Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

rano wstalam posprzatalam zawiozlam brata do pracy, jeszcze glowe musze umyc ale juz mi sie niechce,pozniej umyje. a wiec..... @ jak niebylo tak niema do tej pory,niewytrzymałam i poszlam do apteki po test i zrobilam,wyszla jedna gruba krecha :( więc czarna to nie ja bede nastepna, tylko moze TY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc laski monisia nie zalamuj sie jak nie dostaniesz przez pare dni to znów zrób testa ja robilam dopiero po tygodniu jak mi sie spóznial wiec moze jeszce nie wszystko stracone i nawet tydzien po ta druga kreska była troche jasniejsza wiec moze u ciebie jeszce nie wykryło czarna nie martw sie nie zostaniesz sama, będzie dobrze a zreszta wszyscy tu z toba są i cie nigdy nie opuszcza wiecie chyba jutro pójde do lekarza bo mialam isc w srode ale dowiedzialam sie ze ten lekarz nie ma tam usg i chyba jutro pójde do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia są trzy opcje.. 1. Może to zbyt wczesna wciąża, żeby pokazało 2 kreska 2. Nie robilaś testu z rannego moczu, więc jeśli to wczesna ciąża, to poziom HCG jest niski 3. jesli to nie ciąża, to przed Toba kolejny cykl świetnych staranek:) Ja tam się nie nastawiam zbytnio, co będzie to będzie. Trudno, tak jak kiedy s pisałam, powoli tracę nadzieję, że będę miała DZIDZIUSIA, więc trzeba się przygotowywać psychicznie do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.R__CT
Hej babeczki z samego rana u mnie, co wam powiem to wam powiem ale ja spac nie moge, nie wiem czy z wrarzenia, czy co..... Jak zasnac nie moglam, tak jak juz sasnelam to sie budzilam co jakis czas, jestem zmeczona, nawet teraz jeszcze moge poleniuhowac ale nie moge, Bo juz mnie wszystko od lerzenia boli, ciekawe czy dotrwam do konca dnia, dam wam znaac puzniej, jak z wizytuja, na kiedy sie umowilam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna mam nadzieje ze jest tak jak piszesz, jak niedostane do konca tygodnia @ to zrobie drugi test,chociaz bedzie mnie korcilo zeby zrobic wczesniej. kurcze nielubie tak,czlowiek chodzi taki niepewny czy go zaraz zaleje czy nie. ok ide przygotowac cos na obiadk i umyć ta nieszczęsna glowe. powiem wam ze nienawidze myc glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę w pracy i mam widok na taki główny chodnik, normalnie co druga kobietka jest w ciąży, nawet moje stałe klientki przychodzą z bzuszkami. Taka piękna pogoda, aż szkoda siedzieć, a nudy w tej pracy niesamowite. U mnie do @ zostało niecałe 14 dni ale po pigułach, pieron wie kiedy przyjdzie. A.R_CT gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniasia ja też nienawidze myć głowy, w sumie samo mycie jeszcze ujdzie, ale jak pomyślę o tym odżywkach, spray'ach, olejkach, które później muszę nalożyc na ten leb.... Niestety muszę używac cały ten arsenal, poniewaz mam mardzoooo suche włosy, sianowate druty, kóre sa ciężkie do ułożenia, a te spoecyfiki zawsze coś zdzialają:) Chciałabym miec piekne miękkie włosy, takie jak na reklamach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.. pierwsze co to gratulacje dla AR_CT !!! FAJNIE IM WIĘCEJ Z FASOLKAMI TYM MI RAZNIEJ.... zawsze bedzie mozna się wymieniać doświadczeniami.. co do włosów to ja dzisiaj nie umyłam i aż wstydze się wynurzać ze swojego pokoju w pracy..wygladam jak niezły rozszochraniec....a czytałam , że jak sie jest w ciązy i przed miało się tendencje do przetłuszczania to w ciązy nie będą się przetłuszczać i będą gęstnieć a u mnie jest gorzej niz przedtem..najlepiej jak bym co 5 godzin myła...ale cóz moze jakiś wyjątek jestem...poza tym jak nie mialam pryszcze tak teraz mam..po prostu super!!! jakoś u mnie inaczej hormony działają.. ps... fajnie się czyta wasze posty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
glowa umyta teraz najgorsze to ja wysuszyć i ulożyć kłaczyska :) :) @ jak niebylo tak nadal niema, glowa coś mnie zaczela pobolewać ide wysuszyć ten leb i jeszcze troszke ogarne bo ma dziś wpaśc na kawe wlaścicielka mieszkania od kturej wynajmujemy,niebyło jej unas z dobre pół roku jak niewięcej, więc musze zrobić dobre wrażenie czystością w domu he he :) :) cały czas do kibla latam bo mam schizy ze @ przyszla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, ja juz mam yet z swims kreskami, a I tak ciagle lata do kibla I spradzam czy @ nie ma, tak sue boje ze przyjdzie..... Chociaz wierze ze test mowil prawde!