Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hej dziewoje. Ostatnio prawie sie nie odzywalam, bo mam juz sama koncowke - meczaca troche. Strasznie rozne nastroje mam :( Raz mam glupakwe, ciesze sie jak szalona, po chwili smutek,lzy i rozdraznienie. Brakuje mi tylko dla malej wanienki, kosmetykow i poscieli. Reszta wypachniona czeka na kluske :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny Bardzo dziekuję za życzenia urodzinowe, bardzo to miłe- jeszcze nigdy tyle osób nie złożyło mi życzeń w moje urodziny, dziekuje jeszcze raz, jestescie Kochane :) Dianka, no to teraz z góreczki, jeśli chodzi o posciel moge Ci podać linka na sprawdzonego, swietnego sprzedawcę poscieli- ostatnio ma promocje, wiec sama zamówiłam łącznie z zasłonkami do pokoiku małej i jutro ma przyjsć :) http://www.allegro.pl/search.php?sg=0&string=mamo-tato Kosmetyki to pikuś, nie przesadz z iloscią, nas uczono na szkole rodzenia, ze im mniej tym lepiej. A poza tym lepiej na początek jakieś delikatne i hipoalergiczne, bo moze się przydażyc uczulenie, choc nie zyczę Ci tego. A wanienka, to jest ich strasznie duzo na rynku, wiec jest w czym wybierać- powodzenia i trzymam kciuki za szcześliwe i szybkie rozwiazanie. :* Sybir- witaj wśród staraczek, oczywiscie zyczę Ci, aby się w tym cyklu udało i zebyśmy sie przeniosly do tabelki niżej :) ARCT- mnie tez cycuchy bolą, a wczoraj zaniepokoiły mnie moje sutki, bo kiedyś, jak karmiłam małą, to w sutkach zbierało i wysychało mi mleko, wczoraj miałam cos podobnego, a jak próbowałam to zdrapać, to poleciały mi 2 kropelki tak jakby mleka i zdębiałam.....kupiłam test, ale mam jeszcze jakies 4 dni do @....może się rano zmuszę do zrobienia go :) AGNes- GRatuluję, a z gratulacjami dla Everlast zaczekam do piątku, choc mam przeczucie, ze wszystko będzie dobrze. No w każdym razie trzymam kciuki:) My dziś cały dzień w plenerze :) Teraz mała śpi, a ja muszę posprzatać mieszkanko..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki chcialam wczoraj wieczorem wejsc na nasz topic a komp mi sie tak zacioł ze szok, od rana prubuje wejsc i wkońcu mi sie udało chyba formata musze zrobic dziękuje wszystkim za gratulacje, jesteście kochane!!! ja do lekarza ide dopiero w środe i zobacze co mi powie, wtedy moze tez zrobie ten test na bete kurdę dzis mnie strasznie brzuch boli od rana mam nadzieje ze to normalne w początkowym czasie ciaży, bo słyszalam ze macica sie rozszerza czy coś takiego mojemu kochanemu wysłałam wczoraj zdjęcie dzidziusia małego z podpisem " zostaniesz tatusiem" ale sie cieszył. a rodzicom jeszce nic nie powiedziałam, kurde nie wiem jak ciagle cos tam gadam ze mi żle ze wgłowie mi sie kreci zeby mama sie domyslila a ona taka niekumata i nawet pomyslala ze jestrem chora i mi tabletki kazala brac na przeziebienie a ja do niej ze nie moge a ona jakas rozkojarzona chyba poczekam na mojego i razem wtedy powiemy ale to dopiero za tydzień albo w środe po lekarzu jak wszystko bedzie ok. ewerlast mam przeczucie ze wszystko bedzie dobrze i ze beadziemy rodzic w ty samym miesiacu!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też trzymam kciuki Everlast, po takich wynikach bety będzie ok i pewnie pecherzyk bedzie widoczny....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki zajob w pracy, że nie wiem już jak się nazywam :( Wizyta o 17:30 i przyznam, że się boję jak nie wiem.... Jak się liczy tygodnie ciąży od ostatniej @ to by wychodziło, że jestem w 7 tygodniu ! a wg badań z krwi to 4-5 tydzien, więc się martwie czy wszystko dobrze się rozwija.