Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Luteina to jest głownie progesteron, a hormon ten umożliwia implantację zapłodnionego jaja w błonie śluzowej macicy i utrzymanie ciąży. Jeśli do ciąży nie dojdzie, wydzielanie progesteronu zmniejsza się i dochodzi do menstruacji czyli krwawienia miesiączkowego. W przeciwnym wypadku progesteron zaczyna być wytwarzany także przez łożysko i do piątego miesiąca ciąży jego produkcja jest na tyle duża, że ciałko żółte nie jest niezbędne do dalszego utrzymania ciąży. W lecznictwie progesteron stosowany jest zapobiegawczo przy ryzyku poronienia, niewydolności ciałka żółtego, zatruciu ciążowym, zaburzeniach miesiączkowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak jeszcze przed tabletkami sponial sie @ to gin mi też przepisywal jakieś tabletki ale niebyla to luteina, jak dobrze pamietam to coś na litere O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze wiecen co ma wspólnego taka luteina z tą co jest w lekach dla osób niedowidzacych???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast dziękuję, że jesteś:) Więc dzis juz sobie zaaplikuję mam dopochwowe.. Zostało mi 10m tabletek do akurat na 5 dni rano i wieczorek, tak barłam wtedy to teraz tez tak sobie zalecę:):) Wiece co dziewczyny, jak bysmy połączyły naszą więdzę i umiejętności, to by z nas wyszedł idealny i najlepszy na świecie ginekolog położnik:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, pewnie, ze tak, ale jak wyobrazasz sobie badac na odległość, wirtualnie??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem, choć padam na pyszczek, w dodatku cos mnie podbrzusze boli, jak nie prawy jajnik to macica.....na razie tego nie kometuje, bo już 2 razy sie nadziałam, bo myślałam, ze "to to"....a oprócz tego stawy tez czuję, bo chyba idzie do nas deszcz....taka przypadłość- barometr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dokałdnie:) Ale gorzej będzie z odebraniem porodu:):):) Bedziemy pisać -przyj, przyj, :D:D:D:D Monia Ty bedziesz badac rozwarcie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra i wysokosć główki, hihihi- mam doświadczenie, ale nawet najlepsi lekarz sie mylą....jak chcecie to moge Wam wkleić opis mojego porodu, hihi....nie ma to jak poród naturalny i spontaniczny przez osobę, która miałą mieć 2 dni później cesarkę :) Wkleję, a co mi tam....tylko poszukam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawaj monia czekam:) dawaj jeszcze rozne inmne fajne rzeczy jako doswiadczona kolezanka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- ta luteina o której piszesz to organiczny związek chemiczny, żółty barwnik roślinny Luteina jest istotna dla prawidłowego funkcjonowania narządu wzroku, gdyż chroni go przed uszkodzeniami powodowanymi przez wolne rodniki. Wyciąg luteiny dostępny jest w formie kapsułek np. http://www.vitaklub.pl/lutein/ i jest korzystna dla osób z chorobami wzroku m.in. zaćma, dla cukrzyków. Ale taką samą nazwą określany jest też inny związek chemiczny – żeński hormon progesteron - czyli ten co jest w leku Luteina na wywołanie miesiączki czy podtrzymanie ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ja uciekam, bo rano trzeba wstać do pracy i znowu będę nieprzytomna :) Moje motto: "Byle do weekendu" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, a ja sie bałam zażywać tych tabletek z luteiną na oczy, bo myślałam, ze sobie w hormonach poprzestawiam.....spoko, fajna ze mnie blondynka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podaje linka do mojego BLOGA, coś mi się w nim zblokowało i nie mogę skopiować..... http://moniaiwojtek.blog.onet.pl/ poród jest pod zdjeciami małej... Jak dojdziecie na sam początek to jest tam "moja saga"- opowieść o tym co spowodowało, ze jestem takim człowiekiem, a nie innym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia niedawno pisąłaś, że nie dasz nam bloga bo jeszcze nas tak dobrze nie znasz a tu proszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Czarna, no niby Was nie znam, ale co z nim mozeciie zrobić, przesież go nie skopiujecie,bo kiedys taką funkcję zlikwidowałam, powiedzmy, że jestem mniej skryta niz na to wyglada.... A zaczyna się dokładnie tak jak piszesz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesza mi sie komp i nie wiem co sie dzieje, ale nie mogę edytować mojego starego bloga, wiec podobna historia do tamtego......cholewcia, myślałam, ze mogę go kontynuować w takiej formie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×