Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Everlast jak Ci źle to myśl cały czas o tym, że masz fasolkę:) Wtedy z pewnością świat wyda Ci się piękniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, tylko sie melduje.... U mnie bez zmian cucychy bola jak sie ich dotyka, dol brzucha (jajniki) bola raz na pol godziny, I czasem pokluje tak troszke wyrzej, poza tym to nic nie czuje, no troche brzuch napecznialy tak jak przed @, ze go wciagnac nie mozna!!!! Siedze teraz w pracy mala poszla spac, ja tez zasypiam, dzis sie wczenie obudzilam, znow spac nie moglam..... Oooo dzwonilam dzis znow do giny, zapytac sie na jaka sume mam sie przygotowac, wiec poniewarz nie mam wtym momencie ubezpieczenia, ktore pokryje wizyte, bede musiala wylozyc 350$ na USG I 150$ na konsultacje z ginka..... No aoe czego sie nie robi dla fasolki I szczesci.... Ze y zobaczyc to serduszko, juz w 6 tyg bede widzialam (6,7tydzien od pierwszego dnia ostatnie@)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- powinno już coś być widać na usg, ale niekoniecznie bicie serca usłyszysz. Odebrałam wyniki bety bardzo wzrosła 19790 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WooooooooooooW rzeczywiscie wzrosla ci beta!!!!! Czyli cos sie rozwija!!! Tez mam miesAne uczucia co do serduszka, ale napewno cos zobacze!!! Juz sie nie mohe doczekac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie wrucilam z pracy @ dalej brak, troszke mnie dzisiaj jajniki i brzuch pobolewal.strasznie niechcialo mi sie dzisiaj siedziec w pracy już myslala ze sie zwolnie pare godzin wcześniej,ale potem bym musiała to odrabiać,strasznie zla bylam dzisiaj na wszystkich,BOŻE i jutro to samo :(. cały dzien jak glupia latalam do kibla,częsciej mi sie siusiu chce noi sprawdzalam czy @ nieprzyszla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam dziewczynki wiem wiem ze wczoraj mialam sie odezwac ale pózno wrócilam i juz nie wlączalam kompa tylko sie umylam i lulu bylam i lekarz potwierdzil ciąże na usg było widac ten pęcherzyk czy jak to sie nazywa w kazdym badz razie to kóleczko powiedzial ze jest w prawidłowym miejscu i ze jak narazie wszystko przebiega prawidłowo ale płodu jeszcze nie wiadac bo jest za wcześnie tak orientacyjnie to gdzies 5 tydzien dał mi liste badan do zrobienia i mam sie zgłosic za niecały miesiąc no chyba ze wczesniej by sie cos działo to chyba tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny coś czuje ze nastepne sa zafasolkowane.... monisia i czarna o was oczywiscie mysle.... tak tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a z tym lataniem do łazienki to ja nadal tez tak mam mimo ze mi te 2 kreski wyszły bylam u gina potwierdzil to tez ciągle latam i sprawdzam bo jakos ciągle mam mokro ale lekarz stwierdzil ze to ponoc normalne w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnes bardzo bym chciała, żeby to co powiedziałas było prawdą:) Ale jakoś czarno to widze. dziś 39 dzień cyklu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ech zaczalsiedrugi "piekny" dzien chorubska... SEn,komp, skurcz, herbata z cytryna, wc i tak w kolood wczoraj... Hmmm, moze moj plodziak w weekend zechce mi spojrzec prosto w oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna 39 dzien cyklu i nic? kochana idz no do lekarza i dowiedz sie jak sprawa wyglada bo zwariujesz z niepewnosci albo chociaz zrób test albo nie nie rób testu i idz do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianka - my również czekamy na Twojego płodziaka ;) agnes - wygląda na to, że jesteśmy mniej więcej na tym samym etapie ;), liczę na to, że w poniedziałek i ja w końcu coś zobaczę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewerlast masz racje na to wygląda gin wczoraj mi powiedzial ze to zależy ze u niektórych widac wczesniej u niektórych pózniej, zależy to równiez od cykli, od daty zapłodnienia szkoda ze w moim pęcherzyku nie ma jeszcze zarodka mam nadzieje ze nastepnym razem bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnes - czy Ty też masz na imię Agnieszka czy Agata ? Bo po nicku ciężko poznać ;) Ja byłam u gina 6 września i nie widział nic, nawet pęcherzyka