Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

no juz sobie poczytałam jak to było u ewerlast. ewerlast czyli ty zrobiłaś test w 42 dniu i ci juz wyszły dwie krechy,umnie jutro jest 46 dzień wiec w sobote mysle ze cos wyjdzie. dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kochane Ja wczoraj wieczorkiem już padłam, bo sprzątaliśmy jeden pokój, wynosiliśmy wszystkie rzeczy i zdzieraliśmy tapety z ścian. Dziś malowanie sufitu i jak zdążymy to jeszcze tapetowanie. Miłego dnia. monisia ja bym już testowała. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na wszelki wypadek poczekam do soboty. lece do pracy,niech dzień szybciej zleci. a wy PISZCIE!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak u Was, ale dla mnie ta pogoda jest dobijająca :O Jest dopiero po 14 a już jest tak ciemno i szaro...masakra i spać się chce :O Brakuje mi energii, boli mnie gardło czekam aż się obiad zrobi potem jak się uda to mała drzemka, a po drzemce znowu robota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć mnie ta pogoda też dobija, do tego stopnia ze nawet nie poszłam dzisiaj do pracy a co tam....... kot wstał tylko na jedzonko a tak cały czas spi widac ze tez mu nie słuzy jesien..... mam nadzieje ze chociaz dzidzi ma sie dobrze :d cały czas ją dokarmiam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! U nas za to sliczna pogoda, cieplutko, jak narazie sloneczko za porannymi chmurami, ale mam nadzieje ze wyjdzie zeby sie z nami przywitac! Everlast I inne dziewczynki, zazdroszcze ze Macie remonty czy przemeblowania, czy przeprowadzki, ja z mezulkiem narazie mieszkamy w jednosypialniowym apartamencie, w sumie dla nas rozmiarem okay, ale jak dzidzia sir pokarze to jeszcze dodatkowy pokoj I wiecej miejsca mieszkalnego I szafowego by sir przydalo, no ale jestem dobrej mysli I do lutego-poczatku Marva napeewno bedziemy w stanie przeprowadzki!!! Monisia czas zleci jak glupi, oby @nie przyszla, I tez juz z nieciwepliwosci czekam do soboty, tak jakbym to ja sie testowala! Trzymam kciukaski!! Scherza tak trzymajcie jak sie nie czujesz na silach to warto w domku zostac! Ja tez teraz mam takie dni, ale trzymam je na te puzniejsze miesiace a wiec ze w zime bedzie ich duzo, a to snieg nas zasypie a to przeziebie wtedy bede leniuchowac, w sumie I tak duzo wolngo mi sie zapowiada, jak nigdy! Tydzien pod koniec listopada, potem prwie dwa tygodnie pod koniec grudnia az do stycznia ktoregos tam, takze bede leniuchowac razem z wami!!! U mnie samopoczucie okay, dzisiaj rano myslalm ze mnie ku*wica strzeli jak pomyslalam ze musze znoof dresy zakladc, bylo wygodnie I dalej jest ale juz mi sie tak znudzilo, wyszukalam spodenki z czasow kiedy mialam okres ze przytylam ale co z tego jak guzika nie moglam zapiac, tak mi rano brzusio wywalilo, nie chciala uciskac, Mimo tego ze biordoofki to za ciasno mi bylo!!! Takze wybieramy sie na male zakupki dzisiaj, zakupie sobie jakie fajne materialowe spodnie, nie dresowe Bo na sama mysl mnie juz mdli, I bedzie okay, moze jak znajde cos fajnego to nakupie wiecej ale zamiar mam tylko kupowac portki! Mam pytanie do was ciezarooweczki, czy Macie czasem takie dziwne mtowienie w nogach, ja np kal biore prysznic to po jakins czasie tak jakby noga zdretwiala I mrowku by zachszanialy po nogach I czasme po brzuchu.... Nie wiem czy dlatego ze calkiem dlugi stoke pod prysznicem, ale wchoraj jak bylam na spacerze to tez mnie mrowilo! Dziwne to takie, jak nie przetanie to bede dzwonic do lekarza! Jakbyscie mogly dac znac czy Macie cos takiego?! Pozatym plecki mnie bola, ale to to prze nachylanie sie I spacerowanie z wozkiem jakos chyba krzywo chodze ze plecy mnie bola! Oooo I wczoraj zauwarzylam ze naczynka, tzn takysle, takie czerwone planking mam na piersiach, nuc powarznego ale nigdy nie mialam czegos takiego, takjagmy ktos probowal Malinke mi zrobc ale w lini.... Ah o tylko z takich ciekawostek..... Please dajcie znac na trmat tych nog I mrowienia!!! Niepokoi mnie to troche!