Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Arista - ja tez juz zakypialm album do wklejania I pisania w nic, Cale 9miesiecy I wiecej, narazie zbieram zdjecia na kompie bede tez prubowala wynalesc zdjecia dzidzi I wklejac obok zdjecia mojego brzucholka, fajny na to zdjecie z 11 tygodnia I zdjecie dzidzi jak wyglada w 11 tygodniu! Ale najpierw musze nazbierac zdjec I swoich a dzidziusia to w necie tego od groma jest! Narazie mam jedno zdjecie z 11t5d takze nie ma co wklejac pozatym USG chce tez zalaczyc do albumu itd!!! Jak bede miala tydzien wolnego po swietach to sie tym zajme I zaczne wymyslac I cudowac! Ja mysle ze ten patent z gumka nie wytrzyma za dlugi, niby wygidniej I luzniej, ale wcale nie tak superancko! Chyba sie zaopatrze w ciezaroofkowe portals dla swietego spokoju! Dzisiaj tak mi jeansy przeszkadzaja ze nie moge wytrzymac, chyba dzidzia wili jak mamusia w dresach paraduje calysmi dniami! A dziewczyny nie wiem co to jest ale godzin 5.30 a moj brzuch jakby 2 razy wiekszy! Cala woda ktora sie opilam w ciagu dnia, zatrzymana w organizmie nie daje mi spokoju, czuje sie tak opita I napompowana ze szok, wtedy gumka wylatuje ze spodni I laze w rozpierych, a do domu jak wejde to pierszego co razem butami zdejmuje spodnie! W sumie dzisiaj tak jak patrzylam na siebie to na upartego mozna by bylo powiedziec ze ja zaciazona! A sir rozpisalam! MoniaKat - ne wiem czy zle zrozunialamczy co, czy Ty @ dostalas czy tylko opisywalas ze wczesniejszej cykle tal byli ze mialas obiawy I @ przyszla a teraz nie zwracasz uwagi?! Aaaaaa zagubilam sie w tym co pisalas! W kazdym bardz razie kciukasy oby nie pzyszla!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no powiem ci czarna że ja też juz niemoge wytrzymac zeby zrobic test,ale jakos sie boje kolejnego rozczarowania,zrobie napewno przed weekendem,w poniedzialej mam umówiona wizyte u gina. a co do tych cyklów to może cie pobije hehe. wsumie kłucia w podbrzuszu i jajnikach jakoś mi mineły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze chcialam napisac ze smaka mam jak...... Hm.... Baba w ciazy ;) I wczoraj I dzisiaj na lunch mialam taka niesamowita mieszanke jedzenia ze glowa mala! Nie wiem jakim cudem moj rzoladek to wytrzymuje... Przyznam sue co zjadlam wczoraj na lunch: pol kanapki z maslem orzechowym I dzemem (mala sie ze mna podzielila) jogurt torbe malych marchewek kilka ogorkoof (korniszonoof) banana nie za duzo Bo jakos nie moge w siebie wladowac duzo na raz ale co za mieszanka, za kazdym razem co otworzylam lodoofke to cos wyciagalam dzisiaj za to tez kanapka z salatka z tunczyka z selerem jogurt kilka malych pomidorkoof i wlasnie wcinam marchewki jak moj rzaladek to wytrzymuje a dodam jeszcze ze wczora zanim dzien sir skonczyl oszamatalam jablko, kilka chipsoow I potem kolacje z mezem a po kolacji lody waniliowe z kawalkami czekolady ze ja jeazcze zyje! Sorki babeczki, co niektorym pewnie smaka narobilam ale musialam sie z wami podzielic swoon doswiadczeniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia dzieki za wyjasnienie - Bo ja naprawde czytalam jej wypowiedz kilka razy I nir moglam zrosumiec, gloofka cezaroofki ;) w takim razie monisia I monia kat, kciukasy moje zeby @ ne prZyzla I monisia zeby u ciebie byla to ciaza a nie jakas inna cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz sama za siebie trzymam kciuki zebto zadne chorubsko