Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Cześć kochane Czarna- dobre podejście myślę, że teraz ta blokada psychiczna się zwolni i będzie z górki, ale mimo wszystko idź do lekarza. ;) Też lubię być wypielęgnowana, bo bardziej kobieco się czuję :D Dziewczyny, czy wam lekarz też nie pozwolił spać na brzuchu w ciąży....nie mówię o Diance, bo Ty to już masz taki balonik, że to nierealne, ale zapytam się tych we wczesnej ciąży?? Ja mam płaski brzuch i ogólnie zawsze zasypiałam na brzuchu, a teraz mam problem, bo mi lekarz powiedział, że nie mam spać na brzuchu. Dziś ostatni dzień w pracy :D Byle do 22....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz rację, mam nadzieję ze będę miała tyle siły co Ty, jak nar razie nie nadaje się zupełnie do niczego... :D mam nadzieję , że minie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast pamiętam, że to wczesniej napisałas ze są takie zalecenia lekarza i nawet tak dzisiaj jak leżałam na brzuchu to się zastanawiałam na tym, ale mi nic tekiego gin. nie mówiła... a powiedział ci , zemy nie mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedział mi, że mam nie spać na brzuchu, nie brać gorących kąpieli, nie objadać się, a jeść raczej często, ale małe porcje, żeby mdłości nie występowały. No się zdziwiłam, bo myślałam, że póki brzuch płaski to można na nim spać.... W ogóle mam kota w domu, który przed ciążą zawsze leżał mi na brzuchu, teraz go zrzucam, ale dziś w nocy się przebudziłam i kot leżał mi na brzuchu :O, nie wiem ile czasu to trwało....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziwne z tym brzuchem ,ja jak pojdę do swojego lekarza to się o to spytam zobaczymy co powie....kotek to chyba nie zaszkodzi jak sobie leży na brzuszku co? ale każdy lekarz , ma jakieś swoje rady... mi mówiła zebym włosów nie farbowała przez 3 m-c jak mówie to kolerzankom które już mają dzieci to się dziwią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, ja chociaż nie jestem w ciąży, to słyszałam, że na brzuchu można spać dotąd, aż nie będzie przeszkadzało i ciężarna nie dędzie się czuła niekomfortowo. Co do farbowania wlosów to też slyszałam, że do trzeciego miesiąca ciąży nie powinno się farbować. Pierwsze tygodnie ciąży są najważniejsze, oczywiście każdy o tym wie. Amoniak jest zbyt ostr i podobnież przechodzi przez skórę co może zaszkodzić w jakimś lekkim stopniu płodowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko są teraz farby bez amoniaku, ale ja nie farbuje jak powiedziała mi tak gin to się tego trzymam..... w jednej gazecie czytałam, że mozna w drugiej nie..myślę ze i tak każdy zrobi jak uważa.. ja mam juz 4 cm czarny odrost wyglata to bleeee ale wolę dzdzię nie truc na razie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny co do farbowania włosów to ja farbowalam jakies 2 tyg temu nawet sie nie zastanawialam nad tym czy mozna no i nie wiedzialam ze jestem w ciąży co do kotów to ja tez mam w domu mojego sierscia i tez lubi ze mna spac ale słyszalam ze w ciąży lepiej sie trzymac od kotów z daleka bo mozna sie zarazic toksoplazmą i nawet ten któ ma w domu kota powinien zrobic badanie wlasnie na toksoplazmę. wiecie od rana mnie dzis kluje w lewym boku tak jakby w jajniku. ojjoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robiłam juz dwa razy badanie na toxo, ale i nie byłam na to chora, gin. powiedziała ,że jak nie byłam chora to kot na pewno tez nie jest nosicielem , tyle ze wole po nim nie sprzątać i jak go głaszcze to pozniej staram sie ręce myc no bo nie wiadomo kiedy moze się zarazic... a o to się też bałam na początku.... i na początku tez farbnęłam włosy no bo jeszcze nie wiedziałam o ciązy..... mysle ze nie da się tego wszystkiego przewidzieć.