Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Witam Co tu się wyprawia, dziewczyny szaleją :) Witam nowe osóbki na naszym topiku. Widzę rozmnażanie pełną parą :D Tu już niektóre fasolkują, oby tak dalej :D Ja padam na twarz poniedziałki w pracy dają w kość. :O Kurka czekam na swoje dni płodne, albo przynajmniej mokre, jeszcze za wcześnie jest, bo to dopiero 8 DC i suchooo....ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejo :) MONISIU:fotke ci zaraz wysle:)i czekam na twoja:) CZARNAONA- dziekuje za komplement:) dziewczyneczka hihi...wszyscy tak mowia a dowod w sklepie sprawdzaja za kazdym razem:P A ja jem sobie kolacyjke wlasnie....pozniej moze jakis wieczorny spacerekz misiem:) ja juz sie pogubialm z tym kto robi test kiedy kto fasolkuje komu okres sie spoznia...ehh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!!! Co jak co ale nadarzyc za wami to jest potega!!!! Ja sie czuje okay, w pracy teraz jestem I wygrzewam sie na sloneczku, a dzieciaki w basenie sie pluskaja!!!! Relax na maxa!! Mnie tez kluje w podbrzuszy, jak co niektore tutaj, sluz tez mam ciagnacy I bialawy, w sumie mialam wczoraj po raz kolejny w tym cyklu:/ do @ jeszcze okolo 10 dni! A ja juz pekam z ciekawosci, moj mezulek uwaza ze Tym razem nam sie udalo, I chyba w nerwach troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki zeby sie udalo!!!!!!!! Wlasnie skonczylam czytqc ostatnie kilka stron! I stwierdzilam ze ciezko za wami nadazyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to jest moj 2cylk staran I mam nadzieje ze sie udalo, do @ mam jeszcze 10 dni! Z mezem sesmy intensywnie sie starali w tym cyklu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takze mam wieeeeelka nadzieje ze sie udalo!!!!! Chociaz sie nie nakrecam, ale klucie w jajnikach I podbrzuszu mam od tygodnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sniknelas, ja tez uciekam, czas sie sbieraz z basenu! Do przeczytania puzniej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam wzdęty brzuch i żle sie czuję, już czeka na mnie herbatka z kopru.... Dobranioc M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fibisiunia niedostałam żadnego zdiecia od ciebie. ale mi sie przygoda dziś trafiła,siedze sobie w domku po południu pichce obiadek i dzwoni mój kochany ze 10 km od domu samochud mu sie popsoł zeby przyjechać poniego a lało taj ze nic niebyło widać,pojechałam po niego ale moim samochodzikiem niedaliśmy rady go pchnąć,zadzwonił po kolege,za 5 min był.oni tam line mocowali to ja zamknełam swój samochud i wsiadłam donich do auta,przymocowali tą line ikazali mi chechać za sobą to wysiadłam oni pojechali ja podchodze do samochodu a samochód zamknięty a oni pojechali(telefon i wszystko w zamknietym samochodzie) czekałam na nich na tym deszczu z godzine,a oni sie dziwili czemu mnie tak długo niema.mam nadzieje ze tylko chora niebęde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki jakis czas temu probowalam sie do was dolaczyc ale wyjechalam na urlop i dostep do netu mialam ale czasu nie.mam ogromna chec nadrobic to to pisalyscie przez tych kilkanascie stron ale nie wiem czy mi sie uda. to jest moj 2 cykl stran ale nie wiem dokladnie kiedy bede miala nastepna i jak mam liczyc bo ostatnie kilka cykli moj @sie bardzo rozlegolowal i ostatnia mialam po 20 dniach wiec nie mam pojecia.u gina bylam usg jest czyste wiec nic tam nie ma ale jeszcze czekam na cyto i hormony wiec zobaczymy a wizyte mam u gina na 28.08 wiec musze czekac mimo ze dalej sie staramy moze cos z tego wyjdzie zobaczymy. ar fajnie cie uslyszec mam nadzieje ze u ciebie wszystko ok. monisia647 fajna przygoda i dobrze ze sie chlopaki zorientowali ze cie cos za dlugo nie ma i przyjechali a jesli jest w miare ok pogoda to moze chora nie bedziesz. pozdrawiam i postaram sie znalesc jak najbardziej aktualna tabelke aby sie dopisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny i nowe kolezanki:) ja okresu jeszcze nie mam ale to dopiero 2 dzien n wiec jeszcze jestem spokojna:) pozdfrawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny żeby obliczyć kiedy sie ma dni płodne trzeba liczyc od pierwszego dnia ostatniej miesiączki.czyli jak? od pierwszego dnia rozpoczęcia @ czy pierwszego dnia po @ ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak kochana monisiu masz liczyc miesiaczke:) a ja mam nadziekje ze jestem zafasolkowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie zrobiłam sobie test dziś z samego rana Quick Vue (najlepszy na rynku niby) i jedna gruba wstrętna krecha:(:(( A miałam jeszcze jakąs taka tyci tyci nadzieje, coś tam sie we mnie ćmiło i mówiło "masz fasolkę" a tu pipa..... Wiecie co dołuje mnie to strasznie. Ciężko jest sie nie napędzać Kurwa, dlaczego to musi byc takie trudne:( Powtórzę się poraz kolejny, jakieś dziwki, które pieoprza sie na wakacjach, zachodza wciążę, która usuwają, albo co drugi dzień lataja po 72 godziny, to jest ok... A jak ja chce dzidizusia, dbac o niego, oddać mu se w całości, i być najlepszą matką naświecie to juz nie jest ok.... Nie pojmę tego nigdy... Wiecznie rozczarowania, wiecznie cos... Świat nie ejst sprawiedliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu Lolcia już ci odpowiedziała:) dziewczynki a wy jak liczycie dni płodny i owulację.. Tak mniej więcej na który dzień?? Ja 13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marokanski sklep
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Niepowtarzalne elementy wystroju wnetrz i ogrodow ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czrna niestety swiat juz jest tak urzadony:) jestem pewna ze jak juz nbedziesz miec w sobie fasolke bedziesz najlepsza matka na swiecia:) i mam nadzieje ze juz niedlugo bedziesz miec fasolke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ci ja kozystam z kalendarzyka internotewego i tam wpisujesz daty i ci wyliczy :) kiedy jest najwieksze prawdopodobienstwo zajscia w ciaze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie tu jezeli będziemy w ciąży będziemy najlepszymi matkami na świecie, ponieważ, bardzo chcemy fasolki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najbardziej na swiecie:) ale tak serio to zaczynam sie stresowac ze moge byc w ciazy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia jeseś coś czuję :P:P:P Zobaczycie wsyztskie zaraz przejdziecie w tabelce w dół do zaciążonych a ja sama zostanę jako starająca się :(:( Smutno mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×