Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hej dziewczyny dziś rano zauwazylam lekko brunaty śluz i potem troszkę takiego z krwią nie wiem czy iść do lekarza czy poczekać do poniedziałku strasznie się boję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello, dziewuszki:) Pozdrawiam Was serdecznie znad morza i przesyłam słoneczne promyczki i ciążowe fluidy:) Jeśli chodzi o wyjawienie informacji mamie- to mój mąż tez własnie powiedział, żebyśmy nie mówili tak całej rodzinie, tylko najpierw mamie- a potem innym... Tak też zrobię i napiszę Wam, jaka była reakcja:P Madzik- dzięki za zainteresowanie:) Czuję się bardzo dobrze, wczoraj powtórzyłam test- teraz już były 2 wyraźne kreseczki:) Po powrocie pojdę do gina, dowiem się, czy wszystko jest ok, który to tydzień, zleci mi pewnie różne badania i w ogóle... Rety, jaka ja jestem szczęśliwa! Wiem, że to odmieni moje całe życia- właściwie już odmienia, ale tak bardzo tego chcę...:) Valkrja- chodzę do Głowackiego, na Waryńskiego:) Jest super! Ja pracuję na dworcu PKP w Opolu, w kiermaszu taniej książki, w weekendy- odwiedź mnie kiedyś:) Powiedz: To ja, valkrija:D Zmykam, bo mama przyszła:* Odezwę się jak będę mogła kochane moje:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero zwleklam sie z lozka...nie ma jak wakacyjne lenistwo:) u mnie ciagle brunatny sluz i uczucie wilgotnosci:/ starania regularne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, w poprzednia ciażę zaszłam w 5 cyklu starań, wiec spoko, damy radę, my chyba za zadko to robimy i skupiamy sie wyłącznie na owulacji, powinnam odpuscić, jednak majac swiadomosć włąsnego ciała trudno nie pomysleć"to dziś"......ach, Powiem Wam jedna ciekawostkę, ostatnio farmaceutka mi powiedziała, zebym unikała nurofenu i lekó z grupy ibuprofenu......bo zakłócaja owulację, dlatego w tym @ unikam lekó przeciwbólowych, mam też fajne podpaski oczyszczajace organizm, po których mam mnóstwo energii. Moze ktos nie wierzyć, ale są naprawde chłonne i daja kopa :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia Kat- coz to za wynalazek te podpaski?? jaka nazwa? wiecie..cos w tym jest ze nie nalezy skupiac sie na owulacji itd. moja starsza kolezanka starala sie o dzidziusia rok czasu. uprawiali seks z mezem tylko w wyznaczone dni, stosowali sie scisle do zalecen lekarza...i nic:/ w koncu dali spokoj, Ania byla zbyt zmeczona tymi ciaglymi rozczarowaniami. postanowili "co bedzie to bedzie" wyjechali na urlop odpoczeli, ich milosc na nowo rozkwitla cieszyli sie soba, pieknem dnia.... niespodziewanie nawet nie wiadomo kiedy A zaszla w ciaże:) WIEC DZIEWUSZKI NIE ŁAMAĆ SIE, WYLUZOWAĆ, ODPOCZAC CIESZYC SIE SWOIM UKOCHANYM, SEKSEM... I KOCHAC, BO POWSZECHNIE WIADOMO ZE DZIECI BIORA SIE Z MILOSCI:) BUZIAKI:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem Takiego pecha jak ja mam to chyba żadna z was nie ma Od poniedziałaku czekam na @ bardzo mi zależało żeby była w terminie bo po jej skończeniu miałam mieć laparoskopie A ta wstrętna @ przyszła dopiero dziś, myślałam że od zmysłów odejdę przez te dni co czekałam No i teraz nie wiem czy będę miałą tą laparo, na którą tak czekałam bo jak nie zdąży mi się skończyć i nie wiem czy ona przeszkadza w laparo czy nie?? Teoretycznie skończy się we wtorek a ja mam stawić sie do szpitala w niedziele, myślę że w niedzielę to już nie będzie krwawienie tylko plamienie więc może to nie będzie przeszkodą?? Jak myślicie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luzika555
Żanetko ja Ci niestety nie pomogę,bo za bardzo się w tych sprawach nie orientuje :-( Monisiu nie załamuj się kochana!Test zrobiony przed spodziewanym terminem @ nie jest jeszcze zbyt wiarygodny,więc szanse na ciąże są jeszcze dość duże :-) U mnie @ nadal brak.W poniedziałek pójdę zrobić sobie bete hcg,żeby wiedzieć na czym stoję,bo muszę zadecydować,czy zostaję w starej pracy,czy przechodzę do nowej. A czy czasami dzisiaj nie miała testować A.R_CT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibusina, to właśnie w tym rzecz, żeby wyluzować, a te podpaski nazywają się Love moon- to nowosć na rynku, nie sa tanie, bo kosztują ok 20zł, ale wystarczają na ok 2 cykle, są bardzo chłonne. POlecam w czasie połogu, bo wtedy naprawde potrzeba czegoś chłonnego. Mają tez wkładki na co dzień i podpaski na dzień i na noc. Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fibisunia