niebyło. arista super brzusio :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny :) U mnie już troszkę lepiej ataki kaszlu dopadają mnie w nocy, ale mam nadzieję, że jeszcze jakieś 2 dni i całkowicie mi przejdzie. :) ARCT - podziwiam, że jeszcze mieścisz się w swoje spodnie, ja swoje wyprałam i już odłożyłam głęboko na półkę, mam nadzieję, że trochę po porodzie do nich wrócę heheh. Też mam smaki, tylko słodkie za mnie chodzi, ale staram się ograniczać jak mogę i grejfruty pożeram. ;) scherza - też bym już chciała czuć chociaż te najmniejsze delikatne ruchy? Skąd wiedziałaś, że to właśnie to? Kiedy pierwszy raz poczułaś dzieciaczka? Tzn. w którym tygodniu? MoniaKat - trzymam za Ciebie kciuki, może tym razem się udało 🌼 monisia - wizyta już nie długo, czas szybko minie. :D To teraz ja wam wkleję linka do zdjęcia z moim brzuchem :D:D:D:D Nie zwracajcie uwagi na te czerwone pręgi na brzuchu to są podrapania z obciętej metki z ubrania. http://img4.imageshack.us/i/brzuchc.jpg/ 15 tydzień i 2 dzień, nie wiem czy brzuch duży? mały? czy w sam raz? Nie mam porównania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- ja mysle ze nie ma pomiaru na brzusio, moim zdaniem jazda z nas inaczej rosnie! Niektore nie maja brzucha az do 16 tygodnia I jednej nocy je wywala jak glupie, a drugie z nas rosna powolutku z dnia na dzien, a trzecie maja juz brzuszek Mimi tego zedzidzia jeszcze nisko jest (tak jak ja) Z tego co pamietam to scherza cos pisala o pierwszych ruchach chyba w 17tyg.. Pamietam jak mama mi mowila ze 16-17t beda ruhy odczowalne I jak zobaczylam u scherzy ze ma 16 czy 17 tydzien juz nie pamietam to napisalam ze pewnie bedzie czula malucha niedlugo I kilka dni puzniej napisala ze czula! Nie wiem jakie to uczucie ale podobno tak jakby za duzo wody w brzucholku byli I takie babelki tylko ze nizej niz rzoladek ;) ja ciagle wyczekuje mam mowila ze przy mnie czula w 17 a w drugie ciazy czula to wczesniej Bo wiedziala co ma wyczowac! Znoof sie rozpisalam, no I czas si zbliza powoli w sumiedopieri 16 a juz czuje jak mi balonik sie papuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast zazdroszcze Ci brzuszka:):):):) Ale ja bym chciała miec taki.. Piękny, piękny, piękny:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, u mnie dzis kaszana, piersi zaczynaja mnie boleć i mam takie lekkie bóle jak na @, wiem, obiecałam sie nie spinać, ale czuję, ze @ jesnak przyjdzie..... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
everlast brzusio SUPER :) , kurcze ja tez juz bym taki chciała mieć. czarna z kąt ty wziełas taki brzuch wielki? moniakat ja cały czas trzymam zanas kciuki, ja moze pojutrze albo w piatek strzele testa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to moja kafeteria zle dziala czy tu jeszcze nie ma zadnego wpisu z dzisiejszego dnia? Dziewczyny sie robata zajely przed swietami! Ja juz niemoge sir doczekac mojego wolnego tygodnia! Od 26 do 3 grudnia I potem nastepne weolne na boze narodzenia az do 4 stycznia czy jakos tak, ale sobie wypoczne! Dzisiaj glowa boli, rano sie obudzilam z bolem glowy, niebawidze takich dni! Mam nadzieje ze zzaraz przejdzie, lyknelam tabletke Bo myslalam ze zaraz zwruce sniadanko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Mam problem, moje dziecię jak tylko biorę laptopa na kolana, to przychodzi skacze po mnie.....dlatego jestem tylko wieczorami, naprawde nie wiem jak skończyc