Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

kochana nie zostaniesz sama.... jak co to poczekam na ciebie:) ale mysle ze nie bedzie takiej potrzeby bo cos mi sie wydaje ze jak dostaniesz @ to moment i sie zafasolkujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kochana uwierz wiara czyni cuda:) cos o tym wiem:) a pod jakiego jestes znaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemacie dziewczęta! Ja już po woodstock'owym szaleństwie... widzę, że Wy też poszalałyście- 52 strona?! Nie gniewajcie się, ale nie będę nadrabiać zaległości i czytać tego wzystkiego, ponieważ zwyczajnie jestem zmęczona:) Dołączę od tak:) Widziałam ostatnią tabelkę, przez te kilka dni żadna nie dowiedziała się o zafasolkowaniu... No trudno! Trzeba wierzyć, że następnym razem się uda. Mi skoczyła temperatura- ostatnio pisałam Wam, że miałam 36,2, potem 36,4, a dziś jest już prawie 37! W gruncie rzeczy, już dziś spokojnie mogłabym zrobić test:) I chyba to zrobię. Do @ jeszcze tylko 3 dni, a ja kompletnie nic nie czuję, nie powiększyły mi się piersi (jak zazwyczaj), śluz jak był biały i dość gęsty, taki jest... Jajniki czasem jeszcze dadzą o sobie znać, ale już nie tak, jak tydzień temu... Idę się ubrać, potem skoczę po teścik, a potem Wam wszystko napiszę:) Oczywiście trzymajcie kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dołączam się do pytania o znak zodiaku- jestem Barankiem:) A jeśli udałoby mi się być teraz w ciąży, moja dzidzia byłaby Byczkiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak ja artista:) czytalam dla was horoskop i pisze ze bedziecie miec szczesliwy final milosny we wrzesniu:P:P i caly czas duzo milosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co robuita dziołchy, ja własnie jem śniadanie, dziś z opóźnieniem, no ale późno wstałam, bo późno posżłam spać:) wczoraj był babski wieczór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja jestem optymistka:) :) i chce zarazyc moja radoscia:P:P przesylam ci dobra energie :)***************************** :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Arista- dziwny masz ten cykl, z tego co wiem i tego jak spłodzilismy nasze 1 dzieciątko to własnie przed owulacją występuje taki śliski przezroczysty śluz, który daje sie ciagnąć- tak jak białko kurze i wtedy skacze temperatura, wysoka temp. ciagnie sie aż do samego @, chyba, że sie zafasolkowało to wtedy ciagnie sie dłuzej i wtedy robi sie test..... Czarna, zrobisz badania i bedzie trzeba ustawic leki, zobaczysz, razem bedziemy chodzic z brzuszkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynyki, mój gin kiedyś mi przepisał luteine, na wywołanie miesiączki, używałam ją 2 razy dziennie, sadzicie, że teraz tez bym mogła ją wziąć???? Wiem, że to może głupie pytanie.. no ale jestem pewna, że tym razem równiez bym dostała luteine.. Co o tym sadzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to głupie, nawte na to nie patrzcie co napisałam wyżej.. Mi sie po prostu pieprzy w głowie... chciałabym juz dostac @, zeby móc się starać w kolejnym cykjlu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolciu- dzięki za horoskop, oby się sprawdził:) MoniaKat- w sumie to ten cykl faktycznie jakiś dziwny:P Wiem, jaki powinien być śluz przed owulacją i tak dalej- ale ja przez cały ten miesiąc nie zauważyłam takiego właśnie śluzu. Ale @ już za 3 dni, więc chyba wytrzymam jakoś i poskromię swą niecierpliwość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista mnie tez korci by zrobic test.. ale sie powstrzymuje dobrze ze nie mam zadnego w domu:) a do apteki mam kawalek:P ja chyba nie bede robic testu tylko odrazu umuwie sie do gin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, poprzytulajcie sie troszku z mężem, teraz to dobry moment, może owulacja Ci sie przesunęła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dupa, dupa, dupa, dupa!!! Kolejne 15 zł wydane po to, by zobaczyć jedną kreskę... Poczekam na tę głupią @. Mam nadzieję, że się nie doczekam, że test się pomylił, bo poziom hcg był za niski... że to za wcześnie... ehh... idę zapalić:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... dzięki dziewczyny:) Bez Was to chyba zostałoby mi tylko szlochanie w poduchę... @ mam dostać za 3 dni- o ile pytanie było do mnie, bo nie wyczaiłam:P A co do przytulania- cykle mam regularne, po tabletkach też @ mam zawsze co 31 dni. Przytulać się za bardzo nie ma jak, bo mój mąż pracuje teraz, wraca zmęczony, a ja jestem nocnym markiem i rano smacznie chcę sobie pospać, jak on ma ochotę:P Hehe... poza tym nasze starania są dość regularne, więc nawet gdyby owulacja się przesunęła, to jest duża szansa. Może niepotrzebnie się napalam. Tamtym razem jak byłam w ciąży, to test wykrył ją dopiero po około 5 tygodniach:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obyscie dziewczyny mialy racje:) tak bardzo chce mojej fasoliny:) ide teraz popracowac troszke na swierzym powietrzu bede puzniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×