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siema moje dziewczyneczki:):):):):) No troszkę popisałyście:) U mnie masakra, coś mi się z okiem dzieje, wczoraj wieczorem swędziało mnie tak jak na jęczmień... Potarłam mamy obrączką, ale rano wstaję a oko spuchnięte i nie mogę otworzyć, poprzykładałam sobie rumianek... Trochę przeszło, dziś rano wstaje, to samo, do tego oko sklejone... Pojechałam rano do lekarza rodzinnego z zapytaniem co robić, czy jechać do okulisty czy co.. Przepisała mi maść, powiedziała, że jak nie przejdzie to w czwartek mam jechać do okulisty :/... Nie widzi mi się to.. Oko spuchnięte, tak jak by mi ktoś przyłożył nieźle.. U mnie dziś 27 dc, za kilka dni @ dostane, wiem, że dostanę bo luteinę biorę... Tzn brałam do wczoraj, teraz czekam... I pierwszy miesiąc leczenia, można p[powiedzieć, że jest już za mną. Wiecie co, dal mnie teraz posiadanie dziecka, jest czymś dalekim, nieosiągalnym... Nie to żebym sobie wmawiała czy coś, ale tak czuje... Nie wiem dlaczego. Ale tak jakoś czuję Teraz kilka dni będę sama, kochaniu tek u siebie.. Odpoczywamy teraz od siebie:) Czasem sie przydaje tak odpocząć od siebie, mam teraz czas dla siebie.... te 2-4 dni. Monisia moja kochana szaraczko, poczekaj do soboty, przynajmniej będziesz miała pewność, nie ma co się srać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artc ja nie mam takiego mrowienia, ale mysle ze kazda cięzara ma swoje dologliwości, więc na zapas się nie martw..... CzARNA witamy z powrotem..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczyny ARCT- jeśli mrowi, to moze to byc nacisk macicy na jakiś nerw w kręgosłupie, poza tym odradzam Ci długie gorace kąpiele, również pod prysznicem. Je sli to mrowienie to pewnie nic poważnego, ale skonsultuj to z lekarzem- koniecznie. Jeśli to by było swędzenie, to gorzej...... Czarna, ja miałam 2 tygodnie temu takie jazdy z okiem, zatarłam czymś i najpierw było spuchnięte, a potem czerwone dosć długo- wyglądalam dziwnie.... :) fajnie, ze się odezwałaś. Everlast, mnie też ta pogoda dobija i cały czas bym spała, normalnie nie wiem co sie ze mna dzieje, ale nie piję kawy i non stop chce mi sie spać. A teraz piję winko :) i czekam na mojego W. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo winka tez bym sie napiła ale wole jednak nie.pocieszam sie kolą czarna co do tego oka to ja tez tak kiedys mialam ale to bylo dawno jakies 2-3 lata temu.była z tym u lekaża i przepisał mi masci ale niepowiem ci jakie bo niepamiętam. noi dzień zlecial jeszcze 3 dni i sie wszystko okaże.ale jestem dobrej mysli. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej nurtuje mnie to co napisala MoniaKat. Moniu coz tym swedzeniem??bo ja jak czesto stoje bez ruchu (najczesciej zdarza sie to pod prysznicem) to nogi przykostkach robia sie czerwone i swedzą. zastanawiam sie co to moze byc jakies problemy z krążeniem??wiesz cos o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - wlasnie, naposz cos wiecej, ja mam wrarzenie ze to swedzace I drapac drapie, nie pomaga ale zawsze cos.....Prysznicem nie sa az tak gorace ale zmniejsze ciepla wode I zobaczymy mam nadzieje ze jednak to nic wielkiego, tylko please napisz co I tym swedzebiu, musie nogi nie robia czerwone ani nic..... Tylko te mrowienie.... Dzisiaj sie zwolnilam z pracy, w domu bylam I 15.30 I jak poszlam spac takdopiero wstalam a jest juz 20, straszne zle sie czolam straszny bol glowy, ciezko bylo ja utrzymac w gorze, dziwne uczucie w rzoladku, jakbym miala zaraz wymiotowac, dreszcze, no I przyjechalam I spalam, troche mi lepiej, kochanie wlasnie pojechal do sklepu po jakies produkty na kolacyjke, od polodnia nic nie jadlam takze moglabym cos przelasic przed nocnym snem! Pozdrawiam I czekam na odpowiedz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w nowy dzień,pozwolilismy sobie na dłuzsze leniuchowanie bo wolne,chatka ogarnięta,rosołek sie gotuje, i jakis spacerek albo w