moniaKat- nie slyszalam jeszcze o tej nazwie...ale sprawdze je przy najblizszej okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam moje pytanie: czy z powodu końcówki @mogą nie przyjąć mnie do szpitala i nie zrobić laparo Proszę doradźcie mi coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MALA24LB ----> Bylam w tym sklepie o ktorym pisalam. Sa szatki dla dziewczynek do chrztu w granicach 12-18zl. Rozne wzory, kroje. Ulica Piastowska 6, w rynku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Juz teraz wiem dlaczego test wyszedl negatywny!!! Tak mialam sie dzisiaj testowac po raz kolejny Bo @ miala byc 11.... Miala nadzieje ze to wczesna ciaza!! No ale wczoraj wieczorkiem jak juz sie polozylam do lozka! Dopadli mnie, glupia wredna opuzniona @ dopadla mnie!!!!!! Jak wroce do domku to zmiene cykl w tabelce I date nastepnej @!!! W sumie nie jestem zalamana! Mialam nadzieje ze to ciaza, Bo przeciez staralismy sie caly cykl, ale tez nie nastawialam sie na Nia, czekalam na @. Zdawalam sobie sprawe ze sie moglo nie udac! Takze troche jestem zaskoczona, ale nie zalamana! Kolejny cykl przed nami! Takze staranka pelna para! A noz widelec moze sie uda I bede miala prezent urodzinowy dla meza (15 wrzesien) akurat bede miala @ na dzien przed albo dzien jego urodzin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ar-ct, ne pewno się uda na urodziny:):):) Kurde dzis znowu była moja koleżanka, przychodzi codziennie z 4 misięczną dzidzią:) Zawsze jak się nią zajmuję, wyobrażam sobie, że ja też będe miala może kiedyś taka laleczkę:) Mój unstynkt macierzyński sięga zenitu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaONA u mnie to samo, instukt maciezynski siega zenith, tylko ja mam troszke lepiej Bo mam dzieci w pracy! Najmlodsza to tak jak moja Bo mam ja fulltime od urodzenia!!!! Czarnaona zarazaj sie od kolezanek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzieczynki Ja też jestem, czytam kiedy tylko mogę, ale niestety nie zawsze mam jak odpisać. Nie chcę się już nakręcać, nie chcę już liczyć i wyczekiwać do dnia planowanej @. Czym dłużej o tym rozmyślam, tym gorzej mi dotrwać do kolejnego dnia :) Wyluzuj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzeba wyluzowac, bo inaczej dłużej tak nie pociągniemy. Teraz będę się kochać kiedy będe miała ochotę a nie wyliczając dni płodne, bo nic z tego nie wychodzi... Zaczynam szukać stazu, od października studia, co będzie to bedzie... Mam juz dość spinania się.. teraz czas zacząć myśleć o pracy.. Będę miała pieniążki na swopje przyjemności, ciszki itd... A dzidzia może w między czasie wyskoczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaOna tak trzymaj:) choc to moj pierwszy cykl staran to tez dam sobie spokoj z liczeniem, zastanawianiem sie nad owulka:) pełen spokoj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fibisiunia, mówię Ci tyle co rozczarowań przeszłam prze te 4 miesiące to chyba przez całe życie tyle nie było... A przy robieniu testu chyba bardziej się denerwuję niż na maturze ustnej... A uwioerzcie mi byłam strzepkiem nerwów... Dziołchy a powiedzcie mi jakie szkoły skończyłyście?? ja technikum ekonomiczne, profil bankowość. Nawiązuję do tematu szkoły, bo ileż można o owulacjach okresach itd... Wiem, ze ten topik po to powstał, ale mam już czasami dość, nerwy wysiadają. Nowe dziewczyny mogą nie zrozumieć mojej desperacji, ale te które sa tu od początku znaja mnie i wiedzą co przechodze, zreszta tak jak wszytskie.... Kocham was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę dziewczyny,że każdy myśli-wystarczy się pokochać bez zabezpieczania się i już dzidzia jest.A to kurczę nie jest jednak takie proste :-( Jak się nie planuje-to się ma,a jak się planuje-to guzik z tego :-( Ja skończyłam pedagogikę i pracuję w przedszkolu,więc dzieciaczkami na codzień jestem otoczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak sobie myślę dziewczyny,że każdy myśli-wystarczy się pokochać bez zabezpieczania się i już dzidzia jest.A to kurczę nie jest jednak takie proste :-( Jak się nie planuje-to się ma,a jak się planuje-to guzik z tego :-( Ja skończyłam pedagogikę i pracuję w przedszkolu,więc dzieciaczkami na codzień jestem otoczona :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE ZNAM SIĘ NA LAPAROSKOPII- TRZEBA BY POCZYTAC W NECIE........SAMA JESTEM CIEKAWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×