Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

:) dzieki za esparcie... juz mniej sie boje bo zaczynam miec mdlosci....nic przyjemnego ale troche sie uspokoilam:) ja wyliczylam sobie date porodu na 14 kwietnia czyli po swietach wielkanocnych i mam przeczucie ze to bedzie synek:) ale nie mam jeszcze imnienia i muj luby tez jeszcze nie ma pomysly..ale mamy jeszcze na to czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane Jaka tam u Was jest pogoda? Bo u mnie pada cały czas, ale jakoś mam o dziwo dobry humor mimo, że siedzę w pracy do 20:00 :P Kochane zakutalizowałyście tabelkę, bardzi się cieszę, ale odmłodziłyście mnie tam o 4 lata :P, bo wpisałyście 24 lata w wieku, a ja mam 28 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Lolcia, w ciazy to ma się różne przeboje i jeszcze swoje przezyjesz i bedziesz błagać zeby Ci mdłosci mineły i takie tam różne- w każdy dzień inaczej sie czujesz. Na pewno jest w porządku, jedyne co mogę Ci zaproponować, to zrób test z krwi, od razu bedziesz wiedziałą który to tydzień i jeśli byś robiła co tydzień widziałąbys jak na wyniku wzrasta BHCG i jeśli z tygodnia na tydzień rośnie tzn ze jest wszystko w porządku z fasolką. Arista, bardzo sie cieszę, tez bym chciałą byc zafasolkowana, dziś 29 dc....poczekam do piątku, w sobote zrobie test....chyba, ze @ mnie zaskoczy.... A i jeszcze jedno Arista- powiedz mamie- mama to mama, powinna wiedzieć, na pewno sie ucieszy:) Małą dalej goraczkuje i dziś 3 doba, nie widzę wysypki- idziemy do pedoatry jak wstanie i zje obiad (jeśli zje obiad) ....ach Wstawałąm do niej co chwilke w nocy, bo popłakiwała.... Buziaki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia - nic się nie martw na objawy jeszcze przyjdzie czas. ;) Arista - znajomi się pewnie zorientowali, bo już pewnie bije od Ciebie ten ciążowy blask ;) Czarna - czy te tabletki na wyregulowanie cyklu, to są jakieś ziołowe? Jak się się je zażywa? Buziory :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat -uściskaj małą i daj znać co lekarz powiedział, może to nic poważnego.... 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to wszystko wkurza, wczoraj miała zacząć się @ a dziś ani widu ani słychu o niej. Zaraz jadę o lekarza po skierowanie na lapro i co ja mu powiem, że jeszcze nie mam @. Wtedy pewnie on przesunie mi termin laparo za jakiś czas. A ja chce już być PO. Aż mi się płakać chce, taka się czuję bezradna Wogóle to lubie mieć wszystko zaplanowane i jak się na coś nastawię to nie ma zmiłuj, a tu taki numer @ mi wyprawia. Mąż nawet mówi że może to dobrze że może cos już rośnie ale ja w to nie wierze bo brałam różne środki na drożdżaki które mnie dopadły w tym cyklu więc ciąża chyba nie wchodzi w grę. aaaaaaagggggggggrrrrrrrrrrr w dodatku pada u nas cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Zaneta nie martw sie, pewnie nerwy ci przesunely @!!! Musis sie trosKe rozluznic! A moze dla pewnosci zrob test! Moze maz ma racje!!! CzarnaONA powodzenia, mam nadzieje ze wsystko pudzie po twojej mysli I nastepny cykl bedIe taki jaki powonien byc!!!! Everast ja kopiowalam tabelke nic w nie nie zmienialam tylko przenioslam ariste do ciezarnych, I probowalam ja yroche wyrownac ale jakies spcje sie tam wciskaja!!!! MoniaKatlec do lekarza I daj znc jak tam mala, pametaj zeby podawac jej duuuuuuzo plynow jak nie chce jesc!!!!! Co do mnie dzisiaj 30dc ani sladu @, oby tak dalej, mam nadzieje ze sie nie pojawi a ja wytrzymam z Testem do jutra czy czwarku!!! TRZYMAJCIE KCIUKI !!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki u mnie pogoda ladna nareszczcie lato sie zrobilo i cieplo i duszno.u mnie @ na calego ale to moze i dobrze nowy miesiac nowe starania. czarna ona ja tez tak sobie mysle ze jak w tym cyklumi sie nie uda to moze sproboje tych zolowych tabletek w przyszlym,bo slyszalam ze nie wszystkim ale duzo kobitkom pomogly. artista ja tez uwazam ze z ojcem rob jak ty uwazasz ze najlepiej ale mamie powiedz ona na pewno sie bedzie cieszyc. moniakat to daj znac co za cholerstwo sie twojej malutkie przyplatalo.zycze aby sie szybko z tego wykaraskala i cieszyla sie latem a nie chorutka z goraczka. zaneta a moze twoj maz ma racje zrob test bo zajscie w ciaze z tym schorzeniem co masz ty jest bardzo trudne ale nie niemozliwe a tak to moze nie denerwuj sie tak bardzo bo stres tez opuznia wiec moze sama sobie