Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Dianka! A wiesz, że też myśleliśmy z mężem o takich samych imionach:)? Tylko, że ja jestem bardziej za Ryszardem dla chłopca, ciągle się o to spieramy: Kacper czy Rysiek:D? Koleżanka podsunęła jeszcze Maksymiliana:) A jeśli chodzi o Nikolę- znałam kiedyś jedną dziewczynkę o tym imieniu i ona była fantastyczna! Tylko, że niestety to imię się zrobiło jak dla mnie zbyt popularne, tak jak Olivia. I chyba zostaniemy przy innych opcjach, czyli Jolcia, Martynka, Ninka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem zaklęta Ile tak średnio zarabiasz na tej biżuterii?? Bo tak sobię myślę, żeby robić biżuterię.I gdzie sprzedajesz?? Przez internet czy znajomym????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb Na biżuterię mam zlecenia i robię to dla kogoś , a dla siebie robię kolczyki i sprzedaję na allegro . Dużo sprzedaje też znajomym . A zarabiam tyle ile mam natchnienia :) Zależy ile zrobie i z jakiego towaru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dla dziewczynki chyba Gabrielka(chyba, że się rozmyśle), a dla chłopaka nie wiem.Podoba mi się Dawid, Adrian, Krystian, ale wszystkie zjęte przez rodzinkę:) Może Sebasian.No nie wiem, a jak już mi się podoba imię dla chłopca to nie podoba mi się zdrobnienie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzicie, takze czekamy na USG juz za pare dni i moze znowu ujrze co tam potomek kryje :) Ide dzis na wizyte po 15 do lekarza, ale na USG to do Legnicy do szpitala bede jechac. 3d :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- -------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08-----------24---------Wej herowo karolla8787----1-------------------30.07 ---------22 ----------Łódź mala24lb--------3-------------------25.07---------24---- -------Polkowice szcherza------3---------------------20,07--------26----- -----WaWA DO TEJ PORY BRAK @..NIE ROBIŁAM TESTU, BO NIE CHCE SIĘ ROZCZAROWAĆ.....OBJAWY..POWIEKSZONE I STRASZNIE BOLACE PIERSI..OD CZASU DO CZASU BÓL BRZUCHA....BYŁA NA WAKACJACH I NIE WIEM CZY TO PRZEZ KLIMAT MI SIE NIE PRZESUNEŁA @ CZY TO MOŻE ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza Wycięłaś z tabelki naszą jedyną ciężarną :D STARACZKI: nick----------cykl starań--------data @---------wiek-------miasto Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- -------Opole Jak zaklęciem--1------------------03.08-----------24---------Wej herowo karolla8787----1-------------------30.07 ---------22 ----------Łódź mala24lb--------3-------------------25.07---------24---- -------Polkowice szcherza------3---------------------20,07--------26----- -----WaWA CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć Dianka90------5-------------------29.09-----------18---- ----Lubin----

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka90 A w Lubinie też robią 3d z tego co wiem.W Medicusie na Leśnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza :) podziwiam:) ja bym nie wytrzymała tyle dni w napięciu:) kiedy zrobisz test? jeśli chodzi o imiona to mi się podobają inne niż mojemu mężowi:) ale jeszcze będzie czas żeby sie dogadać:) mi się podoba Marysia i Staś a mój mąż chce Amelkę i Mateusza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
KURCZE WŁASNIE NIE WIEM....w sumie masz rację..może jutro rano zrobię....mam nadzieję na dwie kreski będą.....ale jakoś nie chce mi się wierzyć, bo juz parę razy się nie udało.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, scherza:) No- możliwe, że to przez klimat i podróż, ale dziś mamy 25, a 20 miałaś dostać okres...na Twoim miejscu zrobiłabym test- wtedy wszystko się powinno wyjaśnić:) Poziom hCG po terminie spodziewanej miesiączki zazwyczaj jest już reprezentatywny:) Zaklęta- Łucja i Faustyna- super! Tymoteusz też:) Mi jednak takie imiona nie pasowałyby do nazwiska, brzmiałyby jakoś dziwnie staroświecko... Ale są piękne:) Właśnie z imionami jest problem, bo na niektóre imiona rodzice się dosłownie rzucają, a to żadna frajda dla dziecka mieć w klasie 5-10 Oliwii, czy Wiktorii.... Te bardzo nowoczesne imiona średnio pasują do polskich nazwisk a czasem są po prostu "przedobrzone", potem inni się śmieją, że dziecko ma imię jak gwiazda telenoweli z Brazylii:D Natomiast te tradycyjne polskie imiona... no niektóre są naprawdę ładne, ale nie mogłam powstrzymać śmiechu, jak 2 lata temu na wakacjach spotkałam 5-letnie dziecko, którego babcia wołała śpiewnym głosem:" Fryderyyykuu!":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
