Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

Zapomniałam napisać, że z moja prolaktyną masakra....., Pierwszy wynik możliwy 13,47 ng/mL, ale po wzięciu MTC 140,7 ng/mL. Wynik bardzo zły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć noo w końcu słoneczko się pokazało, od razu lepiej.... :D Czarna a co to są za badanka które robisz? Lekarz ci je zlecił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dawno nie pisałam, ale już nadrabiam zaległości ;) scherza- jeszcze raz gratuluję synka :) cieszę się, że wszystko wyszło dobrze. Też myślałam o imieniu Dominiki, ale dla chłopczyka wybiera Mąż imię, a dla dziewczynki ja :D MoniaKat - wracaj szybko do zdrowia, wiem jak to jest męczyć się z przeziębieniem, człowiek jest nie do życia, a za oknem pięknie słońce świeci. Czekamy na wyniki testu ;) Czarna - ja też miałam sny, ale nie o teście ciążowym, a często śniło mi się dziecko, ale to zanim zaczęliśmy starania ;) Więc jak wszystko sobie uregulujesz już, to i Tobie sny się spełnią buźka :) ARCT - widzisz same dobre wieści :) mieszkanie, wyprawka, wolne dziś zaczynasz nic tylko żyć i nie umierać. :D Arista - też myślałam nad wózkami, wózek sprezentują mi rodzice, ale też nie chcę ich obciążać kosztami. Mnie się podoba ten wielofunkcyjny, też ma pompowane koła i fotelik samochodowy i cena nawet przystępna, tylko opinii nie znam: http://www.allegro.pl/item823686667_leviroo_due_spacerowka_gondola_fotelik_kola_pompo.html monisia - a co u Ciebie? agnes- czy Ty się wybierasz na usg genetyczne, te które się robi ok. 20 tyg. ciąży i sprawdza się wszystkie narządy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast- zajebiaszczy ten wózek...:) To fakt. Ale niestety, na taki mnie nie stać. Dostałam potrójne stypendium naukowe (za czerwiec, październik i listopad), ale to wyszło równiutko 1000 zł i to musi nam wystarczyć na łóżeczko i wózek. Ale myślę, że znajdę te rzeczy w takiej cenie i w miarę dobrej jakości... Siedzę sobie kolejny dzień w domu, tym razem sama, bo mąż w pracy... Obudziłam się o 12:00... a właściwie obudziła mnie dziwna suchość w nosie... wstałam, otarłam nos i na dłoni zobaczyłam krew. No, to muszę być nieźle osłabiona jeszcze, skoro leci mi krew z nosa. Potem jeszcze dopadł mnie atak kaszlu, też nie wyglądało to najciekawiej, było podbarwione krwią... No cóż, takie rzeczy się w ciąży zdarzają, tym bardziej w trakcie choroby, ale mam nadzieję, że w nic groźniejszego się to nie przerodzi. Apropos snów- ja powinnam założyć taki zeszyt, w którym będę zapisywała sny, bo mam je niemal codziennie i są bardzo bogate, tajemnicze... A jeśli chodzi o sny o dziecku, ciąży itp- to owszem, też takie miałam:) W momencie, gdy zaszłam w ciążę (jak wynika z moich wyliczeń) śniłam 3 noce pod rząd o ciąży i dziecku; 1 sen- dowiedziałam się, że jestem w ciąży i chwaliłam się tym:), 2 sen- byłam u lekarza i czekałam na badania już z brzuszkiem, 3 sen- szłam w centrum handlowym z mężem, on prowadził wózek z zakupami a ja na rękach trzymałam naszą córeczkę... No i co? Ciekawe, czy wyśniłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mam wizytę u lekarza po południu, do dzisiaj mam też l4.....jak mi nie przedłuży to ciężko to widzę :O powrót do pracy po miesiącu, zaległości plus stres, a do tego uczelnia w weekend do późna. Znowu będę padać na twarz :( jeszcze okres świąteczny się zbliża, to nie wiem kiedy bym to ogarnęła, chyba w nocy. :O Arista - Krwawienia z nosa w ciąży są zdecydowanie częstsze niż poza nią i dotyczą około 10% ciężarnych. Przyczyną jest rozszerzenie naczyń krwionośnych śluzówki nosa w ciąży a także osłabienie ściany naczyń. Jest to wynikiem zmian hormonalnych, jakie zachodzą w organizmie podczas ciąży. Myślę, że to nic groźnego, ale w razie czego to obserwuj ;) Ja uciekam robić obiad, potem muszę się doprowadzić do porządku i lecę do gina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Dziewczyny Podrzucam Wam fotkę, zrobiłam przed chwilką, test........nie z porannego kmoczu... http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/1e1251d535ddbf16.html Dodam tylko, ze zdjecie jest troche niewyraźne, robione nie z porannego moczu, tylko przed chwilką, ale przedstawia to co myślicie Odrzuca mnie od kawy, mam straszne pragnienie i ochote na kapuste kiszoną. co 2-3 godziny robi mi sie słabo, bo jestem głodna.............hmmmmm Mam nadzieję, ze wszystko bedzie dobrze. Troche w szoku i przerazona, ale szcześlia jestem. I wiecie co, Wojtkowi powiem dopiero za tydzień, bo mamy 5 lat jak jestesmy razem, taki prezent Udanego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat - :D :D :D :D GRATULACJE :D :D :D Nasz temat został odczarowany :) Dla mnie wątpliwości nie ma ;) Dbaj o siebie kochana 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniaKat- serdeczne gratulacje!!! Naprawdę, nie wiem aż, co napisać- cieszę się razem z Tobą:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoniuKat gratulacje:):) Tyle czekałaś i w końcu masz:) Cieszę się bardzo:* Już dawno żadna nie zachodziła... Aż od razu na forum weselej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, dzieki, ja tez sie cieszę, jak glupia......nawet nie wiecie.....nie wiem czy dam radę ta radosć ukryć przezd mężem, ale sie postaram, na razie wie tylko moja sasiadka i moja mama :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu no i My:):):):):):):) Całuję Cie mocno:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:*:* To teraz powiedz jak to się stało?? Celowałaś w dni płodne, czy na żywioł lecialaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, totalny zywiól, pisałam Wam, ze mi sie chyba owulacja pokiełbasiła, bo wg obliczeń w dni płodne nie miałąm sluzu, ale kilka dni później sie pojaił, wiec "rachu-ciachu" i wtedy i potem i później jeszcze .....hihihi i z tego wszystkiego naet nie wiem kiedy..... Buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do lekarza chyba się wybiorę ok połowy grudnia, bo i tak pewnie nic mi na razie nie powie..... najblizszym czasie pójdę też na badanie z krwi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarna, testy podaruję siostrze- moze jej przyniosą szczęście, skoro pierwszy okazał się dwukreskowy......powiem jej, ze te testy wychodzą dwukreskowe, to moze nie bedzie jej przykro........staraja sie z meżem 3,5 roku i nic......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, jeszcze lepsza mam informację, tydzień temu kupiłam wieką pakę tamponów, hihihi, teraz to chyba bedziemy sie nimi rzucać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zrobisz prezent siostrze:) oby jej się tez udało:) No tak Monia tampony będą Ci teraz potrzebne:D:D:D:D Wyślij je Aristrze, zatka sobie nos :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulko, dzięki za troskę:D hehe Niestety, Monia wykosztowałaby się tylko na pocztę- ja też jestem zaopatrzona w tampony i nawet podpaski- szwagierka zostawiła u mnie pakę "zatykaczy", a podpaski mam jeszcze z kwietnia... Także możemy z Monią teraz urządzić międzymiastową bitwę na środki higieniczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahaha, Arista nie masz szans ze mną, ja mam kilka paczek podpasek na dzień i na noc i 2 paczki tamponów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łeee...:p To ja faktycznie odpadam:D Dziewczyny, wyślijcie mi jakieś fluidy energetyczne, bo tak cholernie mi się nic nie chce...:/ Musze zabrać się za pracę licencjacką, ale niestety... totalna umysłowa pustka. Może Wasze pozytywne fluidki coś zdziałają...:) Buziaki dla Was:* Zbieram się na uczelnię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista, u mnie dzis bardzo pozytywnie i naprawde nie wiem jak Ci przesłać te fluidy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha:D Oj, dziewczyny, jesteście kochane i naprawdę macie wrodzony talent do poprawiania humoru:D :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista po to tu jesteśmy:) Wiecie co, nie a propos tamponów... Nigdy nie zapomnę jak pierwszy raz sobie włożyłam... Nie mogłam chodzić, chodziłam okrakiem:):):):) Masakra, przez długi czas nie używałam, ale nie wyobrażam sobie życia bez tamponów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczekjaca25
moniakat gralulacje ciesze sie ze ci sie udalo ja musze jeszcze czekac 2 tygodnie dziewczyny widze ze wszyscy szczesliei jak ja bym chciala do was dolaczyc dziewczyny chyba juz trace nadzieje a dzisjaj mnie tak lewy jajnik boli ze nieweim co a co u was dziewczyny pozdrawiam was cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MONIAKAT - GRATULACJE !!!!!!!!!!!!!!!! ale sie ciesze..... normalnie jakbym sie dowiedziala ze w ciazy jestem.... jak zobaczylam zdjecie dwuch kreseczek to az krzyknelam, az sie mezus zapytal co sie stalo..... hehehe cholercia, patrze na te wozki co wy tutaj pokazujecie i chyba sie skusze na wyzek z gondola, kupie przez internet i potem poprosze mame zeby go ze soba przywiozla jak bedzie leciec na porod... cholercia, w PL macie duzo fajniejszych i co najwarzniejsze wiekszych wozkoof, te tutaj to wszytskie takie male, bo zazwyczaj chodzi o miejsce w samochodzie itd, zeby nie zajmowal duzo iejsca w bagarzniku itd... a mi sie taki duzy wygodny podoba..... arista, to ty isalas o gondoli 80cm pytalas czy to duzo czy nie, pytalam mamy, nie wiem jaka wysoka jestes ty i twoj luby, ale ja mam wzrost 153cm... a bedac roczniakiem mialam 86 cm..... takze na zime 6 miesieczniak powinien sie zmiescic w gondoli... no chyba ze obydwoje macie po 190, dzidzia moze bycdluzsza..... apropos wozka, maz tez sie przekonal na wozek z gondola z polski... no chyba e znajde tutaj cos podobnego, ale jak narazie nie powiodlo mi sie.... ach teraz czuje sie jak w ciazy, rozgladanie za wozkiem, mebelki czekaja na mnie..... :) moniakat jescze raz gratulacje..... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×