Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Arista

SZUKAM KOLEZANKI, KTORA TEZ SIE STARA O DZIDZIE !

Polecane posty

to zczekaj jeszcze kilka dni, albo az do wizyty u gina... ja dla pewnosci bym zrobila test albo jutro rano albo jakos w tygodniu.... @ dalej nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczeta :D Troche mnie nie bylo. Jestem zalatana, szkola, dom, malenka ;) Wczoraj mialam goraczke 38.1C! Juz myslalam zestrace pokarm, ale w pore oklady i dalam rade :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak artc @ nadal niema. dianka dbaj o siebie, i zdrowiej szybciutko,ucałuj malutka. ide na impreze dziś sie odstresować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniu, powtórz test rano.... Dianka i jak WAm idzie opieka nad małą, dajecie radę??? Mozesz liczyc na pomoc bliskich?? Jak sie malutka sprawuje? Czarna :* ARCT- fajny prezent od szefowej dostałaś. Fibisiunia, masz prawdopodobnie zaczątek problemów żylnych, dodatku moze Ci sie zatrzymywać woda w organizmie....koniecznie skonsultuj z lekarzem- młoda jesteś, wiec trzeba dbac o siebie, zeby na starosć z żylakami nie chodzić... BUziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc troszke mnie nie było ale jestem teraz strasznie zabiegana bo organizujemy slub i jest tyle załatwiania ze szok, jak sie z wszystkim obrobie to napisze cos wiecej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia i co z tym testem? Robiłaś już drugi????? Rób i napisz bo chyba zacznę obgryzać paznokcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć...... dzisiaj od rana latam do laboratorium.... mierzyli mi krzywą obecność glukozy na czczo wyszło 64, po wypiciu 50g glukozy wynik po godzinie 134 , pani z laboratorium powiedziała ze ok, za tydzien idę do lekarza i mam nadzieję ze potwierdzi, ze nie mam cukrzycy... oj cały tydzień robię sobie wolne zero wychodzenia z domu będę tylko leżeć i jeść :D apetyt mam nie do zaspokojenia :D trzymam kciuki za dwie krechy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scherza widzę zachcianki ciążowe pełną parą:):)) Wiecie co, ja przed okresem teraz miałam masakrę, pochłaniałam wszystko. Zawsze miałam tak, że 2 dnia, już czułam się pełna i nie chciało mi się jeść, a dziś ostatni dzień, lekkie plamienie, i nadal wpierdzielam jak głupia, masakr aaa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny Dawno mnie tu nie było, ale niestety dopadło mnie choróbsko, noce nieprzespane, dziś postanowiłam pójść do lekarza, właśnie wróciła.m, przepisała mi babka jakieś krople i miałam stawiane bańki na plecach, po których mam leżeć w cieple jakieś 3 godziny. Więc uciekam i pojawię się po południu. Do tego krzyże mnie bolą, jak u starej baby...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everlast - kochana wygrzewaj sir wygrzewaj, co bys baniek nie przeziebila!! Scherza - wyleguj sie I wcinac na co tylko masz ochote!!! Tak trzeba! Ja mialam calkiem ciekawy weekend, w sobote bylam na malej imprezie, kolezanka do wojska dzisiaj wyjechala I bylo male porzegnanie!! A niedziela jak to niedziela, odpoczynek, mielismu sliczna pogode, bylam na plazy poodychac swierzym powietrzem I pospacerowac! Chcialam kochaniutka wyciagnac ze mna, ale sie porzarlismy troche w sobote, I w niedziele za bardzo sie nie odzywalismy do siebie, az w koncu z ciszy wybuchla wielka wojna, slowa polecialy takie ktorych zadne z nas nie chcialo powiedziec ani uslyszec! No ale doszlismy do porozumienia! Musze powiedziec ze dawno sie tak nie porzarlismy jak w ten weekend! No ale czasem trzeba! ;) na dobre nam to wyjdzie, a pozatym moje humorki sa teraz niedowytrzymania, sama czasem sir na siebie wqrzam za to co robie I jak sie zachowuje!!!! Wrr.... Zycze powodzenia, szybkiego powrotudosiebie I dwuch kresek na tescie!!!! Kciukasy zacisniete!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testu jeszcze kolejnego nierobiłam,poczekam zrobie pod koniec tygodnia,@ oczywiscie niemam,wsumie boje sie zrobić kolejny test bo juz mam dosyć tych jednych kresek, w sobote zabardzo zaimporezowałam i do dzisiaj żołądek mnie strasznie boli, czarna a ty najdłuższy cykl ilo dniowy miałaś? tak mi sie przytyło przez ostatni czas ze dzisiaj musiałam sobie kupić nowe spodnie do pracy, bo rozporek mi pękl i na nitce przywiązany do guzika musiałam mieć,i strasznie mnie spodnie gniotły w brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, a ja mam dziś 31 dc i @ nie ma, czekam do tygodnia, bo mam wrażenie, ze mi sie w tym miesiacu wszystko poprzestaiało. Czytam Was regularnie, ale nie mam weny do pisania, moze dlatego, ze nic się u nas ciekawego nie dzieje. Wczoraj leniwy dzień z meżem i córcią, było duzo zabawy. Dzis byłam u fryzjera, muszę przyznać, ze bardzo jestem zadowolona z efektu- jutro poproszę Wojtka, zeby mi jakąś fote strzelił, moze jakiś nowy makijaż wypróbuję :) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia - kochana napuchniety brzusio masz jak na @ I dlatego! A @ nie ma I nie ma! Powodzenia kochana, I wytrwalosci... Co bys wytrzymala do tego testowania! Apropos tychbspodni to ja tez juz mialam dost dresoof i wyciagnelam jeansy I suwak jest normalnie ale guzik mam zaczepiony o dziorke gumka do wlosow ;) I nosze jeansy, przynajmniej raz na jakis czas moge je zalozyc, mam mi dala pomysl!