Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Hej Kochane, Monisia- jesli chcesz, miec podpis pod swoimi postami, to musisz wejsc w moje konto, ponownioe sie zalogowac i tam bedzie miejsce do wpisania:):) Isabell23 - Gratuluję!!!!!!!!!!!!:):):) Ar.CT - ja też pisąłam do Aristy, ale mi nie odpisała. Może nie miala czasu.. Niech sobie śpi:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie W końcu wolny wyczekany upragniony weekend :) Ładną pogodę mamy, więc i nastrój nieco lepszy. Póki co odpoczywam, a potem zabieram się za porządki i pranie. ;) Miłego weekendu kochane 👄 Isabell - gratulacje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast kto ma wolne to ma ,ja niestety caly weekend pracuje :( noi juz musze spadac papap milego dzionka wam zycze. pogoda zeczywiscie piekna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, ja wlasnie sie wywlaklam z lozka, w nsumie to tylko na chwilke zeby kompa przyciagnac do siebie.... cholercia przeziebienie mnie zlapalo, z nosa leci, zle sie czuje... br.... swietnie, spac nie moge, a mialam sobie pospac, bo maz w pracy, mialam wypoczac, a nie moge..... przez glupi zatkany nis... isabell gratulacje.... everlast-wiem co czujesz w koncu weekend.... mozna wypoczac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leze w lozku bo sie zle czuje, i chba ide sniadanko syzkowac trzeba podkarmij moja fasolke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty co porabiasz kochanienka... widzialam ze jeszcze @ nie dostalas....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Ar.Ct nie wiedziłąma, że odpisałaś, no @ nadal nie mam, pod koniec miesiąca ide do gina, niech mi robi wszytskie badania.. Poczekam, mam nbadzieję, ze do końca września @ przyjdzie. Nie chce iść przed okresem, bo przepisze mi luteinę i taki bedzie finał, a tak po @ będzie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, nie szkodzi.. ja sie wzielam za sprzatanie.. troche kurze powycieralam.... no wiesz ja bym az tak dlygo nie wytrzymala... nie wiem jak ty to robisz..... a myslalas o tym ze moze ze stresu nie masz @ wlasnie dlatego ze ci sie spuznia sie stresujesz i jeszcze bardziej ci sie cykle przedluzaja? a nie chcesz sobie wywolac tak jak robilas w otatnic cyklu i idz do gina na badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemka :D Pokoik dla malej naszykowany :) Lozeczko pachnace czeka, posciel poprana, wyprasowana, ulozona. Ubranka w kosteczke, wanienka umyta, mata edukacyjna czekana ucznia :D Przewijak rozowiutki lsni :) Ciekawe kiedy "dojrzale jablko spadnie z jabloni" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie mogloby spasc juz dzisiaj, jestem w 1000% gotowa.... dianka jak sie czujesz kochana? ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czuje sie aktualnie dobrze, żadnych skurczy, boli... Wczesniej mi noga zdretwiala - stracilam w niej czucie! Na chwile. Siedzialam na niej robiac sobie manicure :D A przed chwila, to chomiczkowi "Tuptusiowi" zmienialam wiory :) Skocze po jablko do lodowki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach, smaka sobie narobilas, mowa o jabluszku, i jabluszka sie zachcialo.... mnie przeziebienie zlapalo, zle sie czuje, spac nie moglam, jak zawsze w sobote spie do poludnia tak dzisiaj obudzilam sie o 8 rano i nie moglam zasnac, bol glowy, zawalony nochal...... to sie wzielam za sprzatanie..... teraz nie mam sily na nic...... dianka moze ty wiesz, czy nam kobietkom w ciazy mozna brac cokolwiek na przeziebienie, czy bardziej domowe sposoby....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pamietam ze cos pisalas ze ciebie przeziebienie zlapalo jakis czau, czym sie wyleczylas? juz sie lepiej czujesz, w sumie kilka dni temu mylas okna to pewnie juz sie czujesz okay..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja droga, jestem specem od przeziebien w ciazy, pozniewaz juz 3 razy bylam przeziebiona (2 razy tak porzadnie) w ciazy, i nie chcialam sie nawet tymi "bezpiecznymi" lekami faszerowac, wiec polecam: Lezenie w lozku i pocenie sie :D Picie herbaty z duza iloscia cytryny i miodu Na noc cieple mleko z czosnkiem Grube skarpety! i ubranie, co by nie zmarznac Przejdzie Ci po 3 dniach :D Jak sie dostosujesz do powyzszych punktow :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wczoraj mylam. Juz siewyleczylam przepisem powyzej :D Ale herbata z tymi dodatkami to muuus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to powiem ci ze cieplkapsiuchy na nigach, szlafrok na plecach, herbatka z cytryna zaliczona, zaraz druga bedzie.... tylko nie jestem przekonana co do mleka z czosnkiem..... jak czosnek robisz, wyciskasz czy wrzucasz kawalki i i gotujesz z mlekiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja za czosnkiem nie przepadam... ale wlasnie mama mi powiedziala zebym tabletki czosnkowe kupila..... moze pyjde na tym a mleko z miodem przed snem bede pila....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny te choruteńkie i te zdrowe 👄 Dianka to musi być fajne uczucie jak pokój już cały wyszykowany :) To już na dniach się stanie ;) ARCT - a kiedy Ty masz wizytę u lekarza? Już się zapisałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek rozgniatam widelcem idaje na dno kubka, mieszam z mlekiem goracym i wypijam samo mleko, lekko slodze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej evrlat... tak zapisalam sie do lekarza na 8 pazdziernika, troche czasu jeszcze mam, ale tutaj tak jest, ze czekaja na polowe 7 tygodnia z badaniami i usg zeby co kolwiek bylo wiadac.... no ale bylam w innym miejscu sie dowiedzien moze tutaj wczesniej mnie wybadaja..... w poniedzialek bede wiedziec.....jestem z nimi umowiona.... na poniedzialek ale nie badanie, takie zapoznawcze itd...... zamieszanie..... cala ameryka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianka wlnie mama tez mi tak samo powedziala, ale ja juz probowalam i nigdy nioe udalo mi sie wypic.... takze pujde za tabletkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - ja też stosuje te wszystkie specyfiki jak jestem przeziębiona, tata zawsze robił mi w termosie herbatę z cytryną, albo rumianek z cytryną. Mama przychodziła mierzyć gorączkę i dać buziaka, ahhh jakie to fajne czasy były, jak się z rodzicami mieszkało....ale mnie wzięło na sentymenty ❤️ No, ale człowiek w końcu musi dorosnąć i zacząć samodzielne życie i założyć swoją rodzinkę, mimo wszystko miło się to wszystko wspomina... :) Ja też już posprzątałam, jeszcze rozwieszę ostatnie pranie jak się skończy prać i dokończę sałatkę z tuńczykiem, na którą wzięła mnie ochota. A zjadłam już dziś, talerz zupy grzybowej, talerz bigosu i pączka plus orzeszki, teraz będę wcinać sałatkę z tuńczykiem. Czy Was w ciąży też głowa bolała?? Bo mnie pobolewa codziennie, nie jest to może jakiś przeraźliwy ból , ale tak po prostu pobolewa.... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - w sumie to dobrze, że idziesz 8 października, przynajmniej nie będziesz się stresować tak jak ja, że jeszcze nic nie widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×