własnie przy pierwszym razie w dniu spodziewaniej @ poleciałam po test i guzik wyszło...kolejny raz też... aż tyle mi się nie spóżniała @ ale myślę, że moze to być spowodowane zmianą klimatu...i dlatego jeszcze nie robiłam testu...i tak sobie czekam bezstresowo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
jurto zrobię i dam znać... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
mi się podoba bardzo imię BLANKA i EUNIKA dla chłopca zdecydowanie OLIWIER co myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista No są takie dziwaczne imiona . Jak powiedziałam mojej mamie , że podoba mi się Faustyna to popukała się w głowę :D Na Tymoteusza też tak reaguje :) W jażdym razie i tak wie , że jak ja się uprę to koniec świata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
scherza Trzymam kciuki.Może jutro obie będziemy się cieszyć.Mnie już dzisiaj kusiło.Dziś mam 26 dzień cyklu, a miesiąc temu dostała okres po 26 dniach właśnie.No, ale u mnie to różnie bywa.W razie czego mam 2 testy przygotowane w szafce:) Mnie się podoba jeszcze dla dziewczynki Justynka.U mnie odpada, bo siostra tak ma.A dla chłopca jeszcze Mariusz nawet ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza- Oliwier jest fajne, ale jak dla mnie lepiej brzmi OLIWER, bez tego drugiego "i":) Miło się kojarzy, jest uniwersalne, niezbyt nowoczesne, ani nie prastare:D Pasuje i dla 2-latka i dla 50-latka... Scherza i mala- ale Wy macie fajnie! Możecie to sprawdzić w zasadzie lada dzień... A ja do sierpnia chyba zdychnę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
masz rację lepiej brzmi :) Oliwer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista.No tak, ale jak wynik będzie negatywny to następny miesiąc czekania. A ja będę rano wiedziała i bez testu jak mam dostać okres jutro, bo mnie to masakrycznie brzuch boli podczas miesiączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mala- rozumiem Cię, wizja kolejnego miesiąca czekania nie jest przyjemna... Ja mam nadzieję, że tym razem się udało- obliczałam sobie te wszystkie dni płodne, owulacje i inne duperele- więc według moich obliczeń powinno się tym razem udać, a do tego- powinna być dziewczynka:D No ale zobaczymy- gdyby się okazało w sierpniu, że faktycznie się udało, to chyba zjadłabym kota ze szczęścia:D A jak pojechałabym na urlop 10.08. to mogłabym spokojnie ogłosić tę wspaniałą nowinę mamie i ciotce, które też się wybierają w to miejsce, co my:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scherza
no właśnie..... mnie brzuch bolał tak jak na @ już z 4 razy i nic....nie chcę mysleć nakręcać się bo póżniej niestety rozczarowanie jest większe..a tak to myslę ze jak przyjdzie @ to ok ....jeszcze trochę czasu przede mną jest... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista Zostaw biednego kota heheh :) W sumie ja nie popadam w paranoje. Noja szwagierka starała się z mężem 9 lat,leczyli się in vitro miała nie wiem ile razy.A teraz jest jakoś w 31 tygodniu ciąży. To przez jej przypadek zaczęłam się obawiać tej niepłodności.Moja siostra znowu za pierwszym razem zaszła i już ma śliczną córeczkę 3 miesięczna.Właśnie w poniedziałek zostałam poproszona na chrzestną:D z czego niezmiernie się cieszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzała2009
witam, u mnie bol brzucha skonczyl sie troche inaczej...bylam pewna ze to okres a okazalo sie w szpitalu ze to ciaza pozamaciczna, oczywiscie do usuniecia a do tego usuniecie lewego jajnika... aczkolwiek jak mi w szpitalu powiedzieli, ze jestem w ciazy to zaprzeczylam ale jak powiedzieli ze z badan wychodzi ze tak-to sie rozplakalam i pierwsze co pomyslalam to "boze co teraz bedzie"????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta- gratuluję kotów:) Mala- gratuluję chrześnicy:) Na marginesie: ja mam 2 koty i psa, ale jak to mówię "Kotów nigdy nie za wiele":D Z czego tylko ten jeden kocurek mieszka ze mną. Ja też mam znajome dziewczyny, które mają/miały kłopoty z niepłodnością. Ostatnio nawet opowiadałam właśnie lekarzowi o mych obawach- ale je rozwiał, więc już o tym nawet nie myślę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×