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno wszystko bedzie dobrze ja jak liczylam to mi wychodzi ze to poczatek 6 tygodnia, ciekawe co mi powie lekarz w środe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie..zanim ja poszłam do gin, to wychodziło ,że to 6 tydzień i pani dOktor zanim zrobiła USA to też powiedziła ze to 6 tydzien bo tak by wychodziło licząc od dnia 1 @, ale na USG zmierzyła wielkość pęcherzyka i okazało się , że to dopiero 4 tydzień..bo owulacja się przesunęła...i chyba nie u kazdej kobitki zapłodnienie trwa tyle co piszą ksiązki...więc pewnie wielkość pęcherzyka wskazuje na prawidłowe tygodnie...choć w każdym przypadku jest inaczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam przesłać spoźnione życzenia urodzinowe dla Moniakat, wszystkiego najlepszego :-) A Tobie Everlast, życzę powodzenia u lekarza, będzie dobrze. Ja siędzę w pracy, nudy, że aż strach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast nie martw się wizytą napewno wszytsko bedzie dpbrze:) Agnes Ty też sie nie martw środową wizytą:) Trzymam za Was ksiuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KURWA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! tak siedze i bląkam się po tej kafeterii, dziewczyna nazwłąa topik, aborcja czy adopcja... jest niby w dcuiężkiej sytuacji, chce usunąć dziecko, nie dość, że ona mnei wyprowadzila z równowagi to jeszcze te suczyska co jej doradzają, żeby usunęła... Nie wiem jak mozna by c takim czyms bez serca.. Kurde dziewczyny jak to jest, my chcemy mieć dziciaczki a takie pieprzą się z pierwszym lepszym a dziecko jst dla nich problemem.... Normalnie aż mnie skręca... Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu... Jeżeli juz naprawdę ma tak ciężką sytuację, ze nie może wychować tego dziecko, to już niech chociaż odda je do adopcji, każdy zasługuje na życie... Jaaaaaaaaa :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna wiem ja juz osrtatnio weszlam na topic ciąza niechciana i myslalam ze szalu dostane, takie ku... są a ine tez nie lepsze jak im doradzaly w jaki sposób sie pozbyc ciąży ciekawe jak tam Ewerlast?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódzkie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ahhh, straszne to jest, niestety:( Agnes widzę, że do tabelki sie wpisałas , super:):):):):) Nardzo się cieszę:) Everlast zlituj się i napisz nam jak wizyta Czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, everlast, zlituj sie kobieto!!! Jak bylo u lekarza!!!!!!!!!????????? Ja was podczytyje co jakis czas, ale mam zakrecony dzien! Mam nadzieje ze juz niedlugo! Wczoraj jak wrocilam do domku to zjadla I poszlam odrazu spac, obudzilam sie dzisiaj o 7 rano! Ale pogoda byle jaka I nic sie nie chce..... Cycuchy zaczely znow bolec?! Wczoraj mnie trochr popoludniu fol brzuch pobolewal, tak jakbym juz MIALA @, ale nic, jakos mokyo air zrobila, byla kompletna pustynia, wczoraj moje kochanie sie do mnie dobieralo, ale bylam taka padnieta ze go kopnelam I kazalam sie do mnie nie dotykac!!?? Az sie Sam zdziwil ze ja nie chce?!?! Mam nadzieje ze dzien zaraz sie skonczy, tzn ze szybko zleci!!!! EVERLAST- gdzie Ty jestes???!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes, na pewno bedzie dobrze... Nie ma innej opcji:) Ar.Ct może zaciążyłaś skoro masz takie dziwmne stany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dajcie mi jeszcze 15 minut, muszę dokończyć zupę i zaraz do Was wracam. Na razie w skrócie lekarza potwierdził ciąże powiedział, że to gdzieś 5 tydzień, ale nie miałam robionego usg tylko zwykłe badanie. Jak spojrzałam na usg w tym gabinecie, to dopiero był wehikuł czasu, to tamten gin miał o wiele nowocześniejszy sprzęt :). Napiszę Wam jeszcze relację jakie były moje odczucia przy tym lekarzu, ale to za chwilkę. Do tabelki się jeszcze nie wpiszę, bo się boję :O.