Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

klejf => nikt nie każe rodzić. A adopcja to coś złego. Dzieci patologii dziedziczą jej geny. Jestem zwolennikiem darwinizmu. Wszystkie te pomyłki genetyczne, które się na siłę utrzymuje przy życiu psują pulę genetyczną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
klejf => A ile ma lat? Zresztą nawet to nie jest takie ważne. Istnieje coś takiego jak "dobra mina do złej gry". Wiesz, "nie wróci się ten czas" nie zlotko dobra mina do zlej gry to zycie z kims z kimnie masz o czym rozmawiac bo jedynym celem jest spelnienie swoich huci poztym wiem ze czas nie wroci, ale milo jest miec swiadomosc ze przezylo sie zycie zgodnie z wlasna wola, swiadomie anie bo tak trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => pożyjemy zobaczymy, jeszcze atrakcyjna, jeszcze niezależna, jeszcze nie czująca na karku oddechu pożeracza wszechrzeczy wykształcona kobieto. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
Dzieci patologii dziedziczą jej geny jasne dziedziczy sie sklonnosci do uzywek i td ale duzo zalezy tez od srodowiska w ktorym sie wychowujemy pozatym znam osoby z domu dziecka, zyja, pracuj, wszytko z nimi ok twoja teoria zostala obalona? czy to tylko wyjatek od reguly zapewniam cie takich wyjatkow jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
coz moje zycie moj wybor dla ciebie czas sie tez nie zatrzyma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => Prawo małych liczb, zna? Jak nie zna niech nie gada :o Wyjątków jest sporo, pfff. Bo jak rozumiem prowadzisz badania porównawcze longituidalne na wychowankach domów dziecka? :P Ano nie zatrzyma - ale akurat ten czynnik uwzględniam w kalkulacjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzisz w domu bo nie masz kasy?? To on zaprasza Cię na wakacje i za ciebie nie zapłaci??? Co do drugiej opcji skoro tak ci przeszkadzają wałeczki tłuszczu to moze schudnij troche?MI udało się zżucić w tydzień 3kg bez głodzenia się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Stary czlowiek i morze to i madonna moze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
MalutkaTaka to juz nieaktualne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Okazalo sie ze jest szczupla tylko ma czarna skore i sie tego wstydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalny12644712
Juz jej mowilismy ze na plazy wszycy sa czarni bo opaleni ale ona i tak nie pojedzie i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
klejf => Prawo małych liczb, zna? Jak nie zna niech nie gada Wyjątków jest sporo, pfff. Bo jak rozumiem prowadzisz badania porównawcze longituidalne na wychowankach domów dziecka? no jesli ty chcesz stosowac prawa liczb do relacji spoczenych to ci wspolczuje? do kazdego czlowieka trzba podejsc indywidualnie, bo jak bedziesz wiedzial ze to ten "wyjatek" od reguly czy nie do kazdego tzreba podchodzic indywidualnie przypomina mi sie faszyzm, hitler tez poslugiwal ie naukowymi teoriami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnasjkuy
autorko z autopsji ci owiem jak wyglada sprawa polek nad morze4m ( tydzien temu wrtocilam z p0odróży) nie ma sie czym denerwowac i krepowac bo wieksza polowa kobiet na plaży to matki zony i kochanki z mniejsza albo wieksza nadwaga z celulitem roztepami i innymi defektami ciala nie bedziesz jedyna ja tez modelka nie jestem ale wielorybkiem tez nie i mysle juz z tych opisów twoich ze masz ten sam porobloem z akceptacja wiec jedz i przelam wlasne obawy a jesli twoj chlopak cie kocha i akceptuje taka jaka jestes to jeszcze pomoze ci przelamywac te opory jedz i baw sie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
ach gdzie ci normalni faceci sorry ale ty jakis psychol jestes kaliban

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
Bo jak rozumiem prowadzisz badania porównawcze longituidalne na wychowankach domów dziecka? aty prowadzisz to ty uzyles stwierdzenia wszyscy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => a ty kto? Normalna jesteś chyba tylko w rozumieniu mediany :o Nie muszę: to się wiąże z moim wykształceniem :P Nie ja pierwszy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dieta z kafeterii typu wykończ
poczytaj topik syropklonowy+cytryna+pieprz cayenne szybko działa=nietrwała=kosmiczny efekt jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 159 i waze 62 kg tez wstydzę się jechać ze będzie spoglądał na inne szczupłe dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×