Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Witajcie 🌼 wpadka - objawy które napisałaś mogą wskazywać ciąże, ale nie muszą...jak chcesz być pewna to zrób test, a najlepiej beta hcg z krwi, który da Ci większą pewność, nie ma co zwlekać, bo jeśli jesteś w ciąży, to konieczna jest szybka wizyta u lekarza, który Cię zbada i wytłumaczy Ci co i jak. Ważne też jest byś przyjmowała kwas foliowy. Trzymam kciuki i pozdrawiam :) MoniaKat - za Ciebie również trzymam kciuki, może wreszcie ten topic się odczaruje i przybędzie nowych ciężarówek ;) monisia - wizyta u gina już blisko, pewnie dostaniesz luteinę i niech Ci coś przepisze na wyregulowanie cykli. lolcia - miło Cię z nów widzieć i to z dobrymi wieściami :) Cieszę się razem z Tobą i mocno trzymaj kciuki, zaglądaj do nas i pisz jak się czujesz. Nie opuszczaj nas. czarna - a Ty nie masz dziś zajęć na uczelni? Ja mam wolny ten weekend, a następny uczelnia. Zabieram się cały tydzień za przepisanie notatek, ale ciężko mi to idzie :O Teraz czekam na "Mam Talent", a potem na program który leci na Travel&Living o kobietach, które urodziły z zaskoczenia i nie wiedziały, że są w ciąży o 21:00 to leci, ciekawa jestem, niby medycyna wyjaśnia takie przypadki hmmm. Miłej soboty 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i grypa mnie dopadla... w sumie bardzo mocne przeziebienie, lub pocztek grypy, to mi lekarz powiedzial, przepisala mi leki na grype, zeby jej zapobiec.... czuje sie okropnie, leki beda w aptece za jakas godzine.. ogolnie mam bol glowy, bole miesni, kaszel, bol w klatce piersiowej, stan podgoraczkowy... dziewczyny trzymajcie cie cieplutko i uwarzajcie na siebie, ja nawet nie wiem z kad zlapalam ta grype bo nie mialam kontaktu z nikim kto byl nawet przeziebiony, chyba moj organizm jest oslabiony i prezeziebienie zmienilo sie w grypke.... bede was czytac puzniej... teraz nie mam sily nawet na to zeby napisac cos wiecej czy poczytac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - kuruj się kobito, ja już prawie wyszłam z przeziębienia, też długo się męczyłam a praktycznie z domu nie wychodziłam i też nie wiem skąd mogłam złapać jakiegoś wirusa. Także leż i wygrzewaj się, nie wychodź teraz nigdzie. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy cie lolci i strasznie sie ciesze ze ci sie udało, teraz dbaj mocno o siebie i zagladaj donas czesto i opisuj wszystko na bieżąco. artc ty leż w łuzku i sie kuruj bo z tymi grypami tera to niebezpiecznie, zwłaszcza potym co sie w tv słyszy. no jutro niedziela i po niedzieli poniedziałek i w poniedziałek do lekarza,napewno dostane cos na wywołanie @ potem jeszcze jakies badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, zapraszam na N-K- są fotki z dzisiejszego dnia :) A poza tym wielkie gratulacje dla Lolci, kobieto, bardzo sie, cieszę :) Ja sie testuję w poniedziałek, trzymajcie kciuki, chyba, że cos mnie zaskoczy..... nie mam siły pisać, napiszę jutro... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolcia GRATULACJE... zeczywiscie wrocilam z wielka nowinka, zycze powodzenia i szczescia.... everlast monisia - leze w lozku i sie kuruje... juz sie troche lepiej czuje, dzwonilam do lekarza, leki przepisala, co by zapobiedz porzadnej grypie, ale chyba to juz pisalam.... moniaKat trzymam kciukaski zeby w poniedzialek test byl pozytywny... monisia - w sumie tez wyszedl negaywny, co to moze byc, no ale trzymam kciukasy zeby w poniedzialek sie u lekarza powiodlo i zeby wszytsko bylo okay u mnie godzina 16.30 a ja do tej pory zjadlam dwie kromki chleba z maslem, tak sie zle czulam ze nic nie jadlam, no a teraz lepiej mi i zglodnialam, mezulek pojechal do tescioof na obiadek i ma mi cos przywiec, tesciu sie martwi o mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - ale sobie fryzurkę zrobiłaś :):):) Świetnie w niej wyglądasz zdecydowanie korzystniej i kolor też na plus. A Ty chodzisz na solarium, czy na tym zdjęciu taka opalona wyszłaś ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - o jedzeniu to mi nie pisz, bo ja dziś tego pochłonęłam mnóstwo. Na obiad to robiłam non stop dokładki i w końcu zjadłam 4 talerze zupy. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia super przemiana, świetnie wygladasz w tej nowej fryzurce i Emilka też super dziewczynka. Ja tez powrzucam nowe tylko musze przegrać od brata,bo troszke popstrykaliśmy ostatnio. ja to juz od kilku dni obiecam sobie ze niebęde jadła kolacji ale cos mi sie nieudaje,zwłaszcza jak mam popołudniówki w pracy i przychodze głodna do domu.dziś sobie obiecałam że niezjem i zjadłam bo S zrobił rybke z cebulką w sosie pomidorowym mniam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monisia - aaaaaaaaaa smaka mi narobiłaś :P. Ale nie będę jeść już o tej godzinie czuję się taka pełna, zresztą nie mam rybki w lodówce :P Za to mam piękny powiększający się cellulitis sięgający od tyłka do kolan :O czemu on się tak powiększa? :( Słyszałam, że to z powodu zatrzymania wody w organiźmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smaruje, raz oliwką, a raz specjalnym kremem na rozstępy dla kobiet w ciąży, na cellulitis nie stosuje kremów, bo czytałam, że nie można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - czytalam ostatnio o tym celulitis, podobno sa kobiety ktore w ciazy maja wiecej celulitis nic inne, ale jesli nie mialas go przed ciaza to po porodzie zniknie, wiem ze nie pomoga moje slowa, ale nie martw sie, zniknie! Niewiem jak z kremami, Bo ja uzywam tylko oliwki, ale napewno znajdziesz cos co jest bezpieczne dla kobie w ciazy na celulitis! Poszperaj w sklepach :) ja dzisiaj juz troche lepiej, wczoraj wzielam leki po raz pierwszy, troche mnie ulotka zniegierpliwila, pisze ze jak ciaza to z lekarzem rozmawiac, ale lekarz we o mojej ciazy I przepisal, takze wie co robi pozatym nie mialam nic ze skutkoof ubocznych, jak zawroty glowy czy bole brzucha czy problemy z oddychaniem, nie wiem po co ONI to wszystki wypisuja na ulotkach dolaczonych do opakowania, chyba zeby nas straszyc! A z drugiej ztrony na wszystkim jest napisane zeby kontaktowac sie z lekarzem, nawet na tych lekach ktore sa dozwolone, Chyba dlatego ze w razie jak ciaza jest zagrorzona czy na podtrzymaniu zeby nie dawkowac sobieblekoof tylko miec opinie lekarza, jaka dawka I czy mozna! A gadam I gadam, po calym dniu spa ia w dzien wczoraj, dzis sie obudzilam o 6.30 I spac nie moge! A ja taki spioch! I gadam co mi na mysli! MoniaKat nie patrzylam jeszcze na zdjecia. Ale zaraz zajrze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniakKat no no rzeczywiscie zmiana niezla, super, odmieniona mamusia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie 🌼 Uwielbiam niedzielę, bo zmienia mi się wtedy tydzień ciąży, więc zaczynam 16 tydzień i wyczekuję pierwszych ruchów. Póki co cisza... ;) Gotuję rosół, który też uwielbiam mniam mniam :) Miłej niedzieli u nas znowu słoneczko i nawet całkiem ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast..... rosolek..... ja dzisiaj dostalam pozwolenie od meza 'lekarza' na wyjscie z lozka i pojechanie wlasnie na rosolek do tescioof.... ale mi cholera z nimi dobrze, jak nie ugotuje to mam obiadek u nich.... zyc nie umierac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrucilam niedawno ze szkoly i jestem padnieta lolcia GRATULACJE bardzo sie ciesze ARct dbaj o siebie i faoslke i duzo odpoczywaj, ta wstrętna grypa moniakat super fotki i sliczna fryzurka monisia nie przejmój sie nastepny napewno pokarze 2 kreski ewerlast ja tez ostatnio zauwazylam u siebie cellulitis na pupie, przeraża mnie to lece odpoczywac bużka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja tylko na chwilke bo jestem u brata i zakosiłam mu kompa zeby dowas zajzeć, przypominam że jutro ide do lekarza, jak wruce to zdam