Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

hej My z Jarkiem(znajomym fotografem) dziś po sesji- dziewczyna sliczna, brazylijska uroda- pięknie sie ją malowało. Jak beda foty, to podzielę sie z Wami, może Jarek wysle mi foty pokoiku mojaj Emi- bo cos tam pstrykał Zmęczona jestem i nawet nie wiem czy mój maż wróći dziś na noc.....bo ma imprezę, a jutro wesele i pojutrze tez do pracy.....byle do poniedziałku. Everlast, 5 tydzień i moje graulacje, właściwie 4- tydzień jak na granicy wykrywalnosci, więc jesteś w ciazy jak nic :) Ale zaczekamy do 21 :) Czarna, ja mam przeczucie, ze jednak @ przyjdzie i same zostaniemy w tej pierwszej tabelce, jak juz tak" czarno" siebie widzisz, to pamietaj, nie bedziesz tam sama ;) Zaklęta, nareszcie Kobieto- wszystko bedzie dobrze, musi sie udać :* BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko mowie wam dobranoc i uciekam lulu bo jutro na rano do pracy/ czarna widze że ladniesz tu przewidujesz dziewczyna ciaze,to mowisz że ja teraz droga :) to artc staraj sie szybko jak mam bys za tobą jeszcze 2 dni i @ witamy sie znowu zakleta i czekamy aż sie odezwie teraz arista dobra uciekam papatki moję koczaniutkie. a i jeszcze napisze że pobolewają jajniki i brzusio na dole tak samo jak w tamtym cyklu na @,więc napewna ja dostane i teraz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja 4 dni i @, ciekawe czy bedzie czy nie, choc mam apetyt na pikantne potrawy.......czasem mnie muli- szczególnie po kawie, ale dziewczyny, ja tak miałam miesiąc i 2 miesiace temu, wiec nie mogę myśleć, ze jeste w ciazy, bo pewnie nie jestem.... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki moje kochane dziś 35 dzień cyklu, zapowiada się na wielkie spóźnienie @... W tamtym miesiącu sama sobie wywołałam więc zaczynam się znów martwić.. Ostatni okres trwał 4 dni, z czego jpierwszy dzięń to maleńkie plamienie drugi dzień słaby okres trzeci dzień jeszcze słabszy okres a czwarty dzięń plamienie.... Kurna czemu ja musze mieć pod górkę... Skoro już nie mogę zajść w ciążę, to chociaż okres bym mogla mieć normalnie żeby się nie martwic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze 2 godz. i do domku, niedziela wolna. Wczoraj wracając z pracy widziałam spadającą gwiazdę, mam nadzieję, że moje marzenie się spełni w ciągu kilku miesięcy. Pierwszy raz udzielam się na forum, dlatego mam spore braki w jego obsłudze, na pracowniczym kompie mam ten temat w ulubionych, natomiast na domowym komputroniku mam czyste konto, jak na innym kompie mogę odnaleźć ten temat??? Wczoraj po przytulanku pierwszy raz w życiu miałam krwawienie nie wiem o co chodzi, a gina mam dopiero 9.10. Buziaki dla wszystkich, cieszę się, że nie zostałam usunięta z tabelki :-) Paaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sybir jakie odlicanie:):):) Już tylko 42 minuty:) Ja zaraz jadę z rodzicami do przyszłej potencjalnej teściowej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro planoeana @ obiawy mam takie same jak w tamtym miesiacu wiec coś czuje że nici w tym cyklu znowu :( mam nadzieje ze jednak niedostane bo jeszcze na 10 godzin jutro lece do pracy wiec niedość ze bede sie męczyc w pracy tyle godzin to jeszcze z @. uciekam bo musze troszke odpocząć będe wieczorkiem,mama nadzieje że wy tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj malo piszecie dziewczynki..... zajete starankami, czy co.... ja mam dzisiaj gluuuupi dzien, w nocy sie budzilam, spac nie moglam, okazalo sie ze kochaniutek dzisiaj nie pracuje, takze pojechalismy sobie na sniadanko, potem kawke..... fajnie, ale co z tego jak czuje sie okropnie, nie wiem czemu chyba pogoda mnie meczy, a pozatym mam jakies klucia w jajnikach? tak jakbym miala juz @, juz chyba to pisalam wczesniej, no ale ciagle mam to klucie.... brrrr..... nie wiem co pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dzisiaj malo piszecie dziewczynki..... zajete starankami, czy co.... ja mam dzisiaj gluuuupi dzien, w nocy sie budzilam, spac nie moglam, okazalo sie ze kochaniutek dzisiaj nie pracuje, takze pojechalismy sobie na sniadanko, potem kawke..... fajnie, ale co z tego jak czuje sie okropnie, nie wiem czemu chyba pogoda mnie meczy, a pozatym mam jakies klucia w jajnikach? tak jakbym miala juz @, juz chyba to pisalam wczesniej, no ale ciagle mam to klucie.... brrrr..... nie wiem co pisac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu sie wyslalo dwa razy, sorki... a jeszcze do tego wszystkiego co napisalam czeka mnie dzisiaj praca....