pisanie pracy, bo Wojtek teraz bedzie dzień w dzień w pracy- pewnie bedę non stop bajki puszczać.....albo zadzonię do tesciowej....Kurcze, ona by na okrągło ogladałą kubusia Puchatka, dziś leciało 3 razy i dzięki temu mogłam cos w domu zrobić.......mi by nawet pomogło, gdyby tesciowa na tydzień przyjechała, jakieś spacerki, ugotowałaby nam i trochę odciazyła, a ja bym mogła w spokoju zamknąć sie w sypialni i pisać.....nie wiem czy zgodzi się tescia zostawić, teść ma styczniu termin wymiany rozrusznika.......niestety pali i lubi sobie piwkować.....on sie już nie zmieni, wiec trzeba być przy nim, zeby jakiejs głupoty nie zrobił.....z drugiej strony mogę pojechać do nich, ale wtedy bede teskniła za Wojtkiem, a ja tam nie lubię byc bez niego......nie wiem co lepsze.... Muszę pogadać z Wojtkiem i tesciową, moze cos razem wymyslimy. A co do pracy, zbieram informacje marketingowe o Warcie i muszę zrobic analizę ankiety, pozbierać do kupy i napisać ten cholerny ostatni rozdział. No i wypadałoby skontaktować sie z promotorem. Trochę nie za bardzo jest mi na rekę wyjeżdzać w czasie pisania, bo tutaj chociaż mam bibliotekę..... Problem opon rozwiazał sie sam....dostałam przelew na swieta z pracy, więc kamień z serca, a przez głupotę sprawdziłam konto, bo nie spodziewałam się zadnej kasy.....kolezankia z banku mi to potwierdziła. Grypa w zasięgu ręki......córka szefowej Wojtka miała A/H1N1....dopiero teraz się przyznała, ponoć juz jest dobrze, ale szef się źle czuje........kurcze jestem przerazona..... Dbajcie o siebie, szczególnie brzuchatki, myjcie ręce i unikajcie skupisk ludności... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha, @ nadal nie ma, czekam do poniedziałku z testem, choc pobolewa mnie podbrzusze, więc spodziewam się najgorszego.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie Monia się odezwała, bo myslałam, że uschnę tu z samotności.. :( Monia trzymam kciuki, aby sytuacja z teściowa się rozwiązała, żeby wyszło jak najlepiej, no i żebyś wreszcie skończyła te pracę:) A co najważni8ejsze żeby okres nie przyszedł... Nalezy Ci się, żebyś już miała ta swoją ukochaną małą istotkę:) Ja się pokłóciłam, tzn nie pokłóciłam, ale powiedziałam trochę mojemu R, już mnie wkurwia chwilami wsyztsko, sorry, za takie słowa, ale teraz potrzebuję trochę ordynarności, bo to mi pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna, pokrzycz sobie, pokrzycz....ja też sobie pokrzyczę, bo nie wiem kiedy W wróci z pracy.....wice burmistrz Mikołowa ma u nich imprezkę,......niestety!!! A jutro na rano do pracy....dobrze, ze chociaż w nocy jest przy mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ohh Monia ja też sama... R dziś u siebie, tzn od poniedziałku, bo musi tam być teraz. Jego mama miała zabieg na rekę, nie może nic robic, więc musi jej pomagać... A ja siedzę sama jak ten kolek, ty chociaz masz Emilke, a ja..... Oczy psuje przed komputerem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...... Everlast -pierwszy ruch dzidzi jest niezapomniany, wiedziałam ze to właśnie dzidzia bo wcześniej nic takiego mi się nie zdarzyło, takie puknięcie delikatne, i to jakby jeszcze w jakiejś osłonce było , jakby w bąbelku.... a nie pamiętam który to tydzień był ale chyba 17-18 jakoś tak ?? Teraz codziennie czuje pukanie, ale zauważyłam ze jak zaczełam słuchać Mozarta ( a w ksiązce, którą mam polecają to robić) dzieci są bardziej szczęśliwe i spokojniejsze....i wtedy mniej mnie kopię, może wtedy słucha..... a jak wczoraj czytałam dzidzi ksiązkę to pukała mnie dość mocno....mam nadzieję ze to pózniej pomoże dzidzi w zasypianiu.....i ogólnie cieszy się jak mnie słyszy :D bo dla mnie to sama przyjemność.