Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Rety, kobitki...jest tu kto w ogóle dzisiaj:)? Idę do sklepu poprawić sobie humor:) Jeszcze jacyś idioci mnie na jednym topiku posądzali o propagowanie tabletek anty dla 13-latek i o pedofilię:D hehe...żenada normalnie. Do zobaczenia wieczorem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Czarna:) Mam pytanie jeśli ktoś jeszcze tu zagląda- jak wygląda Wasz śluz przed okresem? Tak dosłownie na 2 dni przed:P? Bo ja w ogóle nie czuję, by @ miała przyjść. Wiem, wiem...już o tym pisałam i sama sobie robię nadzieję. Ale naprawdę. Cały czas jest mi gorąco, duszno, aż czuję, że co rusz jestem spocona. Zero bólu piersi, a zawsze rosły i były obolałe przed @. Do tego biały, gęsty śluz, którego jest co raz mniej i co raz bardziej mi sucho... Nawet mój mąż powiedział, że jak się kochamy, to "tam" jest jakoś inaczej:P Kurczę, @ już za 2 dni, jaka ja jestem niecierpliwa! Oby nie przyszła, oby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arista ja wsumie nigdy sie tym zabardzo nieinteresowalam,ale mam male pytanko,czy wy tez tak macie ze jak sie kochacie ze swoimi facecikami i jak skonczy uwas w środku to potem np. przy sikaniu to wylatuje i na drugi dzien tak samo? niewiem czy to normalne bo ja tak mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia ja tak mam ale od razu po, a jak np. zasypiam i wstaję dopiero w nocy pod prysznic to trochę zawsze wyleci. Nwet rozmawiałam o tym z moim ginem , powiedział że to normalne i żeby się nie przejmować bo tam napewno to co miało doleciec to doleciało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uff to mi ulzyl bo tak sobie wlasnie dzisiaj pomyślalam ze jak to wylatuje to nigdy niezajde,ale juz mi kamien z serca zpadl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny,z wielka ciekawascia czytam wasze wypowiedzi. mi taz nie udalo sie zasc w ciaze!!!starania byly w lipcu i nic!! zalamalam sie ,moze w tym miesiacu sie uda?? tak bardzo pragne byc mama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w zasadzie dopiero kilka razy skończył we mnie i tez tak miałam ze jak siusiałam to to ze mnie wyleciało Arista mam dokładnie taki sam sluz co ty wczoraj to zauważyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie... Wiecie co? Tak czytam i czytam o objawach wczesnej ciąży. Czytam o szyjce macicy, o śluzie, o piersiach, o temperaturce... I wychodzi na to, że objawy wczesnej ciąży są takie same, jak objawy przed @!!! Nie sądzicie, że to głupie:P? Tak czy siak- nie pozostaje mi nic innego jak przeczekać te 2 durne, długie jak cholera dni i zobaczyć, czy dostanę @... Tylko jak w takim wypadku ocenić, czy to raczej objawy wczesnej ciąży, czy może raczej zbliżającej się @? Bo ja już nie wiem:P P.S. Ja się kocham z mężem, to też ze mnie wylatuje:P Hehe, nie martwcie się. Tylko właśnie dlatego, że to tak szybko wylatuje, to trzeba poleżeć trochę- nasienie w pochwie szybko gęstnieje i ścina się, by po około 20-30 minutach znów przejść w fazę płynną, dlatego z wizytami w łazience radzę zaczekać te pół godzinki, aby sobie to ładnie wszystko spłynęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy nową koleżanke ciekawe jak tam lola miala zrobic test dzisiaj i sie nieodzywa ciężarowki tez sie nie odzywaja i niewysylają fluidów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze po przytulankach właśnie szlam robic siusiu,ale wczoraj juz po polezalam ok 10 min z nogami do gory i siusiu robilam dopiero rano,zobaczymy moze coś z tego bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia- trzymam kciuki:D No właśnie- nasze "stare" koleżanki coś zamilkły ostatnio- odzywa się Everlast, CzarnaONA, a po Zaklętej jakby słuch ostatnio zaginął... Mała też się nie odzywa- elo, dziewuszki! Wysyłajcie nam te ciążowe fluidy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista ja tad 1-2 dni prze @ mam taki jakby kiesielowaty... Po prostu cały czas mam wrażenie, że to już @. Kochana tak bym chciała, żeby chocuiaz wam się teraz udało:):))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:*:*:* CzarnaONA- jesteś takim dobrym duszkiem na tym naszym topiku- zawsze taka radosna, pełna energii, pozytywnych wibracji:) Ja też trzymam kciuki za każdą z nas- za scherzę i zaklętą aby fasolka dobrze się rozwijała, za Diankę, by szczęśliwie doczekała szybkiego i bezbolesnego porodu, za wszystkie kochane staraczki- by wreszcie się udało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ejjj wiesie co wam powiem, że ja po konkretnym przytulanku kapie się dopiero na drugi dzień wieczorem, owszem, moge umyć się prócz tamtej części ciała, poniewaz plemniki żyją dłużej, więc mam zawsze nadzieje, że jakis sprinter