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artc czarna wszystkim nam po kolei wroży fasoleczki po tobie mialam byc ja jak wczoraj niedostalam @ to sobie pomyślalam ze ty juz zobaczylaś dwie krechy,jak robilam sobie dziś test to bylam przekonana na 90 % że też zobacze,ale nie zezlościlo mnie to tak jak w tamtym cyklu,poprostu co ma byc to będzie.poczekam do konca tygodnia jak nieprzyjdzie @ to zrobie test w piątek ( jak wytrzymam do tego piatku). a teraz wstrzymuje kolejke,bo z jasnowidzctwa czarnej pomnie ma byc moniakat. Monia musisz poczekac troszke hehehe :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, tak jak mowisz, na wszystkie z nas przyjdzie kolej.... Ja mam nadzije ze bedIe tak jak czarna nam powiedziala, tylko ze ona tez zafasolkuje..... Czekaj na jakies znaki, swojego ciala, ja mialam bole @ bez @, przed jej terminem, agnes souznila sie @ I miala zawroty glowy, everlast czula ze ma zrobic jeszcze jeden test, Mimi ze tante byly megatywne!Kazda z nas ma inne informacje of swojegociala!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnaaa a ten topik zwal sie jakos tak "Jakie byly reakcje partnerow nawiesc o ciazy" czy cos w tym stylu :) Jak zobacze to wkleje linka z tym topiciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja troche pamietam, to byli cos, ze woj kochaniutek siedzisl przed komputerem, Ty mu wreczytas test w bialym opakowaniu, a ona podziekowal, dopiero po czasie se zorietowal ze to nie jest biala czekolada tylko test ciazowy! Heheh taki byl zajety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:_) ostatnio komp mi sie troszke psul ale juz jest ok (mam nadzieje) ale co tu sie porobilo .,...hohoho....dziewczyny tak sie rozkrecily ze fiu fiu gratuluje everlast agnes i AR.CT znow zaczynam starania:)moj misiek dzis w koncu wraca:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki, ja tylko na chwilke.... Dzwonilam do Gina, no I mam wizite na czwartek, ale dopiero 8, pazdziernika..... Powiedziala mi ze nie ma sensu pzychodzic wczesniej poniewarz to wczeeesna ciaza I nic nie zobacza I trzeba bedzie czy tak czy siak przyjezdzac w pazdzierniku, no ale to tylko 2 I pol tygodna..... Trohe mnie to zmartwilo ale. Drugiej strony to babka ma racje, bede mualarobione USG I potem obmacywanko... Trochedlugo mi czekac, ale kazala mi sie nie przesilac, duzo spac, prac witaminkidla kobet w ciazy, I jakby cos sie zialo mam dzwonic!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie mój S znowu wkuzył,jemu tylko jedno w glowie. nic mu niemowiłam ze robiłam test, wrucił z pracy i sie pyta czy @ dostalam, mowie mu ze nie, to zamiast sie zmartwic lub ucieszyc ze 2 dni mi sie spoznia to on odrazu jak uslyszał slowo nie to z tekstem to pobzykamy sie dzisiaj? oczywiscie sie wkużyłam i powiedzialam mu ze nie. po paru godzinach znowu to samo, "to co pobzykamy sie dzisiaj" powiedziałam ze nie niech sie czuje tak jakbym miala @. to sie obraził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj monisia wszyscy faceci sa tacy sami, mój tez jak przyjezdza z delegacji to pierwsze co to sie pytał zawsze czy mam okres albo juz nawet dzwonil z drogi. ja te zawroty głowy mam ciągle, wkurza mnie to juz jutro po południu ide do lekarza, mam nadzieje ze cos zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewuczki, ale cisza na forum.... Monisia, nie denerwuj się, zazwyczaj faceci tacy są... Wiecie co dziewczyny, dzisiaj mam wrazenie, że dostanę @, czuje, ze w śodku mam powódź, dzisiaj totalnie mokro się czuję.... Kolejny miesiac wyczekiwania, jeszcze dobrze, żeby to był miesiąc.... Ojjjj smutno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka, nie mogę tego znaleźć jak znajdziesz to wklej:) Kiedyś tez czytalam coś takiego ale na innym forum, co sie uśmiałam..... :):)::)Jeszcze czytalam ostatnio o śmiesznych wpadkach na porodówce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, a mnie rozlozylo :( Stanpodgoraczkowy, flegma, katarna maksa. Cala noc sie wiercilami jeczala, przez co budzilam mojego chlopaka, masowal mnie pol nocy a w efekcie zaspal do pracy. Od rana mleko z czosnkiem i herbata z cytryna, cieple skarpety itp. Do tego nie regularne skurcze, bol jak na okres i bol w dole plecow :( Jakbym dzis zaczela rodzic to masakra, nie mam sily rekipodniesc a co dopiero pisklaka :) rodzic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie że @ BRAK. i uciekam do pracy będe po 22 jak dam rade to jeszcze zajże po pracy a jak nie to do juterka. a i dzisiaj zadnych obiawów.nieboli brzuch , jajniki,cycuchy ani nic innego, zadnych obiawów jak na @ , chyba że do czasu. dobra spadam.trzymajcie sie dziewczynki i piszcie,dużo piszcie. :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 15,16 jade do lekarza nie wiem ile mi tam zejdzie bo kolejki duze sa bo przyjmiuje tylko 2 razy w tyg. jak myślicie czy bedzie juz coś widać??????????????? w czwartek minie 2 tyg odkąd mi sie @ spóznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki Zmiana do 22 jest męcząca :(, ale byle do piątku wieczorkiem będę miała wyniki z beta hcg. agnes - to czy będzie widać to zależy, kiedy doszło do zapłodnienie, u mnie nie było widać a była 2 tygodnie od spóźnienia, ale ja miewam też nieregularne cykle, więc mogło dojść do przesunięcia. Jak masz regularne to może coś zobaczy :D Daj znać czekamy na wieśći :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×