Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

wiem czarna ze testy sa negatywne:( kurcze dowiemy sie w czwartek bede trzymac kciuki za badania i wizyte:) bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia u Ciebie na pewno wszytsko będzie ok, ale u mnie??!! Nie mam szczęścia niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj nie mozesz tak myslec....slyszalas o samosprawdzajacych sie przepowiedniach... jezeli myslisz pesymistycznie to przyciagasz do siebie zle zerzy a wiec mysl optymistycznie a bedzie ok:) naladuj sie pozytywnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no oczywiscie ze tak zaraz wkleje cos fajnego na nasz topik i mam nadzieje ze nikt nie poczuje sie urazony:0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
modlitwa o poczecie dziecka:) Maryjo, Matko Jezusa Pod swoim sercem nosiłaś Zbawiciela świata. Dzięki łasce Ojca naszego w niebiosach poznałaś, czym jest radość i ból macierzyństwa. Znasz moje imię. Znasz moją udrękę i smutek. Z ukochanym małżonkiem nie możemy doczekać się upragnionego dzieciątka. Wierzę, że dziecko przychodzi na świat, dlatego że tego chce Bóg. Dlatego z głęboką wiarą i ufnością błagam Cię o wyproszenie u Stwórcy łaski macierzyństwa. Amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo halo juz wruciłam, zapomniałam ze do fryzjera byłam dziś umówiona, ale juz jestem,włoski juz zciachane. kurcze niebyło mnie ledwie 2 godzinki a tu juz tyle napisane,musze sie cofnąć i poczytać troszke żeby byc w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze że dziewczynki sie nadal zdięciami wymieniaja to ja bym chciała zeby mi któras wysłała zdięcie fibisiuni bo ona już uciekła noi naszej nowej kolezanki agnes505.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej monisia:) zdjecia to moze ci przesla dziewczeta wiesz zeby sie nie pogniewaly:) a jak sie scielas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wpadłam na chwile....najadłam się cebuli...normalnie w świecie tyle jej nie jem a tu bach.... tak to cały dzień leże wstaje tylko do kibelka , pogłaskać kotka, na piciku i jedzonko..... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie tylko skracałam wlosy ieć są może o 7cm krutsze, fibisiunia uciekła więc czekam na fotke od agnes505. scherza właśnie ty lez odpoczywaj i zarażaj nas tym brzucholem. Słuchajcie dziewczyny mam takie pytanko,jak piszecie tu na topiku to odrazu wam sie pojawiają odpowiedzi od innych dziewczyn czy musicie przechodzic ze strony na strone???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze bo denerwuje mnie takie skakanie ze strony na strone zeby zobaczyć czy cos napisałyście,a jeszcze ten mój komputer to sie tak muli jak ma otworzyc jakąś stronke że masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o panienkach kture zarzadaja faarma:) corki macdauela chyba tak to sie pisze:) normalnire jest swietny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta pogoda mnie dzis całkiem przygnębia. smutno mi jakos fajnie by bylo jakbym juz wiedziala o fasolce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) agnes ja wlasnie dzwonilam do swojego faceeta by kupil mi tes ciazowy to powiedzial ze nie kupi i ze poczekamy a jak powiedziala e mnie to czekanie dobija i denerwuje to powiedzial ze kupi mi meliske.... normalnie go rozerwe jak wruci do domu :/ no do piatku jeszcze nie daleko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko kwas foliowy ,,,kurcze wlasnie mi sie konczy i musze kupic wiekszy...kurcze moje cycuchy mnie tak bole ze umre zaraz....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtedy lece chyba przyjaciele... swietny zawsze ogladam.. polecem tez ten na telewizyjnej 2 i do posmiania i poplakania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia nieprzjmuj sie muj tez niechce zebym robilła test,chyba sie boi, bo taki z niego cwaniak jak tak to chodzi ze chce dzidzie i wkolko tylko o tym gada co do czego to wielkie oczy robi ze strachu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×