wam cała relacje. monia czekmy na wynik testu jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny Tak mnie korciło, zeby zrobic dziś test, ale juz takie fazy przerabiałam......wiec zrobie jutro :) Dziękuje Wam bardzo za komplementy, niestety to jedyne moje zdjęcie z tego wyjazdu, głównie moje dziecko zawsze jest obfotografowane, a jakby Wojtek wziął sie za fotografowanie mojej osoby, to mała mogłaby nam zwiać- ona teraz jest w wieku, gdzie wydłuza sie smycz- buduje sój własny świat i uczy sie samodzielności....troszku ją wczoraj przewiało, bo nie chciała w czapce chodzić, wiec mamy dzis katar, tzn ona ma, a ja ją leczę, więc cały dzień usmarkany :) Nie jest żle, poza tym, ze sama muszę jej odciągać katar, a to dla mnie tragedia..... Wojtek w pracy 3 dni z rzędu, wiec jak mnie do wariatkowa nie zawiozą to bedzie dobrze...... Monisia, ciekawi mnie co i jak z Toba i dlaczego ten cykl taki długi, zaczynam też mysleć, ze u mnie jest podobnie......już poprostu nie potrafie zyc nadzieją, bo potem przychodzi rozczarowanie i jest kicha na całego. Lolcia a który to tydzień??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- z tymi fluidami grypowymi na forum to niestety chyba tak jak z ciążowymi- przełażą przez kable jakimś cudem:P Ja się dzisiaj też rozłożyłam i to równo! Stan podgorączkowy, w porywach 37,7, kaszel, katar... standard. Zrobiłam sobie domową kurację- syrop z cebuli, miód lipowy, mleko z czosnkiem i miodem, syrop malinowy. Znalazłam też specjalny syrop dla kobiet w ciąży...Ale na tym sprawa się kończy. Niestety, mąż poszedł specjalnie do apteki, by poradzić się farmaceutki, co ewentualnie mogłoby mi pomóc na obniżenie gorączki i ogólnie na grypę- jest weekend, do lekarza pewnie trafię jutro( w najlepszym razie) lub nawet pojutrze, a czekać na rozwój choróbska nie ma co... No ale pani farmaceutka stwierdziła, że nie mogę brać praktycznie NIC! Apap? Wykluczone. Nawet Vick WapoRub, który przecież tylko się wciera lub inhalacje robi, powiedziała, że nie... Mam ją w dupie. Wzięłam apap i w sumie nieco mnie uratował. Pilnuję, by nie brać za dużo, ale coż brać muszę, a mój gin. stwierdził, że mogę brać leki na paracetamolu- apap jest na paracetamolu, poza tym dość dobrze działa u mnie i na ból i na gorączke. Najlepsze( raczej najgorsze) jest to, co powiedział mój mąż- że jak na zapobieganie przeziębieniom to nie ma nic, a jak już się taka ciężarówka rozchoruje, to lekarze antybiotyki przepisują... Głupie to nieco, nie sądzicie? P.S. Lolcia- serdeczne gratulacje! Cieszymy się wszyscy i mamy nadzieję, że teraz wrócisz do nas na duuużo dłużej:* Monisia- nie martw się jeszcze tą jedną kreską... ja taką ledwie widoczną, że w zasadzie tylko ja ją i mąż tam widziałam, zobaczyłam w 5 tygodniu ciąży, a taką nieco mocniejszą, która widzieli już inni- to pod koniec 6 tygodnia. Także jeszcze nic straconego. No ale idź do ginka, on pewnie wszystko Ci powie... A nawet jak jesteś w ciąży, to się o tym dowiesz z pierwszej ręki;) Pozdrawiam Was serdecznie i nie chorujcie, dziewuszki:* P.S.2. Zastanawiam się, jak się czuje mój dzidziuś, skoro jestem przeziębiona... Mam nadzieję, że lepiuej, niż mamusia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. 3. Co do cellulitu- nie mam, nigdy nie miałam. Co do rozstępów- niestety, biust powiększył mi się na tyle, że smarowanie oliwką nie pomogło:( Na prawej piersi mam z dwóch stron po 3-4 czerwone prążki... Na lewej na razie dwie... Trudno. Tak to jest jak ze średniej krajowej 75B przejdzie się na miseczkę E w tak krótkim czasie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista - mi gin też powiedział, że jedynie można brać paracetamol, czyli apap, codipar lub po prostu paracetamol. Ja też wzięłam 2 razy na ból głowy. :) Szczęściara jesteś, że nie masz cellulitisu :) Ja nie mam rozstępów na piersiach, choć może wszystko przede mną? Mam nadzieję, że nie, ja mam rozmiar 75A, więc malutkie, a teraz trochę się zwiększyły, ale nie o tyle by zmieniać biustonosz, wyglądają po prostu na pełniejsze :D Chodzę w tych co mam tylko druty wyciągnęłam, bo mnie uwierały :P MoniaKat - trzymam kciuki za testowanie i czekam na wieści. 