szkodzisz. ar super ze u ciebie jeszcze nie ma moze to ty wlasnie bedziesz nastepna w tabelce zaciazonych trzymam kciukasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? poprawiam tylko swoj miesiac staran juz trzeci jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast te tabletki nazywają się CASTAGNUS, sa ziołowe, kobety które ważą do 60 kg, 1 tabletka dzinnie, a kobieta, która waży powyżej 60 kg, 2 tabletki dziennie. Do tego biorę OEPAROL (olej z wiesiołka), te tabletki, sa na lepszej jakości śluz Zobacz na drugi wpis na forum http://www.maluchy.pl/forum/castagnus-i-wiesiolek-t31389.html Arista ajjjććc jak Ci zazdroszczę:) Trzymaj się kochana na tych wczasach i wypoczywaj, musisz nabac siły:) Żaneta, a moze to jednak fasolka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyki!!! Zrobiłam się czarna jak radziłyście, aby juz na stałe, a może lepiej "do pewnego momentu" dołączyć to grona zawziętych staraczek - jak widze również szczęśliwych przyszłych matek!!! GRATULACJE ARTISTA!!!!! JAK MIŁO PRZECZYTAĆ TAKĄ WIADOMOŚĆ!!! DBAJ O WAS :)))) Nie pisałam dwa dni, gdyż wczoraj napisałam do Was dłuuuuuuuuuuuugaśną wypowiedź i nie wiem czemu skasowała mi się. Więc piszę dziś. Do 20 sierpnia jeszcze 9 dni! Za 9 dni @, a ja już bym tak bardzo chciała wiedzieć co tam u mnie w środku się dzieję, że chyba się pokuszę o zrobienie dzisiaj testu. Najgrosze jest to, że go mam w domu, gdybym nie miała nie chciałoby mi się iść do apteki hehe. Na dodatek mój przytulak jest w pracy na nocce i nie będzie mógł wybic mi tego z głowy. No i oczywiscie WIEM, no wiem, że wyjdzie negatywny, bo pwnie nawet jak sie uda to jeszcze nie minęło tyle dni, żeby wykrył to test, ale a nóż widelec - a nóż te dwie kreseczki uczynią mnie najszczesliwsza dziewczyną danej chwili... . Jutro rano pewnie napisze Wam zawstydzona jak to jedna kreseczka wyskoczyła a ja pod światło patrzyłam czy oby nie ma drugiej hahaha, ale cóż, ja myślę, że takie dziwactwa za parę lat będę mogła wspominać z uśmiechem, a wstydzić się hmmmm niby kogo jak my wszystkie tu takie nakręcone :)))))) A jak u Was?? Jak samopoczucie? Jak się czujesz Ty Artista?? Mam nadzieję, że mimo wszystko nas nie opuścisz :)) Buziakiii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago Madzikk87---------1----------------20.08-------22-----------Szczecin CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? Pozwoliłam sobie siebie dopisać :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madzik ja zawsze wopatruję się w test i szukam drugiej kreski, czasem sobie wymyslam, że jeste tam czerwony sklad kreski:) Nie masz się czego wstydzić:):0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co dziewczyny moja @ mnie martwi, jest słaba... za3sze miałam wodospad NIAGARA a teraz.... Może dlatego, że to nie ,kmój naturalny tylko luteinowy.. Martwię się, że jednak coś jest nie tak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZARNA ONA a mozę jesteś w.. moja siostra miała przez 3 miesiące @ i była w ciązy tez miała takie slabe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna ONA może faktycznie zrób teścik, bo to różnie bywa, albo poczekaj, może się rozkręci, wszystko może wpłynąć na takie zmiany, nawet pogoda :) Ja teścik zrobie wieczorem jak siostra wpadnie - sama nie chce :P ... ale mnie głowa boli - to ta zmienna Szczecińska pogoda! grrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
Cześć! Mogę przyłączyć się do grona starających? Najwcześniej spróbujemy dopiero na jesień tego roku (październik/listopad). Jakoś mam nadzieję dotrwać do tego czasu.. Już tak niewiele.. A najchętniej to chyba już bym spróbowała :D Ale technicznie to jeszcze nie wykonalne gdyż mam założoną wkładkę wewnątrz maciczną.. Aktualnie mam prawie 3 i pół letnią córeczkę. Chcemy z mężem synka do pary, takiego towarzysza do zabaw dla młodej :-) Pierwsza ciąża to typowa wpadka, no trudno, ale przynajmniej jest w tym życiu pełniej i weselej, o! I nie jest mi żal. Cieszę się, że ją mam :-) Arista, o widzę, że z Opola jesteś :-) Ja też ;) No w zasadzie z pod ;p Gratuluję fasolki :-) Do jakiego gina chodzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes i madzik, robiłam 4 testy w tym cyklu, więc watpię, zeby to była fasolka.... serio dziewczyny.. To na pewno przez luteinę... valkrija witaj na naszym topiku, jest tu miło i rodzinnie:) Wpisz się do tabelki:) To taka ansza tradycja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość valkrija