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem troche przeziębiona, chcialam teraz kichnąć, ale taki ból brzucha mnie zlapal, że maskara, taki jakby skórcz... Co to??? Czyżby ból na @ taki mnie łapał??? Ale nigdy w życiu czegos takiego nie mialam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na to chłodno wydaje mi się, że pierwszy lekarz u którego byłam , bardziej mi odpowiada, to że nie widział nic na usg może faktycznie jest spowodowane tym, że było jeszcze za wcześnie, a test z sikania miał drugą kreskę bardzo bladą, dlatego też powiedział, że nie potwierdza ciąży, bo jej nie widzi, ale też jej nie wyklucza, że test z krwi powie więcej i wtedy coś wspominał, że powinno wyjść ok 1000, a ja zrobiłam test 2 dni później po tej wizycie i było ok 2247. Ten lekarz miał dobre opinie wśród pacjentek i dlatego do niego poszłam. Czułam się przy nim swobodnie wszystko napisał mi na kartce zostawił mi nawet swój nr telefonu i gdyby coś się działo miałam do niego dzwonić. Tyle, że było mi przykro że nic na usg nie było widać i ciąży nie mógł potwierdzić i jeszcze podał przykład jak było u innej pacjentki, choć wspomniał też, że mógł mi się cykl przesunąć. Natomiast u dzisiejszego lekarza było nieco chłodno. Mówił do mnie bez żadnych emocji i nawet w oczy mi nie patrzał, nie lubię czegoś takiego. Patrzał w biurko i do mnie mówił. Zrobił krótki wywiad, usiadłam na fotelu zbadał mnie przyszczypnął mnie kilka razy i był mało delikatny. Potem rzucił wiązankę "jajniki prawidłowo, tyło zgięcie macicy, nie ma stanu zapalnego, macica rozpulchniona, to tak wygląda na 5 tydzień ciąży, tak jest pani w ciąży, proszę brać kwas foliowy, kupić witaminy dla kobiet w ciąży, wymienił kilka ale nawet nie zdążyłam zapamiętać i proszę przyjść za miesiąc, na razie żadnych badań nie przepisze, bo nie ma po co, a kartę ciąży zakłada się w 13 tygodniu". "proszę nie spać na brzuchu nie brać gorących kąpieli i nie objadać się, by nie występowały mdłości, dziękuję to wszystko"...... Podziękowałam i wyszłam z mieszanymi uczuciami, ale chciałam tylko wiedzieć, czy coś widział i czy to ciąża. Wystarczyło mi, ale nie wzbudził u mnie na tyle zaufania aby prowadzić moją ciąże. Wolę iść prywatnie do tego pierwszego co byłam, poza tym jest w tym samym mieście co mieszkam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jaaa, Everkast to masz rację wróć do pierwszego.. A Ty chcesz,żeby porywatny lekarz prowadzil Twoją ciąże???? A Ty Agnes??/ A Wy dziewczyny jak to jest w Waszym przyopadku, lekarz prywatny czy NFZ??? Widzisz Agnes masz fasookę nareszcie:) Więc ze starych staraczek zostałąm ja, AR.Ct, Monisia, Fibisiunia, MoniaKat no i Mała tak z rok:) i kto jeszcze???? Wymienilam dziewczyny nz którymi mam kontakt... Fakt w tabelce sąjeszcze inne dziewczyny, ale pisały tylko na początku topiku, teraz od bardzoooooo długoego czasu ich nie ma.... Trzeba by było zaktualizowac tabelkę... Może ja to zrobie, ale nie wiem czy jak dziewczyny wrócą to czy się nie obrażą... Ale sądzę, że nie powinny w końcu tyle czasu ich tu nie bylo... Co Wy na to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak zaklęciem zakleta
Ja jestem :) :* :P wracam jako staraczka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×