Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Gość sklep rekodziela marokanskiego
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Arabski wystrój wnetrz i ogrodów, marokanskie naczynia tagine, ceramika, oryginalne lampy, lampiony, bizuteria ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sklep rekodziela marokanskiego
Zachecamy do zapoznania sie z marokanskim rekodzielem ... Arabski wystrój wnetrz i ogrodów, marokanskie naczynia tagine, ceramika, oryginalne lampy, lampiony, bizuteria ... www.marokostyle.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:):):):) Zakleta witaj moje słońce:):):)) z Toba się zaczęło:):):) A czemu nie jesteś czarna???? Tylko pomarańczowa????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak zaklęciem - cieszę się, że do Nas wróciłaś 👄 tęskno nam było :( Ściskam Cię 👄 Czarna - ja też myślałam o aktualizacji tabelki myślę, że jak dziewczyny wrócą to zawsze mogą się dopisać ponownie do tabelki. Tak nie będzie bałaganu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaklęta spoko już zobaczyłam, ni odświezyłam i nie widziałam kolejnej strony:)::) bardzo się cieszę, że wócilaś Everklast cieszę się, że jestes a wieć zaczynamy;) Marokański sklepie byles juz tu kiedys mi nei byles mile widziany ma więc wynocha@!!!!!!!!!!!!!!! Zaklęta opowuiedz co się z Toba działo przez okres Twojej nieobecności na forum Jak zdróweczko??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już się zrobiłam na czarno :0 U mnie sytuacja wygląda tak , że po poronieniu krwawiłam kilka dni . Teraz w sobote dostałam @ i od dziś zaczynam starania kolejne i mam nadzieję , ze owocne będą jak najszybciej czego i Wam życzę , niezaciążone jeszcze .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------CYKL STARAŃ--------DATA@-------WIEK----------MIASTO CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom chce miec dziecko-1--------------28.07??----19zaraz20-------Łódź A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice karolla8787--------2---------------26.08 --------22----------Łódź MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice taka jedna---------3---------------??.??---------30----------usa, chicago luizka555-----------1---------------03.08-------26------ ----Warszawa monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25----------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK-----------CYKL STARAŃ--------DATA@-------WIEK----------MIASTO CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-------------1-----------03.10.09---------25--------------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochane, ale ja poczekam z wpisaniem się do tabelki do dnia 21 września kiedy mam wizytę u gina. Mam nadzieję, że mnie zrozumiecie. Idę pod szybki prysznic i zaraz wracam mam nadzieję, że ktoś będzie. Zaklęta - super, że szybko doszłaś do formy to dobrze wróży 👄, wróżka Czarna na pewno wkrótce coś dobrego Ci wywróży :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nick-----------cykl starań--------data @--------wiek----------miasto CzarnaONA-------- -4---------------07.09---------20----- -----zachpom A.R_CT----------- --3-------------13-15,09--------23----- -----USA,CT fibisiunia---------1---------------22.08?--------22----- -----warm-mazurskie Everlast-----------2---------------24-27.08---------28-- --- -----Śląskie mala24lb-----------4------------26.08(około)-----24----- -----Polkowice MoniaKat-----------4---------------15.09-------29---- -----Katowice monisia647---------2----------------12.09--------24----- ----Szczecin Sybir11---------1----------------26.08-------------26--- ------Warszawa Zaklęta-----------1----------------03.10.09-------25---- ------pomorskie CIĘŻARNE: nick-------cykle starań-----data porodu------wiek-------miasto-----płeć Dianka90--------5------------22.2009----------18-------L ubin---CÓRECZKA szcherza--------3------------02.04.2010----------26----- --W aWA---------?? Arista----------4------------04.2010----------21-------O pole--------chcę dziewuszkę Agnes505 .......2.............????/................23............Łódz kie .......????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast czekam na Ciebie:):):) I owszem wywróżę Zaklętej.. Kochana zajdziesz szybciutko, ale musisz trposzkę poczekać, bo tak jak ostatnio pisąłam teraz leci Ar.Ct, Monisia i MoniaKat:) Im wywróżyłam na te cykl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, poplakalam sir jak ogladalam tez filmik na YouTube!!!!! Zakleta, witamy spowrotem, a wczoraj zastanawialam sie co u ciebie (moze przedwczoraj) fajni ze wszystko okay, ze mozesz sir juz starac z nami!!!!! I'm nas wiecej tym nam lepej!!! Czrnaona to ze spalam wczoraj tyle czau to z zmeczenia, dzien czesniej pravowalam 16 godzin bez zadnej przerwy a wczoraj musialam wtac o 6 rano! Takze padlam po pracy! A z cycuhami to sama nie wiem, jakos inaczej, w ogole czuje sie bleh dzisiaj, glupia pogoda!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaki zaklęta:):) jeszcze raz bardzo sie cieszę, że wróciłaś, fajnei, ze stare staraczki wracają:):):) jeszcze na Lolcię czekamy i bedzi komplecik:) Kurna mówie Wam ja zostanę sama w tej tabelce u góry, Wy wsyztskie zaciążycie a ja zostanę jak sierota sama.... Tpo wlaśnie mi na myśl przychodzi.... Może sama nie zostanę, tylko z tymi dziewczynami, które się do nas p[odopisują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A.r_CT ni tłumacz się, nie tlumacz:) Wywróżyłam Ci, ze teraz Ty musisz się zaopatrzyć w prawo jazdy na wózek dziecięcy:))) Także szykuj się Kochana::)):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, fajnie ze wspomialas cos o wozkach, dzisiaj lazilam po sklepqch ze swoja dwulatka, I zaprowadzila mnie na dzieciecy dzil Bo chciala zabawki poogladac, a ja sie rzucilam na wozki, znalazlam wozek I sie w nim zakochalam!!!! A prawo jazdy na wozek to chyba zdalam?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AR CT, więc musisz szybko zajść w ciążę, żeby kupić upatrzony wózek:):):):):) A filmik boski znalazlam::):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowa pora :D Moje drogie, szyjka sie skraca, rozpulchnia, ogolnie czop mi odchodzi po woli, w ciagu tygodnia zdaniem lekarza powinnam urodzic:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co Kochane, jak przychodzi do mnei moja przyjaciólka z moją chrześnica, to normalnie mam ochote ja zjesc, tak mocno wycalowac przytulic, wysciskac, jest cudowna, wlasnie dodalam na nk nowe zdjecie z nia... Jest bnoskaaaaaaaaa, ale bym ja schrupała.... Ajjjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj Doiana jak czop odchodzi to juz będzie ogień:):):):) Będzie wsród nas Mamusia:_):)):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha i to nie byle jakiego dzieciaczka, mala ma taki temperament, ze dzis podczas badania, gdy lekarz dotykal brzuch, mala go pokopala :D Nawet teraz mi sie slodko obrywa :) Ide sie przespac bo za godzine moj grubas wraca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka to Ty już na wylocie jesteś :) Ja mykam spać kochane, bo jutro pobudka o 5:00 rano i do pracy już padam :(. ALe jeszcze jeden dzień i niedziela wolna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×