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do muzyki to ogólnie jest tak, że jak jest się w ciąży i puszcza się często te sama muzykę, i później po porodzie, to ma to na dziecko wpływ uspokajający, przypomina sobie wtedy jak dobrze było mu w łonie matki, znów czuje ta bliskość itd... Czytałam to w jakiejś mądrej książce, najlepsza muzyka, to wlasnie taka spokojna klasyczna, lub muzyka relaksacyjna, szum drzew, moża, spiew ptaków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie MoniaKat - łącze się z Tobą w bólu, jeśli chodzi o pisanie pracy, ja nie mogę się za to zabrać na początku było brak czas, pracowałam i nie było kiedy do biblioteki pojechać, bo pracy już zamknięta. Teraz na l4 postanowiłam, że zacznę, ale się rozchorowałam, więc do biblioteki znowu nie pojechałam itp. itd. Jak będę miała przedłużone l4 to obiecuję, że w końcu się za to zabiorę! Monia mam cichutką nadzieję, że może jednak zaskoczyłaś ;) A który to już dzień cyklu? monisia - a co u Ciebie zrobiłaś w końcu ten test, czy dalej w niepewności trwasz? Poniedziałek zbliża się wielkimi krokami :) ARCT - ja jeszcze nic nie robię a propo świąt, mycie okien i całej reszty zostawię sobie na tydzień przed świętami, o ile będę miała zwolnienie lekarskie, jak nie to leżę, bo nie wiem kiedy to zrobię. :O Chyba z datami coś pokręciło co do Twojego wolnego, bo napisałaś, że wolne będziesz mieć od 26 do 3 grudnia. Rozumiem, że miałaś na myśli, że od 26 listopada do 3 grudnia? To super, bo to już niedługo i w końcu sobie odpoczniesz. :) czarna - czy Ty na tym zdjęciu na NK masz na paznokciach swój malinowy lakier?? :) scherza - aaaaaaaa ja też chcę to wszystko czuć :) czyli wiedziałaś, że ten pierwszy ruch to jest "to", czy można to pomylić np. z ruchami w jelitach? hmmm.....chyba muszę sobie jeszcze poczekać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast na 100% tego nie pomylisz, to nie jest jak bulgotanie w jelitach zupełnie coś innego jak delikatne muśnięcia motyla w brzuchu, albo bulgocący pęcherz powietrza albo jakby mała myszka wesoło biegała w brzuszku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to czekam z niecierpliwością, może za jakieś 3 tygodnie doświadczę już tego uczucia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVERLAST spokojnie poczujesz dzidzie pewnie w najmniej spotykanym momencie, u mnie pierwszy ruch był około 23 i czytałam że dzidzia najwięcej rusza się 30 minut po posiłkach i tak pod wieczór... i tak u mnie jest.... jak się najem czegoś dobrego to mam wrazenie ze kochaniutki bobasek skacze ze szczęścia.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast, tak to jest ten lakier:):):) Mimo to, że mi się podoba to i tak nie jest to spełnienie moich znów :D:D:D Agnes zapewne pracuje nad poczęciem :D I dlatego jej nie ma:) A ja zamiast przepisywac notatki to sie opierdzielam. Nic kompletnie nic mi sie nie chce, jak mialam wicej zajec to bardziej potrafilam sie zmobilizowac, a teraz... Zachowuje jak jak emerytka, tyklko moherowy beret jeszcze musze sobie kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no odrazu inaczej jak jest co poczytać :) ale widze ze wy zaczynacie pisać albo pod wieczur albo rano i niemoge sie dołaczyc,no ale trudno,poodpisuje troszke, a wiec: umnie @ dalej niema,testu tez niezrobiłam i niewiem czy do soboty zrobie bo aż wstyd sie przyznac ale niemam kasy na test.bo kupe kasy musielismy teraz wydać,najpierw popsuł mi sie samochud i musieliśmy oddac go na warsztat i 500 zł poszło,więc przez te dni co był na warsztacie jezdziłam autem S bo inaczej do pracy niedojade,gdy odebrałam swój samochud to znowu jego sie popsół i znowu 200 zł, to sie jeszcze okazało ze ubezpieczenie mam do zapłacenia i 400zł,a i żeby jeszcze było mało jak wczoraj wracałam z pracy to przebiłam opone a na zapasówce jezdże to odrazu trzeba było załatac i znowu kase wydać,noi do grudnia jeszcze mam przeglad,masakraaaa.... jak sie wali to juz hurtem.i zostało nam 50 zł do końca tygodnia, no a jesć też trzeba.wiec ten test to raczej w niedziele zrobie. wiec ja sie testuje w niedziele a monia w poniedziałek, mam nadzieje ze obydwie zobaczymy 2 krechy.ale cos mi sie wydaje ze ja to chyba jej niezobacze, takie głupie przeczucie mam. no własnie juz ostatnio sie zastanawiałam co z agnes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarna - dobre to z tym moherowym beretem... everlas - tak mialam na mysli od 26 listopada do 3 grudnia i potem przerwa na boze narodzenie az do nowego roku a ze to jakos weekendowo wypada to az do 4 stycznia czy cos... moniakat i everlas, nie wiem jak wy mozecie jekiekolwiek prace pisac mysle o czyms takim, ja sie wyrwalam ze szkoly 5 lat temu, tak bardzo chce wrocic a nie mam jakos zapalu... takze podziwiam was ze ciagle pracujecie nad swoim wykrztalceniem czy czymkolwiek nad czym pracujecie.... oczywiscie to sie odnosci do wszyskich, czarnulki naszej kochanej, aristy, ona to ma dopiero roboty .... itd.... agnes cos pisalam o przygotowaniach do slubu, takze jest pewnie zamieszanie u niej... ja dzisiaj w prcay, ale z mala przyjechalam do siebie do domku, przygotowalam obiad, ogarnelam troche, a mala w niebie bo w telewizor patrzy, zazwyczaj dzieciaki nie ogladaja tv w tygodniu... takze teraz jest w niebie.... :P:) pogoda do du*y, w sumie cieplo jak na ten okres, ale jakos pochmurnie i szaro od samego rana... ach ide dokonczyc zupke bo mala sie dopytuje kiedy bedzie jadla, ja w sumie tez glodna sie zrobilam, w sumie trzeba cos zjesc, nie mozna tak na sniadaniu zyc caly dzien.... oo apropos jedzenia jak mialam kilka dni co wam pisalam ze wcinalam jak glupia iciagle glodna bylam tak wczoraj jakos mnie do jedzenia nie ciagnelo, dzisiaj w sumie tez, jakos inaczej sie czuje..... ach pozdrawiam i do przeczytania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki jestem nie zaginęłam i żyje, nie mialam czasu sie odezwac bo mialam zamieszanie co do slubu, zapraszanie gosci itd. mielismy tydzien zeby to wszystko załatwic bo tylko tyle wolnego dostał mój men. ogólnie czuje sie dobrze, rzadko juz wymiotuje raz na jakis czas ale sie zdarza i nigdy nie wiadomo kiedy ale zdążyłam juz do tego przywyknąc fajne fotki wstawiłyscie dziewczyny ja jak znajde chwilke to tez zrobie i wstawie, obiecuje co do tych wirusow to tez jestem tym przerażona tyle sie słyszy o tych grypach i wogule ja ostatnio pytałam sie gina czy można sie zasczepić, powiedział ze nie ma przeciwskazań ale tez nie potwirdzono w 100% ze to bezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×