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wpadlam tylko na chwile sie porzegnać,ide lulu bo jutro cięzki dzien przedemna. ciekawe czy dostane jutro @. ale mielismy dzis niemiłą przygode. wrucilam z pracy i postanowilam ze siedzenie w domu to bedzie mulące wiec wyciągnelam mojego S do kina na ''oszukać przeznaczenie'' super film bardzo polecam.No wiec juz jedziemy i przed samym kinem jakis duren nam wyjechal i by w nas walną (jechał ok 70-80 na godzine) w ostatniej chwili mój S zachamował.Przy takiej pretkości jak by w nas walnal to niewiem czy byśmy z tego cali wyszli.do tej pory niemoge sie otrzasnąć. Ale najważniejsze że nic sie niestalo. Ok uciekam śpioszkać, wpadne jutro po pracy i napisze czy @ przyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie ci dziewczyny, czuje sie okropnie, tak jak bym doslownie miala @ boli mnie dol brzucha, co jest troche inne boli mnie raz na jakis czas ale jest tak silke jak w czasie @, po drugie jestem w pracy, jeszcze 3 I pol godziny przedemna, po trzecie jak poganialam troche z dzieciakami to tez bolalo, za kazdym razem jak wchonala jakis gwaltowny ruch, albo poskakalamchwile, albo nie wiem co jeszcze! Czuje sie hujowo, jak jutro tak bedzie to sie chyba zachlastam! Jeden dzien wolnego oby byl przyjemny!!!!! Do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tak dalej pujdzie, to ja jeszcze spac ne pujde jak wy jusz wstaniecie, w szczegolnosci Ty czarnulka.... Tammy ptaszku! Ja jeszcze w pracy, jeszcze troszke ponad godzinke.... Czy cos takiego zgubilam rachube!!!! Narazie zyje, boli mnie. Ale zyje! Jak bede odchodzic na inny swiat to dam wam znac! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no to tak jak mowilam, u was rano, a ja wlasnie do domku wrocilam, chcialam wam tylko dziendobry powiedziec! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - a na kiedy Ty masz termin @? Czy w tym miesiącu staraliście się intensywnie? Może Ci się udało :D Jak się dziś czujesz? Mój Mąż rano poszedł do pracy dostałam buźaka na wyjście i miałam spać dalej ale poszłam sobie zrobić płatki z mlekiem i odpaliłam kompa. Po ciężkim tygodniu postanowiłam dziś niewiele robić conajmniej do 16, więc leżę w łóżku i wypoczywam, w końcu to mój jeden dzień wolny w tym tygodniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziołchym mialam nadzieję, że ze trzy strony zobacze zapisane a tu nic... Wczoraj dowiedzialam się czegos co mnie zasmuciło, ale to jest szczeęśliwa wiadomość, otóż mój Kohaniutek zostanie wujkiem... Jego siostra zaszła w ciążę.. Ona ma 31 lat, do tej pory pracoholiczka, kariera byla najwazniejsza, nawet nic nie mówili, że się starają o dzidzię... Serio zabolało...No ale moja przyszła potencjalna teściowa bardzo chciała już wnuków, to mi caly czas mówiła, żebym zaczęła działać, a tu proszę, będzie miała wnuka od córki:) Ale z drugiej strony bardzo dobrze, że teraz będa mieli dzidziusia, bo później kiedy... Może pomyślicie, że jestem egistką, która zamiast skakać ze szczęścia, zazdrości... Ale opisuję Wam tylko moje uczucia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna- w pełni Cię rozumiem kochana 👄 Ja póki w ogóle nie myślałam o dziecku to takie wieści o nowo zaciążonych w rodzinie mnie w ogóle nie wzruszały, tzn. myślałam sobie o fajnie, że się im udało i będą mieli dziecko, ale nigdy