Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

fibisiunia a moze prubuj na farta co 2 dni:) agnu co za ham.....normalnie jaja bym mu urwala :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przejmuj się jakimś facetem starym:P Pewnie się wściekł jak zobaczył taką ślicznotkę, bo jego żona to stara jędza:P hihi Dianka- zapomniałam Ci powiedzieć, że jesteś śliczna, Twoja dziewuszka pewnie wda się w mamusię:* Idę na pocztę, bo moja szwagierka zamawiała namiot, w niedzielę wyjeżdża na wakacje- ale namiot przyszedł na nasz adres:D Wrócę do Was:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tej pory nie moge sie uspokoic co za chamstwo jest na świecie. chyba mam gorączke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Arista. Spotkałam koleżankę i ciagła mnie na drinka i mało co bym sie dała namówić ale pomyślałam a jeśli jest fasolka... i wypiłam soczek pomarańczowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lolcia juz zapisalam w ulubionych fajny ten kalendarzyk:) agnes505- nie przejmuj sie sa ludzie i ludziska...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes to moze poluz sie do luzka i wypij herbatke malinowa ....szkada by bylo jakbys sie rozchorowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jadlam placka po wegiersku i juz nic nie wcisne...ale na zimniutkiego redsa by sie miejsce znalazlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista :) No toś mnie skomplementowala :) Ja musze chyba folder zrobic Kafe, zalaczyc tam wasze fotki, bo nie pamietam jak wygladacie :) Ja tez lece za jakies pare minut, ale do Biedronki :P Jakos wszystko z domu wyszlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macie racje. juz sie troche uspokoiłam. lolcia @ nadal nie masz będzie fasolka zobaczysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal nie mam i cos czesciej chodze siku.....i cycuchy bola i troszke mnie brzusio boli wiec troszke sie boje ze to na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałam jakiś dziwny dzis śluz taki nie ciagnący i biały jak mleko. nie wiem co to oznacza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jestem glodna ale nie chce mi sie isc do kuchni cos sobie upichcic:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista może i urodzimy podobne dzieci:):):0 he, he:) Umówmy się tak jak ty zajdziesz w ciąże i beda bliźniaki to dasz mi jajeczko i ja je sobie "wysiedzę" a jak ja będe miała to tez jedno Ci dam:):) Problem bedzie jak beda jendojajowe, wtedy jajeczko podzielimy na pół:):):) I w ten oto sposób będziemy miały idencztyczne lub bardzo podobne dzieciątka:):) Agnes co Ci ten dziad powiedział Monia tez jestem za tym żeby o tym nuie myśleć i nie pisać, ale jak to zrobić, skoro sam topik nosi nazwę starania się o dzidzię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia, zrób ten test, przejdz sie do apteki i zadbaj o zdrowie psychiczne swoich kolezanek z forum- faktycznie na początku moze sie zwiększyć czestotliwosć biegania do kibelka, ale zwykle to sie dzieje później.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za 1-2 dni powinnam planowo dostac@ wiec to chyba nie owulacja. ciemna jestem troche w tych sprawach bo dopiero zaczynam starania. czarna ona ten facet to debil byl wkurzony i wyrzył sie na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem Czarna, wiem, zartowałam... :) Buźka dla Was Muszę sie zajać kmoim szkrabem, popiszemy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis juz mam apteke zamknieta:) a o wasze zdrowie psychoczne sie nie boje bo jestescie zruwnowarzonone:):) a tak szczerze to nie wiem dlaczego sie boje zrobic ten cholerny test... chyba sie boje 1 kreseczki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak zaczniemy pisać o czymś innym, a nie o testach, Okresach, temperaturach, bolących piersiach, mdłościach, bólach kłuciach i wsyztskim innym to możejakos, sie uspokoimy, każda każdej powtarza, zeby nie myslala to szybciej zajdzie, ale samo wchodzenie tutaj i pisanie robi swoje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny chodz bysmy nie chcialy pisac o tych naszych niby objawach to same bysmy sie z nimy meczyla a tak to mozemy sie wygadac i jest nam lrzej:) przynajmniej mi:) agnus poczekaj do dnia @ i zrub test jesli bedziesz miec ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×