Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość na na na na nananan

Jak mam jechać z chłopakiem nad morze jak jestem spaślakiem?

Polecane posty

Gość balagan i syf i nuuda
autorko.spokojnie mozesz jechac do mielna.ono jest juz przereklamowane,ci co jezdzili sie tam lansowac chyba dali sobie na wstrzymanie.jezdze do mielna co roku,i tego co sie dzialo tam jeszcze 3-4 lata temu juz tam nie ma.szpanerzy upatrzyli sobie inne miasteczko pewnie ;) bylam tez w tym roku w innych miejscowosciach morskich i powiem szczerze,ze aby zobaczyc zgrabna,szczupla dziewczyne na plazy ,to juz jakis cud.takze glowa do gory i milego wypoczynku zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deccci
"to w Polsce sa tak zacofani ludzie ze zwracaja uwage na cialo w pierwszej kolejnosci" a w jakim to kraju, ludzie nie sa zacofani, skoro na plazy nie zwracaja w pierwszej kolejnosci uwagi na wyglad? Bo ty domyslam sie, jak widzisz na plazy faceta w samych slipkach, wysokiego, umiesnionego i opalonego, pierwsze co, to zastanawiasz sie, jakie ma IQ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
No i co masz zal do ludzi ze chca milo spedzic czas na plazy bez wzgledu na to jak wygladaja ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękny photoshop
zły link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Otoz to i zobaczysz ze nie ebdziesz sie tam wyrozniac. Naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na na na na nananan
wstwilam zdjecie ale po chwili zmienilam zdanie i skasowalam link...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jedź i nawet
sie nie zastanawiaj! Jak nie masz ochoty lub źle sie czujesz to neio zakładaj stringów do bikini - będziesz smakowiciej wyglądała i nie będziesz myśleć, że wszyscy siez ciebie śmieją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
to odetnij głowe, pokaż samo ciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedz i sie nie przejmuj ludzmi, ciesz sie sloncem wolnym czasem i facetem. Powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
jak w Pile :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
zgadzam sie miej wszystkich w dupie wyłóż sie na plaży zamknij oczka wsłuchaj sie w szum morza.... ehhh jak ja dawno byłam nad morzem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"moja przyjaciolka wazy 85kg przy wzroscie 170 i odwazyla sie jechac, ja waze 62kg przy wzroscie 171 i nawet fakt ze faceci sie za mna slinili nie wprawial ja w kompleksy" toś się pochwaliła....hahahahaha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
zlotko ja mam 165 i waze 54 kg i co uslyszalam od mojego szwagra i siostry ze ze mnie taki maly slonik,szok, rzeczywiscie nie jestem idealna bo wszystko zalezy od indywidualnej budowy, figury jedyma rada, na wszelkie uwagi od kolegow reaguj obojetnoscia albo zartem -pokazesz ze cie to nie boli ewentualnie zrob jakos uwage na temat wygladu osoby ktora komentuje twoj wyglad ja ci powiem ze nigdy nie ocenialam kobiet pzry tuszy, nie budza one mojego obrzydzenia obrzydzenie moje budza natomiast kiepscu faceci, ktorzy glosno komentuja wyglad obcej kobiety podczas gdy sami wygladaja jak takie polskie tepe buraki(ps dodam ze ja nigdy publicznie nikogo tak nie nazwalam:P) ale to chyba tylko w polsce taka mentalnosc, kobieta wciaz jest wlasnoscia narodu, kazdy moze ja oceniac, oczywiscie wylacznie dla jej dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumieta, że nie chodzi tu o to, czy autorka będzie się wyróżniać? Chodzi o to, że będą się wyróżniać te piękne, szczupłe :P Nikt, kurde bele, nie jedzie na plażę po to, żeby się opalać, ale po to, że co najmniej popatrzeć. A kto przy takiej konkurencji będzie patrzeć na autorkę? Nawet jej własny chłopak tego nie zrobi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
jesli jakis facet zrobi uwage na temat twojej tuszy zawsze mozesz mu powiedziec"szkoda ze tobie brakuje w pewnych mniejscach" i tu wymownie spojrzec na spodenki lub cos podobnego niestety musisz liczyc sie z ostra reakcja zakompleksionego osobnika bo oczywiscie polki facet moze zartowac sobie na temat twojego wygladu ale niech tylko kobieta spronuje ...oj bedzie sie dzialo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normany12644712
Nie wiem ja ide sie poopalac, poplywac poprzebywac ze znajomymi, dziewczyna, wypic sobie piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jesli jakis facet zrobi uwage na temat twojej tuszy zawsze mozesz mu powiedziec"szkoda ze tobie brakuje w pewnych mniejscach" i tu wymownie spojrzec na spodenki" super pomysł... po którejs takiej ripoście wyjdzie na to, że waliła ją połowa Mielna... Na pewno jej facet będzie zachwycony jej elokwencją :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
kaliban i co z tego skoro jak chlopak jest paszczakiem to moze sobie tylko popatrzec:P ja na plaze jade zeby poplywac, nietety jako kobieta nie mam na kim zaiwesic oka na polskich plazach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
Komiczne ciekawe jak Ty wyglądasz buraku....Pierdo....ny się naśmiewa z innych. Co z tego, że gruba jak może fajna .Kaszalocie... nienawidzę takich sukinsynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
zgadza się na polskich plażach i nad polskimi jeziorami same pasztety z powyciąganych i spranych slipach... ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
komiczne mowa o plazy, jesli ktos ma pewne cechy meskie sa wtedy wybitnie widoczne, ale tzreba je najpierw miec:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klejf
sorry cos mi sie zmienilo chodzi mi o to ze jak facet ma sie czym pochwalic to to jest widoczne w spodenkach, przeciez to plaza komiczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
ooo jakie nerwy, komiczny poprostu jest złośliwy, nie ma co sie tym przejmować, taki mały złośniczek :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggggggggggggg
komiczne sorki za pomyłkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co z tego, że gruba jak może fajna " a co mnie obchodzi czy jest fajna? nie poznam jej nigdy wiec oceniam to, co widze... zreszta osoby zakompleksione zazwyczaj wcale nie sa fajne bo maja skrzywioną psyche z powodu kompleksow wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cud miód
ale po co od razu dołować dziewczynę, a moze to nie jej wina , że jest gruba. Są różne choroby prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tym razem to znowu ja/ - zazdroscisz?:D A wy przestancie sie wyzywac, zamiast tego dziewczynie pomozmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klejf => ale nie o to chodzi nieprawdaż? Zresztą, facet może sobie popatrzeć jeśli jest cipa, a nie paszczur. Gościu jaszczuropodobny musi niestety inteligencją i dowcipem błysnąć coby zaliczyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×