jakoś nie lgnęłam do tych dzieci, które się urodziły, raczej tak patrzałam z boku uśmiechając się, ale nigdy nie upominałam się, czy mogę wziąć na ręce, czy mogę ponosić nie ciągnęło mnie do tego, dlatego też nie mam żadnego doświadczenia hmmmm dziwne to.... Który już masz dzień cyklu ? I czy zawsze miałaś takie rozregulowane? Czy bywały miesiące, że było wszystko ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Everlast dziś 36 dzień cyklu.. Mialam też normalne cykle, bez spóźniania, teraz tylko coś niedobrego mi się dzieję... NIe wiem kurde co jestb grane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CzarnaOna- ja Ci napisze jakie ja miałam plany, okres mi się spóźniał, więc postanowiłam sobie, że pójdę do lekarza i powiem, że mam nieregularne cykle, że są one bardzo wydłużone, że staram się o dziecko i w taki sposób nie jestem w stanie obliczyć dni płodnych i owulacji i żeby coś poradził. Ja bym na Twoim miejscu też poszła i tak powiedziała, może zleci jakieś badania.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co mnie martwi, że nie mam żadnych objawów ciąży, że nie bolą mnie piersi, że nie są obrzmiałe kompletnie nic. Tylko senność, ale z tym zawsze miałam problem, a poza tym miałam w tym tygodniu 6 dni pod rząd wstawania o 5 rano, więc jestem z tego powodu zmęczona. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, wiem Everlast, dzięki, w tym miesiącu pójdę.. Ale poczekam jeszcze troszkę. w oim przypadku 36 dniowy cykl to nic w porównaniu z 58... Więc może jeszcze przyjdzie. Od dłuższego czasu czuję, że nadchodzi, p-isałam na forum o tym, ale jak jej nie bylo tak nbadal jej nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętacie jak pisałam, że test owulacyjny pokazał mi 2 kreski jak spóźniał mi się @ 2 dni. Myślałam, że to wpływ luteiny, ale potem robiłam go jeszcze kilka razy po odstawieniu luteiny i cały czas pokazywał 2 kreski nawet wtedy kiedy już test ciążowy też pokazywał 2 kreski. Czyli to oznacza, że testy owulacyjne też wykrywają ciąże? :) P.S. Zrobiłam sobie teraz test owulacyjny, bo zostało mi ich trochę, po zakupie na allegro i wyszły znowu 2 kreski hmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołszki o dawno mnie nie było czy co? powiem wam ze przez ostatnie dwa dni czuje sie zle a mianowicie ciagle mi sie w głowie kręci i mi duszno, wczoraj poszlam do sklepu z mama i szybko musialam z niego uciekac i siąśc bo bym chyba zemdlala, nawet teraz jak pisze to tak mi sie w oczach mieni ze szok co do innych objawów to tylko piersi troszke bola ale tylko troszke no i ten ból brzucha wczoraj mnie tak jakby kulo z prawej strony i wogule caly czas pobolewa mam nadzieje ze to normalne czarna wiem co czujesz, jak u mojego faceta w rodzinie tez jest taki chlopczyk i tak bardzo mnie to wkurzalo jak cala jego rodzinka jest nim tak zachwycona a najbardziej matka mojego kochaniutka jak do niej jedziemy to nigdy nie zapyta sie co u mnie slychac tylko nawija o tym dziecku zaczelo mnie to wkurzac i tez bylam zazdrosna o to ze ciagle tam tylko jezdzili ciagle prezenty z byle okazji i bez okazji a o moich urodzinach czy imieninach to nie pamietali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest ich jedyne takie male dziecko w rodzinie, ale teraz sie wszystko zmieni teraz moje maleństwo bedzie najwazniejsze!!!! czarna tak bym chciala zebys doczekala sie swojej fasolki, tak bardzo tego pragniesz jak dzisiaj pójde do koscioła to sie za ciebie pomodle no i za wszystkie starające sie dziewczynki moze to cos pomoze chciałabym zeby wszystkim nam spełniły sie nasze marzenia, było by super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku juz sie nie moge doczekac tej wizyty u lekarza, a tu jeszcze tyle dni do srody, juz bym chciala wiedziec ze wszystko jest dobrze i spac spokojnie tyle sie naczytalam o problemach w poczatkowej ciazy ze szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×