STARACZKI: nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto agnes505-----------1---------- 19.07- 27.07------23----------Radomsko CzarnaONA----------4---------------11.07---------20----- -----zachpom chce miec dziecko--1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT-------------2-------------11-13,08--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24.08---------24----- -----Szczecin mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------3---------------14.08-------28/29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago Madzikk87---------1----------------20.08-------22------- ----Szczecin valkrija-----------0----------------15.08--------20--------Opole CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć lolcia52--------2------------??,2010----------22-------n owy sacz----?? Dianka90--------5------------29.2009----------18-------L ublin---CÓRECZKA szcherza--------3------------03,2010----------26-------W aWA---------?? Jak zakeciem----1------------??,2010----------24-------Pomorskie ----?? Arista----------4------------??,2010----------21-------O pole--------?? kijowo, ja jeszcze czekam na światełko, że możemy ;p kijowo wygląda ta zeróweczka ;d mam nadzieję, że szybko się uda Wam jak i mnie zafasolkować :-) Zakupiłam castagnus, gdzieś wyczytałam, że pomaga zafasolkować, coś wiecie na ten temat? Zamierzam zacząć go brać od 1dc. /wrzesień. poza tym muszę najpierw jakoś uregulować cykle bo mam stanowczo za krótkie. 18 dni! Masakra. Mam nadzieje, że mi pomoże to jakoś. eh. Trzymam kciuki za starające się a ciężarne proszę o pozytywne fluidki, te ciążowe fluidki, o! Dbajcie o siebie ciężaróweczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i tak, ale skoro juz ja mam to szczerze wolałabym juz miec mocną i nieh sie szybko konczy.. @ powinna byc taka, ze, siadasz np na 3 godziny na kibelku, wystzsko z ciebie wyleci i po wsyztskim:):):) Wiecie co dziewczyny swiat powienien byc inaszej zbudowany... Powinno byc tak, że jak uprawia się sex to nie zachodzi sie w ciąże, ale jak juz chce się dzidizusia to powinno się wziąć tabletkę,, do tego miły sexik i dzidizus jest..:P):):)::)) Szczerze to zartuje, głupio by było jakby kazdy miał to co chce.. Ale jestem pewna, że kiedyś do tego dojdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
valkrija ja dzis kupiłam CASTAGNUS to deko OEPAROL (plej z wiesiołka) i od dziś zażywam, mam nadzieję, ze pomoże, też duzo czytałam na ten temat. Na jednych działa, na innych nie, mam nadzieję, że ja będę w tej grupie na którą działa:) I Tobie równiez życzę tego samego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam sue co do 3godzinnej @! Mam nadzieje ze do mnie dzisiaj nie przyjdzie, ale jak by byla3 godzinna I bezbolesna to bym byla w niebie!! Co do zachodzebia w ciaze fajnie by bylo ale co za fun ze staranka sir, przytulanko co drugi dzien, ne wiem jak wy ale ja nie mialam co 2 dni ozed starankiem, takze jest okay! Przynajmniej mozna sobie pourzywac :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co ja nie kocham się tak często, kocham się wtedy gdy mamy ochotę... Nie codziennie jest:) Doo tego moje nieregularne cykle... tak się czasami zastanawiam czy ja w ogóle mam owulację..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owulacja hm..... Tego nie wiem, moze jak juz ci sie ureguluja cykle mozesz urzyc tych testis owulacyjnych!!!!! Ja nigdy nie urzywalam, ale dziewczyny chwala I polecaja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musza mi sie najpierw uregulowac w miarę cykle.... Bo ostatni trwał prawie 60 dni, więc testy by sie tu nie spisały niestety... @ słaba,a le daje o sobie znac, teraz takie bókle mnie złapały, ze masakra, mój brzuch :(:(:((:( Zawsze miałam strasznie bolesne miesiączki, juz jako dziecko... Ale gina powiedziała, że wszytsko jest ok i, ze po prostu taki mój los, pocieszające prawda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam straaaaaasznie bolesne @... Of kad pamietam, najczesciej maze zrobic sobie 3 godzinki wolnego od czegokolwiek, nalykac sie tabletek, ale jak wezme tabletki za puzno, to mam wymioty, zawroty glowy it'd..... Masakra! Mam nadzieje ze okaze sie ze bede miala przerwe na 9 miesiecy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×