Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Ach jak ja bym chciala miec juz to za soba I widziec 2 krechy! Sorki ale to mam w glowie, dzieciaki sie zajely soba ja nie mam co robic to tylko siku latam!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Latam sikac, I sprawdzam czy @ Noe przyszla..... Oznaka nieciwepliwosci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge zasnać, bo mnie muli, jutro z rana robię test, trzymajcie kciuki, dobranoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luizka555 A ile Ci jeszcze zostało tych studiów?? Kurczę jak mi smutno samej w domu.Nie znoszę być sama, bo ja straszna gaduła jestem.Wcześniej podlewałam kwiatki i się przyłapałam, że do nich gadam heheh Do psychiatry się może wybiorę a nie do ginekologa:D Kupiła bym sobie rybkę to już by lepiej wyglądało, że do niej gadam, ale jak mi zdechnie to będę wyła.Szybko sie przywiązuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mala24lb - tak pracuję i studiuję zaocznie, teraz są wakacje, więc od zajęć mam luz, ale od października się zacznie. MoniaKat- jak tam mała? Już lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
korcze tyle sie napisalam i mi nie wyslalo posta ale w skrocie, ja juz w domku po pracy u mnie nadal sie leje ale mam krwawienia tak gdzies ok 4 dni wiec zaczynam juz za niedlugo i mam nadzieje ze to bedzie ten cykl wlasnie kiedy zaskocze ale mam plan ze bede mojego m meczyc co dwa dni przez caly cykl bo z moimi glupimi cyklami nie wiem na 100%kiedy moge sie spodziewac owul. ar szkoda ze nie ma dobrych wiesci ale to moze naprawde czesna ciaza i dla tego jeszcze test nic nie pokazal i jak zrobisz za kilka dni to juz bede 2 kreseczki .zycze ci aby tak bylo. ktoras z was pytala jak obliczyc dni plodne i owu. wiec tak z tego co ja wiem owu jest na 14 dni przed nastepnym okresem i dni plodne zaczynaja sie na ok5 dni przed owu i koncza na 2-3 dni po owu. okres oblicza sie od pierwszego dnia krwawienia do nastepnego. plemniki w sprzyjajacych wrunkach moga zyc nawet do 72 godz wiec dlatego dobrze jest aby w calym okresie plodnym cyklu kochac sie co min 2 dni bo kochanie codzienne obniza jakosc plemnika i nie moze on wykonac swojego zadnaia w 100% ale dobrze jest oprocz wyliczania dni troche po obserwowac swoje cialo tzn sluz i jeszcze temp choc to ostatnie jest troche uciazliwe. na tomias sluz w dni nie plodne jest metny mleczny i nie rozciagliwy a w dni plodne jest przezroczysty i ciagliwy jak bialko kurze. monia kat jak twoja mala czy juz lepiej sie czuje czy juz nie goraczkuje co powiedzial lekarz narazie pozdrawiam odezwe sie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zapomialam wam napisac, ze ostatnie nocy, kiedy nie moglam spac..... mialam sen, pewnie cos tam spalam, bo wcale nie jestem zmeczona, pamietam ze od 5 juz nie moglam zasnac..... no ale snilo mi sie ze robilam test i byly dwie kreski.... czy ktoras z was nie miala takiego snu a potem test wyszedl pozytywnie... wlasnie sobie to przypomialam...... no ale coz narazie negatywny! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam takie sny często, ale jak się jeszcze nie starałam:) A ty co też spać nie możesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej moje kochane:) widze ze troszke sobie popisałyście . No ja delej nie czuje typowych dolegliwości ciążowych jak na 6 tydzień...ale mam nadzieje ze jest wszystko w porzadku:) oczywiscie cycuchy mnie bola ale najbardziej wieczorem czasem mnie mdli ale tak minimalnie wiec nie wiem czy to sie liczy:P. Ja już nie moge sie doczekac poniedzialku i wizyty u lekarza by sprawdzic czy wszystko jest ok:) mam nadzieje ze wasze dolegliwosci przepowiadaja fasolke:) trzymam kciuki a i che przywitac sie z nowymi kolezankami :) bo w K*u*p*i*e sila:P:P hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i niestety-dostałam dzisiaj @, az ryczec mi sie chce.zastanawiam sie czy w ogole moge miec dzieci, bo zanim bralam tabletki i krotko przed ich odstawieniem mialam kilka wpadek i nic nie bylo-moze nie byly to dni plodne-mam taka nadzieje. a teraz jak chce i prubuje trafic w owulacje to tez nic nie wychodz :( Teraz nie wiem czy jeszcze sie starac czy czekac do slubu-w wrzesniu 2010???bo jak etraz zajde to pewnie bobas urodzi sie ok maja i tylko 3 miechy bede miala zeby dojsc do siebie...a po z atym tez studiuje, ale chyba z tym nie mialabym prblemu jakbym byla w ciazy. u mnie na roku troche lasek bylo w ciazy i jakos dawaly rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha727 nie podlamuj sie ja tez myslalam ze nie bede miec dzieci bo z moim lubym od dwuch lat kochalismy sie bez zabespieczenia i nic....a teraz juz w drugim cylku udalo mi sie zajesc