Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

a muj chce dzidze bardzo ale nie rozmawia o tym nie wiem czemu......moze sie boi ze moze zostac tat juz teraz w tym miesiacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia jak mozesz to wyślij agnes moje zdiecie bo ja teraz niesiedze na swoim kompie ta na tym niemam zadnych swoich fotek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia przepraszam ale juz nie mam twoich zdjec bo musiala wszytkie skasowac bo mam mala pojemnosc poczty:( przepraszam kurcze boje sie ze dostanie okres .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wczoraj wrócił z pracy i się pyta czy mam okres, więc odpowiedziąłam, że nie:) cieszył się.. Powiedział, że na pewno musze być w ciąży, a te trzy negatywy źle wyszły:) Optymista mój kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes poczta mi się pieprzy, troche potrwa az zapiszę załączniki, zaraz odeśle.. Lola, czasami mu się zdarza;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia dobra nieprzejmuj sie tym zdięciem juz wruciłam do swojego kompa bo w tamtym internet sie zacina,zaraz sama wysle.a @ sie nieprzejmuj napewno niedostaniesz. Agnes zaraz odesle zdiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wy dziewczyny bierzecie oprucz kwasu foliowego jakies inne witaminy? bo lolcia napisala że tylko kwas łyka. ale nie naszła ochota na banany,juz dwa wciągnełam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja anrazie nic nie biore... dlatego, ze znowu sie nakrece ze bedzie dzidzia i nici.... QWiem, ze tzreba brac wczesniej, ale ja zaczne jak sie dowiem.. Wole nie zapeszac wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie biore.. Wiem, ze to głupie, ale mówie wam,zawsze jak o cos sie wczesniej staram do dupa z tego wychodzi, a tak ide na spontana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ahhh jak ja bym juz chciala dostac @ żeby sie móc starac juz od nowegio cyklu,a b tu dupa, nadla nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZarna. leć do gina lolcia piękna modlitwa... Dziewczyny nie nadażąm Was cztrać, jesteście niesamowite... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsumie to jest dziwne ze tyle czasu niemasz okresu i w ciązy niejesteś bo testy nato wskazują,a tabletek juz dlugo niebierzesz więc organizm powinien ci sie juz unormować. ale ja jsestem dobrej mysli i wierze ze z lolcia juz niedługo ze staraczek przezkoczycie do ciężarówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z moich takich obliczeń wychodzi ze od dzisiaj powinnam miec dni plodne,ale niewiem czy cos z tego wyjdzie bo po wczorajszym wypadzie nad morze mój ONEK jest cały poparzony od slońca,wczoraj wieczorem ledwo co chodził jak wruciliśmy. kurcze jakiś ginekolog by nam sie tu przydał na tym topiku. czarna bądż pozytywnej mysli,ja jestem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia chciałabym już byc tirem, skanią i jelczem w jednym:) byleby mieć FASOLINKĘ moją kochaną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj to biedny ten Twój kochaniutek, Monia, ale tamtej partii ciała nie poparzył, więc Ty dzis pracuj, tylko duży rozkrok i nie dotykaj go za nic więcej :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×