Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

Gość klejf
jakie nerwy my tez jestesmy troche zlosliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
No dobra zlozmy ze te ladne jakos tam beda sie wyrozniac. W takim razie zakladasz ze dla wojego chlopaka najwazniejszy jest tylko wyglad, a jesli jakas ladna sie nim zainteresuje to on Cie zostawi ???? Jesli uwazasz ze jest do tego zdolny to ja bym dal sobie z nim spokoj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
zacznijmy od tego, że jej nie widziałeś więc jak możesz oceniać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
Autorko!!! Jedz i baw się dobrze i nie zwracaj uwagi na krzywe teksty... Kto powiedział, że musicie siedzieć na plazy calymi dniami, jest mnóstwo miejsc do zwiedzania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" a moze to nie jej wina , że jest gruba. Są różne choroby prawda? " zaczyna sie :D:D badania wskazuja, ze osoby otyłe z przyczyn chorobowych to jakies 5%... reszta to zwykłe żarłoki i lenie... zreszta autorka sama napisala, ze jest gruba (choc faktycznie wcale az tak gruba nie jest, ma jakąś tam nadwage...) z powodu lenistwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cud miód => w miejscowościach wypoczynkowych? Tzn tancbudy, knajpy na świeżym powietrzu i lokalny kościół? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barow, restauracji, dyskotek no i oczywiscie gofryyyyyyyyyyyyyyyyy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gkgk
Autorko nie martw sie, skoro z facet z tobą jest, to widocznie duze baby, a nie szczuple laseczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
Gościu jaszczuropodobny musi niestety inteligencją i dowcipem błysnąć coby zaliczyć sorry ale od przystojniaka tez tego wymagam zeby byl inteligentny kaliban no ale powiedz dlaczego my kobiety mamy przejmowac sie uwgam mezczyz ktorzy sami w wiekszosci wygladaja jak kompletne kolłki ja zdanie kogos takiego mam gdzies, niech najpierw zajmie sie soba, potem daje rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"zacznijmy od tego, że jej nie widziałeś więc jak możesz oceniać" jestem dobry w kreowaniu wizerunku na podstawie zwięzłych opisów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne => Dopiero zwróciłem uwagę. Diunę przeczytałeś raz pierwszy, czy powtórka z rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
A jesli jest z Toba bo cie kocha to przeciez nie powinno byc dla niego wazne to ze sa ladniejsze od Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
a teksty typu ze facet nie musi "wygladac"to se mozesz darowac sorry ale dla mnie musi i coraz wiecej kobiet tak uwaza i wtedy te kolki nazywaja je tymi "wybrednymi"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diune pierwszy raz czytałem w 2 klasie LO :) Czyli dawno temu :) kaliban no ale powiedz dlaczego my kobiety mamy przejmowac sie uwgam "mezczyz ktorzy sami w wiekszosci wygladaja jak kompletne kolłki" już Ci mowie - nasz klasa to powód.. nie bedziecie o siebie dbać, nie bedzie pierścionka, nie bedzie wesela i 675 fotem z niego tam wklejonych, nie bedzie podróży poslubnej i kolejnej 600 fot i nie bedzie dziecka i 900 fotek z jego stanu niemowlecego.. jaki jest efekt tego, że nie będzie? kolezanki uznaja ze przegrałyscie życie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => doprawdy? Ale inteligencja wymagana od przystojniaka, a od paszczura to dwa różne tematy. Nie obchodzi mnie opinia kobiet w ogóle. Interesuje mnie tylko kilka konkretnych modeli :p Wiem! I bardzo mnie to cieszy. Dzięki temu mogę poszerzać swoje łowiska :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
klejf a ty tez sie tak nie ekscytuj. Musi nie musi ?? Co ci do tego ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
kiedyś na dzikiej plaży dwóch takich kolesi mnie wzięło...ne byli przystojni bardzo ale inteligentni, zadbani. wspominam to miło. z jednym z nich czasem na gg gadam i wspominamy podszywie i co z tego w sumie szkoda ze to nieprawda, mialabym co wspominac, w koncu trafic na kogos takiego w tym kraju jest trudno:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
komiczne niestety ale się muszę z Tobą zgodzić :[P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
to jak jesteś taki dobry w tym to oceń mnie 90-67-93, 164cm, blond włosy, długie, proste no......ciekawa jestem co o mojej osobie powiesz nawet mnie nie znając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne => heh, ja w podstawówce jeszcze. Wydane przez Phantom press bodajże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
już Ci mowie - nasz klasa to powód.. nie bedziecie o siebie dbać, nie bedzie pierścionka, nie bedzie wesela i 675 fotem z niego tam wklejonych, nie bedzie podróży poslubnej i kolejnej 600 fot i nie bedzie dziecka i 900 fotek z jego stanu niemowlecego.. jaki jest efekt tego, że nie będzie? kolezanki uznaja ze przegrałyscie życie eeeeeee ja mam inne kolezanki, inne srodowiski, jestem niezalezna finansowo do mnie twoje argumenty nie trafiaja, sa z innej epoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Komicznie ale ty glupoty wypisujesz. Chyba ci sie nudzi ?? :D Z tymi fotkami to juz maskra byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
cud miód, ja powiem, ze masz żółte, krzywe żeby i zeza, no i krzywe nogi :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => widać jeszcze ci 35tka w staropanieństwie nie stuknęła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
heh jak stuknie to se kupie kota albo psa zawsze to lepsze jak jaks lajza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"to jak jesteś taki dobry w tym to oceń mnie 90-67-93, 164cm, blond włosy, długie, proste" oceniam, że dane są fałszywe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robieme kreche
"nie bedziecie o siebie dbać, nie bedzie pierścionka, nie bedzie wesela i 675 fotem z niego tam wklejonych, nie bedzie podróży poslubnej i kolejnej 600 fot i nie bedzie dziecka i 900 fotek z jego stanu niemowlecego.. jaki jest efekt tego, że nie będzie? kolezanki uznaja ze przegrałyscie życie" dopiero z kafe dowiedzialam sie, ze rzeczywiscie niektore kobiety takie sa... ale komiczne, Ty z takimi nizinami spolecznymi sie zadajesz? 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Klejf dla ciebie musi byc przystojny, intelignetny, kasiasty i cholera wie co jeszcze. Niech najlepiej bedzie wygladal jak Bog. Powodzenia nie wroze rychlego znalezienia partnera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×