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie nie da sie wszystkiego przewidzieć mnie dzis kluje po lewej stronie, wczoraj mnie kulo po prawej, nie jest to jakos bardzo uciązliwe ale czuje to myslicie ze to niebezpiecze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pragnę Was uspokoić z tym farbowaniem włosów. Zarówno ja i moje koleżanki z otoczenia farbowałyśmy włosy będąc w ciąży i wszystkie dzieciaczki porodziły się zdrowe i dorodne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz 6 dzien niemam @ dzisiaj strasznie mnie kulo w jajnikach w pracy,raz w lewym raz w prawym. widze że nikogo niema wiec uciekam zajże potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie coś od wczoraj wzielo na pepsi,i tak żlopie,wczoraj wypiłam dwie puchy pod żąd, dziś kupilam sobie trzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, ja wlasnie tez sie zastanawialam o co chodzi z tym spaniem na brzuchu, ja tez tylko w tej pozyvji moge zasnac a Od kad sie dowiedzialam o ciazy nie spie ma brzuchu, pponiewarz pamietala ze pisala ze lekarz ci tak mowil..... No alr jak leze czasem na brzyuchu nic mi nir przeszkadza takze czasem pozwalam sobie zasnac na brzuch, tak najszybciej I najwygodniej musie spi! Noo ostatnie moje piatki juz nie sa krotkimi dniami, Cale szczecie ze rano jak mam tylko mala moge zalatwiacswohe sprawy!!! Inaczej chyba bym sie w weekendy zadyszala.... Dzisiaj bylam w szpitaly dowiedziec sie kilku rzeczy, oczywiacie nic sir nie dowiedzialam, dopiero w poniedzialek bede cos wiedziec...... Nietlucze Bo nie ma sensu, tu wszystko inaczej wyglada z ubezpieczenuamu dla mnie, dziecka, oplata A porod, pobyt w szpitaly itd,... Sama tego nie pojmuje ale mam nadzieje ze powiedzie die I distant ibrzpieczenue dla kobiety w ciazy co by Noe placc 12 tys $ za Sam porod..... Az sir w glowie nie miesci! No ale jestem dobrej mysli!!! Dziewczynki czytam was co jakis czas alr jkos cicho tutaj! Nikogo nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia Ty sie testoj dziewczyno..... 6 dnia @ spuzniona I smaki masz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj sie testowałam i wyszla jedna krecha następna pruba za tydzień jak tez będzie jedna krecha to będe sie musiala ukłonić lekażowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak monisia, sorku, wylecialo mi z glowy, jakas jestem nieswoja, o niczym niebpamietam, nie moge sie zorganizowac, I spac mi sie chce, jak nigdy, jak ogolnie spioch jestem ale tears to juz do potegi trzeciej chyba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozatym juz od ponad tygodnia (od kad zacZal mnie brzuch pobolewac) nie pilam zwyklej kawy, tylko bezkofeinowa..... A ze mnie taka kawoszka ze glowa mala, dwa tyg temu w stone wypilam 6 kawoof!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej pisalam ostatnio do atista na NK wlasnie doatalam I'd niej odpowiedz wklejak tutaj zebyscie sobie poczutaly co u niej! Witaj, kochana:) Bardzo Was przepraszam, że nie udzielam się na forum, ale zwyczajnie nie mam na to czasu:( Póki były wakacje, mogłam sobie w dzień posiedzieć na kompie i zawsze coś naskrobałam. A teraz w tygodniu mam praktyki w świetlicy środowiskowej, w weekendy pracuję, a w wolnych chwilach sikam, jem, śpię, śpię i jeszcze raz śpię! :D Zaczął się już 3 miesiąc ciąży, moja fasolna kochana ma już jakieś 4 cm i ma się dobrze:) Ja zresztą nawet też, tylko staram się dużo wypoczywać, zdrowo jeść itp... A to bardzo czasochłonne:D Cycki mam tak gigantyczne, że musiałam kupić sobie kilka nowych staników- z rozmiaru B przeszłam na D/E! A ludzie w sklepach i tak mi nie wierzą, bo dla niewprawnego oka moje bimbałki nie wyglądają na tak wielkie... Brzuszek zresztą też jest już znacznie większy, ładnie się zaokrągla. Nie mieszczę się w 90% starych spodni, zrobiłam remament i zostały mi 3 pary, więc kupiłam już nowe, z golfikami na brzuszek:) Jestem ciekawa, co tam u Was, dziewuszki? Jak tam zaciążone? Jakieś nam przybyły? Odwiedzę Was w najbliższym czasie:* Arista 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell23
Witam, No dziewczynki - jednak ta moja gorączka 38 stopniowa w dniu miesiaczki i brak miesiaczki to były oznaki ciąży - udało się, wynik z krwi (+). Gorączkę mam cały czas, ale jestem bardzo szczęśliwa, nieco przerażona, ale szczęśliwa! Powodzenia życze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×