tam wskoczy np o 14 na dzień po przytulanku.. NO oczywiście powalalm sobie na nie umycie jak jestem w domku i nigdzie nie wychodze... Czasami jest to dla mnie dyskomfort, ale to tak 3 razy w miesiacy ok owulacji:):):) Ale NIE JESTEM BRUDASEM :):):)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista słoneczka, LOLCIA mi ostatnio napisała, że przesyła mi pozytywną energie, wiec z niejh korzystam:):) I zarażam was, nie ma sie czym martwic.. Tłumaczę się tak, jesli teraz nie zajdę, to w nastepnym miesiącu:) Wiem, że jest smutno, ale fasolki nie chca smutnych mam, chca, uśmiechnięte mamy.. A jak będzimey dłużej czekac, fasolinki beda jeszcze bardziej kochane, bo tak długo wyczekiwane:) Widocznie tam na górze nasz scenariusz jest inaczej zapisany... każda z nas dostanie od życia to co jej pisane:) Wiecie co, mam świetny humor, właśnie odwiozłąm rodziców na imprezkę, za niecałe 2 godziny jadę po Kochaniutka... Muzyka teraz na full i odstresowuje się:) Kocham was bardzo... A jeszcze tak na marginesie, wczoraj jak aplikowałam sobie Luteine, to wydaje mi się, że ścianka macicy mi się zwężyła;/ o co tu może chodzć??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szyjka macicy... ja juz sama nie wiem co pisze, miaam na myśli, że ścianki są bliżej siebie ;p Może to w prezencie dla kochanitka:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczeata ja tylko na mometn bo jade do tesców:) przasylam wam fluidy jako ciezarna:) test pozytywny:) jestem w ciazy:) cieszcze sie jak glupia ale jeszcze nie dotarlo to do konca do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa jestem w szoku, serio.... kazdej jak wywróżymy to jest w ciąży:):) LOLKA gratuluję moja kochana, gratuluję, cąłuję i ściskam, Arista, teraz ja Ci mówię Ty będziesz następna:)P:)::) LOLCIA gwiazda DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: agnes505---------1-------- 19.07- 27.07------23------........Radomsko CzarnaONA-----4-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................12/08.........28/29... ......Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć lolcia52........2....................?.................22.......nowy sacz....? Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: agnes505---------1-------- 19.07- 27.07------23------........Radomsko CzarnaONA-----3-------------------11.07----------20----- -------zachpom chce miec dziecko---1------------28.07 ???------19zaraz 20--------Łódź Arista-----------4-------------------07.08.---------21-- --------Opole A.R_CT--------2----------------11-13,08---------23------ ------USA,CT fibisiunia-----1--------------------22.08?-------22-- -------warm-mazurskie Everlast--------2--------------------24.08---------28--- ---------Śląskie monisia647......1...............25.08..........24....... .....Szczecin mala24lb-------4-------------------26.08(około)--- 24---- -------Polkowice karolla8787----2-------------------26.08 -------- 22 -----------Łódź MoniaKat......3...................12/08.........28/29... ......Katowice CIĘŻARNE nick--------cykle starań-------data porodu-----wiek------miasto---płeć lolcia52........2....................?.................2 2.......nowy sacz....? Dianka90------5------------------29.09----------18----Lu bin---- CÓRECZKA szcherza------3------------------03,2010----------26--- -- ------WaWA Jak zakeciem--1-----------------??,2010-----------24--------Pomo rskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolcia- rety!!!!! Gratulacje! Coraz więcej ciężarnych, co raz mniej staraczek:) Czarna, ja też marzę o tym, by być następna... Ale widzicie- cierpliwość się opłaca- lolcia czekała długo z tym testem:) A ja taka niecierpliwa jestem:P LOLCIA= GWIAZDA DNIA :*:*:* Wysyłaj fluidy ciążowe, wysyłaj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gratulacje!!!!!!!!!!!!!! kochana a mówiłam ci ze jesteś. super!!! ale sie ciesze oby coraz więcej dobrych wiadomości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh...dziewczyny- nie odzywacie się, to ja pójdę z nudów zrobić następne pranie przed wyjazdem na wakacje... Już z nudów poszłam kupić chleb, mleko, fajki- chociaż muszę się pochwalić, bo od wczoraj nie zapaliłam ani jednego papierosa! I wcale jakoś szczególnie mnie do nich nie ciągnie:) Zapalę sobie jednego- też oczywiście z nudów...a co:P Testy są negatywne- jak w końcu będzie pozytyw-rzucam! P.S. mam nadzieję, że jak zapalę, to zrobi mi się niedobrze:P heh...ale to chyba plonne nadzieje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia czekamy na fotę testu... pocieszymy sie widokiem 2 kreseczek Arista nie przejmuj sie będzie dobrze. wiecie laski fajne z was kobitki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×