🌼 monisia - czas szybko płynie już jutro wizyta u gina i wszystko się dowiesz, powodzenia 🌼 agnes - jak u Ciebie z samopoczuciem? Przybrałaś coś na wadze? Buszek się zaokrąglił? 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze napisałam taka ladna wiadomośc do was ale mi ja zjadło :(:( no nic zaczne od nowa :) Everlast celilitem sie nie przejmuj ja tez mam i pewnie tez mi sie powieksze i do tego pojawia sie u mnie rozstepy tu i ówdzie:( A.R_CT Arista wy kochane sie kurujcie odpoczywajcie i niczym sie nie przejmujcie bedzie ok:) monisia647 a ty negatywnym testem sie nie przejmuj zobaczysz co powie lekarz i oczywscie odrazu napisz co takiego stwiardził MoniaKat trzymam kciuki za pozytywny tescik:) a ja jestem w 2 tygodniu i 4 dniu jeżeli liczyc od prawdopodobnego zapłodnienia a w 5 tygodniu i 1 dniu jeże;i chodzi od ostatniej@ to sa tylko moje wyliczenia jeszcze nie potwierdzone przez gin a do niego wybieram sie jutro ale dopiero na 18 45:( tak ogulnie to czuje sie średnio doskwierami ból piersi i czasem ciągnący ból brzuch i jajników ale to podobno normalka i o dzwo mam juz chyba mdłości jeszcze nie takie straszne ale jednak odczówalne najczęsciej rano i wieczorkiem a i oczywiście zero ochoty na jakiekolwiek sex muj mąz to normalnie taki struty c chodzi że szok ....:( ja narazie toszke sie boje zeby suie znów ta straszna sytuacje nie powturzyła ale jestem dobrej myśli nawet odmawiam taka specjalna modlitwe sw gerarda oipekuna matek:) może on coś pomnoże:) a tak po zaty to jest doś dobrze studiuje zaocznie w krakowie co 2 weekend zobaczymy jak teraz sobie poradze:) pozdrawiam i mocno całuje:*oczywiście ja i moje kruszynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć.... Lolcia szczere gratulacje i witamy w gronie ciężarówek, Ja dzisiaj do lekarza na badania 4d o 14:30 już nie mogę się doczekać....a zrazem strasznie się stresuje, tak bardzo jak kazda mama chcę zeby było ok ...jak będę miała jakieś fajne zdjęcie to je od razu wkleje oby mały o ile się okaze ze to chłopak da się sfotografować :D a wszystkim dużo zdrówka życzę, ja jak na razie trzymam się !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a więc jestem juz po wizycie,otuz tak, Ten lekaż to mi cały czas robi nadzieje, bo powiedział że jeżeli w tak długim czasie miesiaczka niewystąpiła to poprostu przy długich cyklach to jest normalne, ale ze owulacja wystepuje nawet trzy razy tylko poprostu nie było krwawienia i ze są szanse jeszcze na to ze mogłam zaciążyć jak sie oczywiscie kochałam w tych dniach, ale niebył w stanie obliczyc kiedy była ta owulacja jak była.Wypisał mi luteine, mam brac codzienie przez 10 dni po dwie tabletki i na 4-5 dzień powinnam dostać @,jak dostane @ to po skończonej miesiatce mam wpaść do niego na cytologie. a jak niedostane to znaczy ze jestem w ciąży i mam poczekac 10-14 dni i powtuzyc test. a co do tej owulacij to ja ostatnio miałam przez pare dni sluz taki owulacyjny ale nieprzyszło mi nawet to do głowy ze to moze byc owulacja i sie niekochalismy nawet w tych dniach. wczoraj troszke jeszcze tego sluzu miałam,S chciał sie poprzytulac ale mu odmówiłam bo myslałam ze bede badana dzisiaj, a ja tak nielubie przed pujsciem do ginka sie kochać. jeszcze zapomniałam lekarzowi powiedzieć ze skoro te testy pokazują cały czas jedną kreske to czemu mnie kłuje w jajnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniakat zrobiłaś test? pisz bo umre z ciekawości. scherza to czekamy na relacje z twojej wizyty. dziewczyny a powiecie mi czy jak bede brała tą luteine to normalnie mozna przyniej wspołzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×