ciążowego powiedział, że mogła się przesunąć owulacja itp. Ale byłabym spokojniejsza jakby cokolwiek widział na tym usg, a tak żyję ciągle w niepewności do następnej wizyty....już odliczam dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noi @ znowu brak, poszlam dzisiaj do apteki kupilam sobie test ale jeszcze niezrobilam. Waszym zdaniem kiedy najlepiej zrobić? Jutro czy może jeszcze poczekać bo niechcem sie znowu rozczarować i wkużyć że @ brak i jedna krecha. czarna widze że my na jednym wózku jedziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak biorę teraz kwas 1 raz dziennie ale dwie tabletki. Monisia ile Ci się spóźnia? Ja bym poczekała ponad tydzień i zrobiła test, jeśli masz regularne. Mi test wykrył dopiero po 10 dniach spóźnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu bieżesz dwie tabletki? no @ powinnam dostać 13.08 w niedziele, w poniedziałek robłam test ale wyszla jedna krecha. czyli radzisz żebym sie jeszcze wstrzymała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam na imię Agnieszka. ewerlast moze faktycznie ci sie poprzesuwało ja ostatnia@ mialam 5 albo 6 sierpnia, co do kwasu to biore od 2 tyg ale jedna tabletke a wczoraj gin mi kazał kupic folik i brac jedna dziennie monisia no nie wiem ja robiłm dopiero po tyg spózniającej sie @ ale w sumie jak od niedzieli nie masz to moze juz cos wyjdzie jak zrobisz jutro rano, sprubój wkońcu pare dni minęło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jak byłam pierwszy raz u gina czyli 6 września, a więc to było wtedy jak mi się 10 dni @ spóźniała, a test wyszedł mi pozytywny, tylko ta drgua krecha była bardzo bladziutka. A na USG nic nie było widać, badań z krwi wtedy nie miałam jeszcze, więc gin nie bardzo miał jak potwierdzić ciąże, więc jej nie potwierdził i nie wykluczył też, ale kazał zwiększyć dawkę kwasu foliowego do 2 tabletek dziennie. Pewnie dlatego, że w pierwszych tygodniach najbardziej rozwija się zarodek, jego najważniejsze organy i zamyka się cewa nerwowa. Przy następnej wizycie zapytam czy dalej mam tak brać. Uciekam dziewczynki do pracy jeszcze 3 dni do weekendu i wolnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA też jestem Agnieszka - Folik to kwas foliowy też go biorę ale 2 tabletki raz dziennie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobie jutro rano jak nic niewyjdzie to następny zrobie w przyszlym tygodniu,a jak znowu niewyjdzie to pujde do gina. ja biore kwas foliowy od 2 miesiecy. ja też uciekam do pracy.byle do 21 hehhehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Isabell23
Witam serdecznie! Staram się już drugi miesiąc o dzidziusia. Byłam 2 miesiące temu u lekarza i powiedział, że nie widzi przeszkód z zajściem w ciaże, że pojawiają mi się pęcherzyki i jest ok. Jakoś za pierwszym podejściem się nie udało mimo usilnych starań. Jutro powinnam dostać @ i to jest drugi miesiąc starań. Jakoś się martwię, w zeszlym miesciącu czułam wszystkie objawy ciąży hehe chyba podświadomość u mnie jest b. silna. Teraz poprostu wiem, że bolą mnie piersi już od tygodnia i mam dużo przezroczystego, ciągnącego się śluzu, ale obawiam się, że miesiączka i tak jutro przyjdzie. U Was jak jest ze śluzem przed miesiączką? Ja zawsze miałam 2 dni suche na maxa. Piszę do Was bo samej z tymi zmaganiami ciężko a partner hmmm w milczeniu raczej znosi czekanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isabel ja mam duzo sluzu ale bialego i nierozciagliwego zobaczysz jak nie przyjdzie @ to poczekaj pare dni i zrób test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia, tak to prawda, że jedziemy na tym samym wózku:):) Ja też jutro robię test, mąż przyjaciółki mi kupił jak wracał z pracy mi się nie chciało jechać specjalnie do apteki, kupił mi jakiś QUIXX, pierwszy raz widzę taki test na oczy, wiecie a w moim przypadku to prawda, bo w każdym cyklu od1 do 4 testów robię:):):) One dla mnie naprawdę powinny być refundowane:) Monisia także jutro się testujemy:):) Agnes apropos tego śluzu, białego ale nierozciągliwego, to mialaś tak zawsze przed @, czy teraz na początku ciąży tak masz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×