w ciaze tak wiec obserwuj swoje cialo moze potrzebujesz testow owulacyjnych lub kilku wizyt u gin na okreslaenie owulacji...tak wiec glowa do gury juz pisalam to kiedys ale napisz jeszcze raz... dzidzia sama sobie wybierze odpowiedni czas... a co do slubu ja biore slub we wrzesniu czyli juz za miesiac bo 19 a jestem gdzies ok 6 tygodnia :) jak mysle ze w 3 miesiace dojdziesz do siebie no moze figura nie bedzie idealna ale wszystko da sie zamaskowac dobra bielizna i sukienka:) tak wiec nic sie nie lam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki lolcia52 :) pogadam z moim narzyczonym i moze postaramy sie jeszcze w tym cyklu. a wiesz moze jak to jest z tymi plemnikami-czy lepiej kochac sie codziennie czy moze np. co 2 dzien? zastanawiam sie tez nad pojsciem do gin-moze cos mi pomoze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki lolcia52 :) moze jeszcze w tym cyklu postaramy sie o dzidzie-pogadam z moim narzyczonym-chociaz wiem ze on bardzo chce miec juz dziecko. a co do slubu to moze jakas silownia i lekka dieta i cos sie da zrobic z ta figurka-a moze nie ebdzie tak zle (ale marze :) ) az zazdroszcze Ci i slubu-tez mialam miec w tym roku, ale brak sali itp. i dzdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec ja kochalam sie przed owulacja co 2 dni a w czasie owulacji i turz przed i po czyli jakies 4 dni kochaluismu sie co dziennie takie byly zalecenia pani ginekolog bo poszlam i zapytalam czy moze mi okrezslic kiedy bede miec owulke i okazalo sie ze mi sie przesunela i bylam w trakcie owulki:) wiec mialam farta a po owulce to nie mialam ochoty na seks wiec kochalismy sie rzadko..ale sie udalo wiec testy owulacyjne lub wizyta u gin to dobry pomysl:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja juz jestem wyczerpana tym wszystkim...ale juz sie ciesze za miesiac juz bede po:) ja na sale czekamam 2 lata wiec tez odczekalam swoje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba faktycznie najlepszym rozwiazeniem bedzie wizyta u ginekologa. dzieki :) dzisiaj pogadam z lubym i jak postanowimy ze jeszcze teraz probujemy to pojde, a takie testy owulacyjne ile kosztuja :) bo u nas zeby dopchac sie do mojego gin to potrzeba 3 miechy czekac chyba ze na prywatnie sie przejde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my rezerwowalismy sale w lutym tego roku a i tak ciezko bylo zgrac z orkiestra ale juz jest wszystko zalatwione :) teraz pewnie tylko czekasz na ten dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tylko czekanie ale szybko mninie:) a co do testuw to mysle ze sa w cenie testow ciazowych jakies 13 lyb 15 zlotych...ale nie jestem pewna:) mam nadzieje ze ud ci sie i bedziesz zafasolkowana:P a do gina warto sie przejsc tak profilaktycznie:) a lykasz jakies witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Możecie mi doradzić jakie badania należy wykonać przed początkiem starań o dziecko? bedę wdzięczna.. pozdrawiam i życzę wszystkim dwóch kresek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nalepiej okresli ginekolog ale ja mialm robione badenie krwi cytologie (ale to dlatego bo jestem w grupie podwyzszonego ryzyka) i takie ogulne badania ginekologiczne....czyli nic szczegulnego ale najlepiej przed zaplanowaniem dzieciatka nalezy wybrac sie do ginekologa:) pozdrawiam i ja juz ujrzalam swoje 2 kreseczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny jeszcze 3 dni do @ mam nadzieje ze nieprzyjdzie a jak juz bedzie to zaczynamy ostre starania w następnym cyklu.wczoraj siedziałam wszystko sobie dokladnie wyliczalam wiem juz kiedy owulka i bedziemy działac, mam nadzieje ze sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję:) Przed pierwszą ciążą nie robiłam żadnych badań, tylko łykałam Folik. W ciąży wykryto u mnie niedoczynność tarczycy.Teraz zanim zajdę w drugą ciążę wolę się wcześniej przebadać.Czytałam o toxoplazmozie,że ponoć warto sprawdzić przeciwciała?Miałyście takie badanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zadnych badan nierobiłam zaczełam brac kwas foliowy i to wszystko a teraz tylko czekam do niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i muszę zmienić ginekologa bo mój jest raczej beznadziejny:( w ciązy niedoczynność tarczycy wykryłam sobie sama:( nie chciał dać mi skierowania na TSH bo niby nie było takiej potrzeby! O tym badaniu wyczytałam na forum:( I teraz wole polegać na sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sluszalam ze badania na ta toksoplazme czy jakos tak so obowiazkowe dla kobiet w ciazy wiec mam zamiar sie o te badanie upomniec..ale mam bardzo dobrego specjaliste wiec mam nadzieje ze sam na to wpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×