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie brzuchol napuchniety jak na @ tylko dwa razy gorzej,poczekamy tak mniej więcej do czwartku lub piatku i moze zrobie ten test. teraz uciekam spac bo zaczełam ranne zmiany i juz mnie muli na lulu. moniakat trzymam kciuki może chociaz tobie sie uda w tym miesiacu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisiu ja najdłuższy cykl miałam 68 dniowy, ten ostatni, zanim poszłam do lekarza.... Mnie to już chyba nikt nie pobije, tylko ciężarne chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia mój najdłuższy cykl trwał 68 dni.. ten ostatni zanim poszłam do lekarza... Mnie to chyba żadna nie pobije, chyba, że ciężarne, które maja najdłuższe cykle :D Nie chcę podburzać, ale ja bym na twoim miejscu nie wytrzymała z tym testem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monisia mój najdłuższy cykl trwał 68 dni. Ten ostatni przed pójściem do lekarza. Mnie to chyba nikt nie pobije... Chyba, ze ciężarne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 posty o tym samym w innym składzie;) Sorki, ale kafe mi sie muliła, i znikało wszystko, wiec musiałam pisać od początku, myślałam, ze nie wyslalao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdżcie na Dianki NK zobaczcie, jakie zdjęcie swojej małej dodąła, jakie ma policzki, jak chomik:) Superowe:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikogo nie ma:( a ja tak bardzo chciałam popisa co głupotach :( jakoś tak mnie naszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, dzięki, ignoruję jakiekolwiek symptomy.......nic mnie nie interesuje, w poprzednik miesiacu miałam prawie wszystko co jest na początku ciąży, a okazało się, ze @ przyszedł, wiec teraz nie chce rozczarowania..... ARCT- z ta gumką, to patent naszych mam, moja robiła tak samo :) Spokojnej nocki M.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Monia, nie zgrałyśmy sie;) A patent z gumka, moja Mama tez używała, no i koleżanka, teraz niedawno, bo moim zaniem bez sensu nakupować ubrań ciążowych, na te kilka miesięcy, a później będą leżały bez użytku.. No chyba, że jakąs Mamuśka, chcę co rok, więc jej się przydadza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Ślicznotki:* Spieszę się do biblioteki, więc naskrobię Wam coś szybciutko... Najpierw, odnosząc się do Waszych wiaodmości: 1- pisałyście o drętwieniu nóg, bólach pleców itp. No, to w sumie taki standardzik:P Potem, tzn. w 9 miesiącu będzie pewnie jeszcze gorszej, ale cóż- takie uroki:) To normalne, że teraz częściej będą nam drętwieć nogi, puchnąć itp. Krew krąży inaczej, woda się zatrzymuje, do tego zmęczenie... Ważny jest więc odpoczynek z nogami lekko ponad tułowiem i inne takie... Co do bólów pleców- ja mam tak, że jak dłużej chodzę, bolą mnie kości/stawy- nie wiem co to dokładnie jest- ale gdzieś z tyłu, w biodrach, w miednicy... Wcześniej bolała mnie lewa strona, myślałam że to od przedźwignięcia się w pracy, ale teraz nie pracuję, a zaczęła wczoraj boleć prawa strona... ARCT- pomysł z albumem na 9 miesięcy to jest genialny pomysł! Też taki muszę sobie zrobić, ale w wersji papierowej, nie elektronicznej, bo ja lubię wklejać jakieś pierdoły, pisać ręczie itp... Ale myślę, ze jak kiedyś wezmę taki pamiętnik ciążowy do ręki, będzie on super pamiątką:) Co do fotki z brzuszkiem- wrzuciłam jedną wczoaj na naszą-klasę, szukajcie mnie:) Agniesza Stepień(Długopolska). A co tam... moje dane i tak się nikomu nie przydadzą:P Brzuszek mam naprawdę duży, w sumie widziałam ostatnio dziewczynę w 7 miesiacy, która miała taki jak ja teraz, w piątym... Ale nie narzekam, podobam się sobie i męzowi:) Dzidzi chyba też:D Taka fajna mama:P A spodni swoich starych to nawet z gumką już nosić nie mogę. Mam 4 pary ciążowych i wygoda 100%:) Z gumką to już nawet największe portki jakie miałam, doprowadzały mnie do szału... W ogóle to moje Maleństwo od około 3 trygodni dawało mi o sobie znać przekręcaniem się, łaskotamniem, jakby głaskaniem wewnątrz... Ale wczoraj PIERWSZY RAZ POCZUŁAM PRAWDZIWEGO KOPNIACZKA:) Taka byłam happy, że wysłałam smsy do męża i mamy, by się pochwali:) W sumie wcześnie zaczynam to wszystko czuć... Z tego, co czytam, to dopiero teraz powinnam czuć delikatne ruchy, bulgotanie i smyranie. A tu już kopy:P I to całkiem sążne, mój ukochany wieczorem też już poczuł przez brzuszek:) Z resztą, w necie na jednej stronie piszą coś innego, na innej też... w książkach o ciaży tak samo. Lekarze też się różnią w opiniach. Bądź tu mądra, mamo:P P.S. Dziś pierwszy dzień 20 tygodnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arista to w sumie tak jak ja z tymi tyg. tyle ze ja mam chyba 5 dzień 20 tyg. Ja czułam juz kopniaki w czwartym miesiącu.... teraz sa coraz bardziej intensywne....ale za to jakie przyjemne.... ja dzisiaj znow cały dzień w domu , tylko się wyleguje..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×