o tym nie wiedząc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
klejf => Pożyjemy, zobaczymy. Tykanie zegara biologicznego straszne tylko kobietom byc moze, ale chyba nie sugerukesz ze nagle ktoregos ranka obudze sie iwezme sobie kolesia kompletnie nie w moim typie tylko po to zeby urodzic dziecko pozatym, niewszystkie kobiety chca miec dzieci, podobnie jak faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
A nie 170 cm i 53 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na na na na nananan => cóż, na celulit to już musisz konkretniej się wziąć za siebie. Można tego się pozbyć, ale katorżnicza to praca. Fakt faktem jednak, wszystko co piękne rodzi się z bólu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny photoshop
wstaw jeszcze raz to zdjęcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
pozatym faceci z wiekiem tez nie mlodnieja tylko nie pisz ze maja kase to maj laski? spojrz na madonne, kobieta tez moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
robieme kreche - pudło, celuj dalej:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => wszystkie. Tylko nie zawsze wtedy, kiedy są w stanie urodzić. A wtedy zaczyna się taniec z in vitro, adopcjami i całym tym gównem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
ide stąd. miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
I kolejna kompromitacja. Pewnie wyglada normalnie, chcoaiz zdjecia nie widzialem, a ta sie jeszcze uzala nad soba. Kurwa stracony czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
a wogole yo gdzie jest napisane ze kazda kobieta musi chciec dziecka jest jakies prawo, czy co? bo ja nieslyszalm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robieme kreche -dokładnie!!!!!!!!!!!!!!!!dobre podsumowanie:) ja tu wszedłem tylko dla tych wrotów akcji:D dodałbym jeszcze że nieodłącznym elementem jest sympata, pocieszanie przez inne panie przy kości a jak pojawi się foto to zazrość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
cud miód, nie che mi sie 💤, ale masz jakis defekt:p nie chce celowac w niepelnosprawnosc albo inne tego typu historie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Autorka powinna sie leczyc na glowe. Skoro jest tak jak mowicie i wyglada dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
klejf => wszystkie. Tylko nie zawsze wtedy, kiedy są w stanie urodzić. A wtedy zaczyna się taniec z in vitro, adopcjami i całym tym gównem. czyli co maja rodzic dzieci z byle kim i jak najwczesniej zeby potem nie zalowac pozatym argument - wszystkie- sorry nie wszystkie znalam taka jedna co nie chciala i co powiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
robieme kreche - tak mam krzywego palca u lewej stopy i mam odcisk aaaa i bliznę po kurzajce na ręce :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
klejf - dobrze się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
normalny, ona raczej przyszła tu "wypełnić próżność" :P :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Porazka dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
generalnie nie wazne czy kazda ma instynkt czy nie wazne ze ma wybor, bo jest przedewszystkim czlowiekiem, bo kobieta to czlowiek tylko "plci zenskeij" wiec jest wolna -tak dla jasnoci moze czuc ogromna potrzebe posiadania dziecka, ale nie zdecyduje sie na dziecko z kims kto jeje nie odpowiada sorry ale adopcja to nic zlego dzieci w doamch dziecka biora sie wlasnie stad ze kobiety ktore nie powinny miec dzieci decyduja sie je miec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => A ile ma lat? Zresztą nawet to nie jest takie ważne. Istnieje coś takiego jak "dobra mina do złej gry". Wiesz, "nie wróci się ten czas" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
cud miod- dobrze dobrze tylko ostatnio czuje sie jak potencjalny kawal miecha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×