odwiedzinki do brata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT - ja wyczytałam, że mrowienie w nogach to jedna z dolegliwości ciążowych, pytanie jak często się to zdarza? Może być też związane z niedoborem jakiegoś minerału, żelaza, magnezu... Ja osobiście nie mam takich dolegliwości wiem, że w zaawansowanej ciąży dochodzą jeszcze obrzęki nóg, żylaki itp. Poczytaj sobie ten artykuł, jeśli mocno Cię to nie pokoju to tylko wizyta u lekarza. My możemy jedynie przypuszczać, ale diagnozy nikt nie postawi. http://www.we-dwoje.pl/wplyw;ciazy;na;nogi,artykul,6431.html http://www.kardiolo.pl/mrowienia.htm Uciekam, bo mam trochę roboty. Muszę ugotować jakiś obiad i zrobić sałatkę. Zajrzę później, odpoczywajcie dziewczyny w ten wolny czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ARCT- nikt przez net nie postawi Ci diagnozy, musisz zrobic badania i z wynikami do lekarza. Przydałaby Ci się tez ksiażka o ciaży, taka tydzień po tygodniu, ale w necie mnóstwo tego :) Fobisiunia, a TY jesteś w ciaży??? Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - nie jest czesto, zazwyczaj jak biore prysznic! MoniaKat - wiem ze diagnozy mi nie wystawisz perzez neta, ale mozliwe ze ktorac z was miala cos podobnego I sie dowiadywala! To tylko pytanie nie ma sie czym denerwowac! Ja dzisiaj tez w domku, jak narazie, czuje sie teraz lepiej I planujejechac do pracy popoludniu Bo dzieciaki maja zajecia, chociaz wiem ze sobie tatus z nimi poradzi ;) Jak mi nie przejdzie do popoludnia to jade do lekarza I odrazu popytam o te mrowienie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jestem w ciąży.ale zaciekawilo mnie to co napisalas bo ja mam takie dolegliwosci choc w ciazy nie jestem (swoją drogą dzis przyszla@)...do tego dochodzi drętwienie nog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurna dziewczyny nie wyrabiam...... Mam takie zachciewajki, że masakra. Nienienawidzę dni przed @, jestem już tak pełna, że masakra, ale nadal coś jem.... Zawsze mamjakies zachciewajki, ale teraz to totalna masakra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak miałam przed @ a najgorszy był moment, kiedy już nie wiedziałam co mam zjeść,a na coś miałam smak, ale sama nie mogłam określić na co :O Teraz mam ochotę na chipsy, wcześniej jadłam je z dosyć często. Uwielbiam chipsy, zazwyczaj kupiłam dużą pakę i wcinałam całą...teraz też mi się chcę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa strona mi zginela.... nic wielkiego nie pisalam, tylko to ze szef mi kazal w domku siedziec i odpoczywac... dzisiaj zalozylam album pod tytulem "9 miesiecy" w kompie, i zrobilam pierwsze zdjecie brzusia.... nie wrzucam na nk bo jakos nie chce jeszcze pozprowadzac nowinki, rodzina i bliscy wiedza, reszta nie musi.... czuje sie juz lepiej, glowa przestala bolec, zglodnialam i zjadlam, w sumie znowu glodna jestem a to oznacza ze zdrowie wraca, i trzeba cos przekasic! oooo bralam prysznic, i w troche chlodniejszej wodzie niz zwykle, zadne mrowienie sie nie pokazalo, takze moniaKat mialas racje.... no ale zkontaktuje sie z lekarzem jutro dzisiaj sie nie dodzwonilam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to cały czas coś wcinam i ciagle głodna jestem az sie niepoznaje :) staram sie ograniczac słodycze bo potem mnie zeby bola ale ciagle mam nacos ochote,a mój S ciagle lata do lodowki i mi cos przynosi. dziewczyny miałyscie poprzesyłac fotki brzucholów,jak niechcecie na nk ani na forum to przypominam meila rudzi215@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to bym chciała żeby facet przynajmniej raz w roku miał @ i czuł sie tak jak my czujemy sie co miesiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to tak jak ja jem jem i ciagle glodna jestem... monisia wyslalam ci zdjecie mojego brzucholka, pierwsze w moim albumie... jak ktos chce to dajcie znac przesle... i ja tez bym wasze z mila checia zobaczyla... a.r_ct@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×